Hydro-Mar Mariusz Matyszczak

Częstochowa

Opinie o Hydro-Mar Mariusz Matyszczak

były pracownik 2014-09-11 14:48:36
Firma Hydro-mar Mariusz Matyszczak to kompletne(usunięte przez administratora) Pseudo "SZEF" Mariusz Matyszczak ciągle niezadowolony z pracy (najlepiej pracuj "ZA DARMO" oczywiście "BEZ UMOWY")większa część pracowników pracuje na "CZARNO"! Mobbinguje na każdym kroku, standardowa rozmowa z pracownikiem to: co ty "(usunięte przez administratora) "NIE (usunięte przez administratora)itp. Ucinanie pensji to norma. Firma działa w branży sanitarnej w Częstochowie. Omijać "TO COŚ" z daleka!!!
były pracownik 2014-09-16 14:26:56
Podpisuje się obiema rękami pod w/w wpisem. Ten "śmieć" nie powinien stąpać po ziemi ani oddychać! Dla takich "zer" nie powinno być miejsca w społeczeństwie!!!
Panek 2015-04-20 13:01:45
A ja tam nie wiem o co Wam (albo Tobie kolego) chodzi. Jak się nic w pracy nie robi i na niczym się nie zna, nie ma się kompletnie podejścia do klienta to tak jest. A poza tym nigdy nie słyszałem żeby Pan Mariusz darł się na kogoś w taki sposób jak Ty piszesz. NIe ma idealnych szefów ale jemu do skurwysyna dużo brakuje. Nie pracowałem, nie pracuje w tej firmie ale mam z nią kontakt.
goralek 2016-04-21 20:11:34
noo powiem Ci @qwerf, że ofertę mają całkiem ciekawą i dużą przede wszystkim. Zastanawiam się nad tym, czy szukają pracowników. Wiadomo, pewnie głównie potrzebują ludzi na produkcję, ale może też jacyś serwisanci czy magazynierzy są im potrzebni, byłoby dobrze
Zostaw swoją opinię o Hydro-Mar Mariusz Matyszczak - Częstochowa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hydro-Mar Mariusz Matyszczak