Złota Nić Restauracja

Opole

Opinie o Złota Nić Restauracja

anonim 2011-04-10 09:47:21
pracowałem pracodawcy ok zwolniłem się z osobistych powodów
makey 2012-10-26 12:50:49
powiem tak!
(usunięte przez administratora)...kosztem pracowników!
jeżeli masz zamiar się zatrudnić w złotej nici,przemyśl to dokładnie,bo nie warto!
(usunięte przez administratora)... którzy myślą że zjedli wszystkie rozumy,bo mają troszkę pieniędzy.
do dzisiejszego dnia czekam na wypłacenie zaległej wypłaty i chyba już jej nie odzyskam.
pozdrawiam wszystkim i odradzam!!!!!!!!!!!!!!!!
makey 2013-03-15 09:30:29
jeżeli masz zamiar przyjąć się do pracy do grupy SP to porzuć marzenia o wielkich pieniążkach o normalnych relacjach.najpierw będzie słodko a później bardzo gorzko,a ponadto bądź pewien żeprzez cały czas będziesz szpiegowany przez właścicieli
xzm 2016-04-19 10:04:57
kolbak, wydaje mi się,że w chwili obecnej trzeba przede wszystkim trzeba skupić się na posiadaniu odpowiedniego doświadczenia. Z tego co wiem to podstawa u nich nie jest za wysoka ale można sobie spokojnie dorobić mając napiwki - wystaczy być miłym dla klientów
Zostaw swoją opinię o Złota Nić Restauracja - Opole
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Złota Nić Restauracja