Opinie o Planta w Tarnów

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Planta. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Planta o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Rolnictwo, hodowla i uprawa - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Planta w Tarnów

a możecie mi opisać jak praca teraz na tej całej produkcji wygląda? jakiś czas temu kierownika od niej poszukiwano, coś się zmieniło na dziale od tego czasu? To mimo wszystko łatwa robota?

Cześć. Napiszecie mi jak wygląda sytuacja w firmie po tych paru miesiącach? Pisano o braku przyjęć jeszcze w marcu oraz odejściach. Czy cos się ustabilizowało? I czy w zasadzie nie ma zapotrzebowania na ludzi, bo sezon się zakończył czy coś? Są umowy sezonowe?

Emiq Nowy wpis

Praca za najniższą krajową, wypłata najczęściej po 10 na koncie, brak podwyżek.

Edyta

Witam, proszę napisać czy są przyjęcia

@Edyta

Ja na dzień dzisiejszy chyba niczego nie widziałam jeśli o ogłoszenia chodzi. Ale czy Pani ostatecznie się udało mimo, że tutaj nikt nie udzielił odpowiedzi? Kogo od listopada do dziś ostatecznie mogli przyjąć? Na jakich stanowiskach jest teraz największa rotacja?

Ron Nowy wpis
@Edyta

Przyjęć nie ma, jak już to redukcja etatów. Firma bez przyszłości dla pracownika. Możliwości awansu i podwyżek również zerowe. Odchodzą długoletni pracownicy.

Co jaki okres czasu w Planta można ubiegać się o podwyżkę?

Luis Fonsi

W Plancie nie ma podwyżek robisz za najniższą krajową a jak się nie podoba to przychodzi ktoś inny i Nauraaaa...

Mgr2

Co roku jak podniosą najniższa krajowa z automatu jest podwyzka do najniższej krajowej

Renata
@Mgr2

nie było nigdy podwyżki ponad najniższą krajową ;/ ?

Ed

Zapytania o podwyżki nie sa mile widziane

@Ed

A to dlaczego? :(

hehe

nigdy

hehe
@Luis Fonsi

dokładnie

@hehe

Naprawdę tutaj kompletnie nie ma problemów z zatrudnieniem, że od razu niby ktoś kolejny przychodzi? To co tutaj takiego zachęcającego jednak jest, bo zarobki chyba nie bardzo?

Operator Wózka Widłowego

Nie odbyła się z powodu rozmów telefonicznych rekrutera

Zero

Leszno
Mgr

Kto w plancie pracował ten się w cyrku nie śmieje

Aleksander
@Mgr

Jakie porównanie. Aż mi ciarki przeszły. To co takiego się tam działo że nic cię już nie śmieszy? Powiesz bo miałem aplikować ale trochę mnie zaniepokoiłeś.

Czy w firmie przyjmuje pracowników z innych państw?

MW
@Monika

Tak zatrudniają i tutaj można wyciągnąć wnioski że to świadczy o słabej kondycji firmy.

Do Moniki
@MW

Na 150 osób obcokrajowcy to raptem kilka osób wiec nie wiem o co Ci chodzi...

Jak długo trwa proces awansu w Planta?

MW

Jak jesteś kimś z rodziny Prezesa to tydzień, jeśli nie to tylko pozostaje ci praca fizyczna na magazynie.

Co?
@MW

Bez przesady. W plancie nie ma awansow, przynajmniej ja się z tym nie spotkałem. No chyba, że awans z magazyniera na starszego magazyniera, ale to tyle pieniędzy co kot napłakał.

@Co?

Ja także miałam właśnie dopytywać o możliwości rozwoju/awansu w firmie Planta, dlatego dobrze, że akurat teraz znalazłam Twój wpis. Muszę Cię jeszcze przy okazji dopytać o szkolenia. Czy pracodawca zapewnia Wam jakieś?

Rex
@Karolina

Tak, oczywiście - pracodawca zapewnia szkolenia jak chodzić po regałach bez drabiny i narażać życie każdego dnia. Szkolenia są darmowe i dają cenne doświadczenie jak przeżyć jak dostałeś się do Planty.

...

Czy dla kierowcy na auta dostawcze jesteś jakaś praca ?

мульти

Я не рекомендую працювати в цій компанії. Експлуатація працівника стоїть на порядку денному, а оплата - це сміх у кімнаті, де стільки понаднормових годин. Ви часто сидите допізна, обіди - це лайно і тонна мулу, іноді на вас набиваються камені. Добре, що він тут більше не працює, керівник цього заводу вдає, що він симпатичний, поки він йому не сподобається, і ви не будете робити надміру. У цій компанії працюють лише трудоголіки, оскільки вони сидять з ранку до ночі за мискою рису. Якщо ви хочете закінчити це за кілька місяців, я рекомендую це. Можливо, "Марек" нарешті зрозуміє, що людина живе не лише понаднормово.

Wiecie czy w Planta szukają chętnych na staż?

rex

Nic mi o tym nie wiadomo

@Krzysiek o kim piszesz i dlaczego tak uważasz o tej osobie? Co takiego Ci zrobiła lub komuś innemu? Jakie masz doświadczenia z pracą w firmie Planta? Jesteś jej pracownikiem lub nim byłeś? Czym się zajmowałeś? Jakie warunki zatrudnienia firma oferuje?

Planciak
@Karolina

Karolino , czy czy ja się tam nazywasz, manipulujesz wypowiedziami i próbujesz wywierać wpływ! Nierób tego, nie krocz tą drogą! Nic nie uzyskasz! Nic się złego nie dzieje, twoi mocodawcy nic nie uzyskają! Nie manipuluj!

Krzysiek

Zły czlowiek

@Krystian twój komentarz jest trochę składniowo nielogiczny, dlatego mógłbyś jeszcze raz wyjaśnić nam przekaz? Przypominam również, że nie piszemy według regulaminu forum: https://www.gowork.pl/regulamin o poszczególnych pracownikach firmy.

@official czyli jest to dobra i owocna współpraca. A jako klient widzisz pracę pracowników firmy planta. Czy są oni zadowoleni ze swojej pracy? Czy wiesz o jakiś dodatkach do pensji? Czy czasem pracownicy rozmawiają z Tobą o swoich warunkach pracy lub mówią czy są zadowoleni?

@official a jesteś pracownikiem firmy Planta? Jeżeli firma się rozwija to pracownicy mogą liczy na jakieś podwyżki czy awanse? Czy może w związku z tym też szukają nowych pracowników? Na stronie nie widzę żadnej rekrutacji. Wiesz coś o tym może?

official
@Karolina

nie jestem pracownikiem, oceniam z perspektywy klienta, który współpracuje z firmą

official

Ja znam Plantę od lat. Firma pięknie się rozwinęła, ma mnóstwo klientów, bardzo szeroki asortyment w tym import własny. Przedstawiciele zadowoleni... ... czy to czasem nie konkurencja typu wialan tworzy te opinie aby zdyskredytować swojego głównego konkurenta?

MARLENA

A ja nie o pracy tylko o towarze kupiłam ostatnio pokarm dla chomików z którego zaczęły wychodzić robaki masakra

Beat

Wiesz co, szukają pracy więc jeśli szukasz i mieszkasz akurat we wrocławiu to ja tam uważam, że jest to naprawde fajny pomysł i co najważniejsze dość szybko można się zaklimatyzować i zbudować z nimi coś fajnego, to polecam już teraz, już dziś, pozdrawiam

Śmieszne rzeczy tu piszecie, ja pracuję w Plancie 12 lat, a jest wiele osób co i 18 lat pracują i jakoś się nie zwalniają. Zarobki dobre, atmosfera świetna.

Witam, nie polecę tej firmy w której pracowałem, zapiernicz w sezonie duży ( zaraz jakiś cudowny obronca z planty napisze ze wszędzie trzeba pracować ) ok zgadzam się ze nikt nikomu za darmo nie płaci. Tylko też trzeba pracowników szanować, czy jest to kierowca, magazynier, pracownik produkcji czy jakies inne stanowisko we firmie. A nie tylko mieć za parobków wielkie obietnice i na obietnicach się konczy:( co do wyplat po za sezonem kierowca ledwo 1700zł zarobi , w sezonie ok 2400zł ale trzeba mieć grubo ponad 250 godzin. Na zestawach co gonia pod jaksa spedycja tez bez szału 4400 -4800 w systemie dwa tygodnie w trasie weekend w domu i dwa tygodnie znów trasa. ( oczywiście jak Ci czasu nie braknie i nie musisz czekac by ktoś po Ciebie przyjechał i podmienił bo Ci braknie 200km na baze) to już sobota zarwana. Taki spedytor wielki Panicz Marcin. Cos teraz w wynajem wzięli jakies auta, kilka stoi bez obsady, rotacja jest bo przyjmują smiało . Oczywiście (znów będzie ze wszędzie rotacja) każdy kto nie wierzy może sam się przekonać na własnej skórze. I pozna czy prawda jest opisana czy tez nie. Pozdrowienia dla obrońców którzy tak dzielnie bronia a nic nie robia by polepszyć i poszanować ludzi!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Planta - Tarnów

• Jak się pracuje w Planta?

Zobacz opinie na temat firmy Planta tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Planta?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Planta?

Kandydaci do pracy w Planta napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Planta
1.5/5 Na podstawie 112 ocen.
  • Ks. Prymasa Kardynała Stefana Wyszyńskiego 16A
    Tarnów