Adagio Adam Pisarski

Lubin

Opinie o Adagio Adam Pisarski

2 2011-02-28 06:05:51
Hej, póki co wszyscy zostali zwolnieni i rekkrutuja nowych pracowników, więc skąd wiesz jaka jest atmosfera? skąd wiesz jaki jest szef?
TYLKO NIE ADAGIO 2011-04-06 10:28:31
widzę duże zainteresowanie w okol tej firmy...przestrzegam... firma która zdobyła duże osiągnięcie na rynku no może tak... ale na zapleczu całej tej firmy wcale nie jest tak fajnie.... na początku obiecuja gruszki na wierzbie ...a później zaczyna się cala ta zabawa... będziesz gnojony i upokarzany , robotnik 24/h. pomysl...zatrudniają samych młodych ludzi bo wiedzą ze zależy im na nowej pracy i nie sprzeciwią się... WYZYSK WYZYSK WYZYSK...wiem cos o tym... PRZESTRZEGAM.
anonim 2011-04-06 11:40:04
Gdyby tylko była taka możliwość to praca w Adagio trwałaby 72h/dobę...za marny grosz a jedyne czego możesz się dorobić będąc lojalnym pracownikiem to totalny brak szacunku do Ciebie i Twojej pracy. Praca jest na okropnych warunkach i pragnę zdementować...ludzie sami się zwalniają a nie zostają zwolnieni i to jest najlepsza decyzja w ich życiu. Film \"Młodzi gniewni\" już był w tej firmie nakręcą \"Młodzi naiwni\"...nie wchodźcie w ten interes bo bagno jakich mało...
szczery forumowicz :D 2011-04-08 13:28:27
A mnie się wydaje ze ta pani barbara352 to ten wlasciciel szefa co się nazywa dyrektorem od naczelnika co zna zwierzchnika Boss-a i prawą ręke Prezesa Zarządu czy jak sie tam mianuje, bardzo prosimy aby następnym razem, gdy chce podpisywac sie barbara 352 pisał w rodzaju żeńskim HAHAHA POZDRAWIAM
anonim 2011-05-25 02:36:42
a to juz wszystko wiemy... dla mnie obiecaniki byly zbyt bajkowe, stad to zainteresowanie. widze jednak, ze jest wiecej osob poszkodowanych...
byłybyłybyły 2013-02-25 21:33:02
prawda praca 72/dobe WYZYSK WYZYSK WYZYSK marne wynagrodzenie to za dużo wynagrodzenie prawie zadne a roboty do zrobienia od [usunięte przez moderatora]:) pozdro:)

SERDECZNIE NIE POLECAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
PAN MIJAGI 2014-04-10 12:23:11
nie polecam żadnej współpracy (usunięte przez administratora)
przyjaciel 2016-04-17 00:52:23
Adaś Oddałeś wszystkie pieniądze podwykonawcom za EURO 2012 czy dalej udajesz biznesmena. Pamietaj KARMA wraca
ponkur 2016-05-17 19:46:26
dawid, firma jest mała, działa na rynku lokalnym i to jest chyba jedna z wielu zalet. Przede wszystkim nie masz takiego korposzczurstwa tylko w miarę zdrową atmosferę. Wszystkie problemy też na bieżąco są wyjaśniane.
Zostaw swoją opinię o Adagio Adam Pisarski - Lubin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Adagio Adam Pisarski