Opinie o Berg Sp. z o.o. w Toruń

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Berg Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Berg Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Berg Sp. z o.o. w Toruń

Dante Nowy wpis

Powiem tak: - dogodne szefostwo - da się dogadać, - ciężko sprzedawać ich produkty - słaby asortyment, wysokie ceny, marka niepoważana, - handlowcy sami odchodzą mimo dobrych relacji z szefostwem. Ludzie są OK, ale praca handlowca jest u nich na tyle trudna, że ludzie sami rezygnują, a sklep internetowy nie jest postawiony do porządnego stanu od co najmniej początku 2019.

Handlowiec Berg Nowy wpis

Zastanawia mnie kto kryje sie za tymi opiniami . Pracuje juz jakis czas w Bergu i jestem mega zadowolony(TO NIE MOJA PIERWSZA PRACA) z : Atmosfery Podejscia do pracownika Ciaglych mozliwosci nauki Nie kategoryzowania pracownikow(gorszy,lepszy) Relacja kolega -kolega bez podziału na syanowiska ! Jak sie nie ruszy tylka to zawsze mozna bedzie mówić ze (usunięte przez administratora) nie pieniądze,co za chora mentalnosc zeby napierw wymagac od pracodawcy a pozniej dopiero dac od siebie ;/ typowa Polska.Ludzi chcących Pracowac a nie narzekac napewno praca nie rozczaruje ;) pozdrawiam HANDLOWIEC .;) PS. Katalog i oferta ciagle rosnie ,jakos produktow i obslugi rowziez!

Edward Nowy wpis
@Handlowiec Berg

W branży którą przypadkiem zajmuje berg są dużo lepsi ale tam się dostać też jest prosto lecz dalej to tylko co wam zostanie to totalny szok i niemoc,towar firmy berg to totalna kaszana,reklamacje i tłumaczenia,ogólnie żenada nigdzie ich nie widać słaby ten stwór w branży,napracujesz się a konkurencja rozdepcze cię w 2 dni

Handlowiec Berg Aktualnie Nowy wpis
@Edward

Jakie to żałosne, Maciej Maciej, może pochwalisz się ze przez 2-3 miesiące (cały okres twój pracy)ze nie byleś w stanie zarobić nawet w firmie na paliwo ??A próby pomocy , albo chęci pomocy tobie kończyły się na tym ze "ja wszystko wiem " :) Czasami warto zacząć od siebie, dobrze wiesz ze firma się bardzo rozkręca , widać to na rynku , co ważne nie tylko przez nas ale widzi to konkurencja. Osoby zainteresowane zapraszam do kontaktu :) ps. Piszcie obiektywne opinie :) Firma zrobiła na przestrzeni 3 lat bardzo duży progres wiec warto najpierw zapytać a później opiniowac :)

Iza

Aktualnie, firma Berg ,poszukuje Pracowników do swoich działów, z tego co napisane jest w ogłoszeniu są w stanie zaoferować udział w ciekawych projektach ale i atrakcyjne wynagrodzenie. Napiszcie jak aktualnie wygląda tam praca? Ktoś z odwiedzających forum,może już aplikował? Był na rozmowie? Skoro pojawiły się oferty, niewykluczone,że będzie wielu zainteresowanych.

demon
@Iza

Witaj Iza. Jest to jedna z najgorzej postrzeganych firm w branży narzędziowej. Wiem to i owo bo w branży pracuje juz bardzo długo. Radziłbym poszukać lepszego zajęcia.

@Iza

jak dobrze pójdzie to 2500 zarobisz , moze hehhhe żenada

Iza
@pracownik

Dzięki za odpowiedź. Czyli Twoim zdaniem można zarobić maksymalnie 2500. Dosyć przeciętna stawka, przynajmniej moim zdaniem. A jest w Berg jakiś system premiowy?

A trudno dostać pracę w firmie? Jak przebiega rekrutacja, jaką umowę mogą zaproponować?

@Tomek

strasznie złą. Spróbuj a po 2 miesiacach sam odejdziesz !

Przedstawiciel Handlowy

ss

ss

logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Toruń
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
Toruń

Jakie są warunki zatrudnienia w Berg Sp. z o.o.?

dostaniesz 2500 netto na reke a premie 200, 300 netto po 3 miesiacach . T a firma płaci bardzo zle.(usunięte przez administratora)

Cezary

Niestety nawet najlepsi nie zadowolą wszystkich. Ja spokojnie polecam firmę!

Dante

Pracuję w tej firmie i jedno co bezwzględnie mogę stwierdzić - nie spotkałem jeszcze tak DOGODNEGO szefostwa! Kadra jest bardzo sympatyczna i ludzie znają się na swojej pracy. Obecny katalog ma 50 stron i jest prężnie rozwijany. Niedługo ruszy e-sklep, więc firma idzie w rozwój. Czy warto? Na pewno czas poświęcony przynajmniej na rozmowę kwalifikacyjną nie będzie zmarnowany.

Aligieri
@Dante

Dogodne szefostwo, które nie pozwala godnie zarobić i żyć pracownikowi. Sympatyczną atmosferą nie zapłacisz raty kredytu, a tym bardziej nie włożysz jej do garnka. Pensja podstawowa na miernym poziomie, premie co najmniej marne i ciężkie do wyrobienia na tym asortymencie. Firma nie ma żadnych oryginalnych produktów, nic nie wyróżnia się, ani jakością, ani ceną. Nowy katalog ma 50 stron, ponieważ produkty z jednej strony starego katalogu w nowym zajmują stron 6 poprzez dodanie wielkich zdjęć. Bardzo wymowny jest fakt, że w przeciągu ostatnich dwóch miesięcy z pracy zrezygnowało trzech handlowców z sześciu obsługujących całą Polskę. Zdecydowanie firma bez potencjału i możliwości rozwoju. Niepolecam

jhjnm

widze też @różna że szukają na ciekawe stanowisko - bo na kieornika zmiany pordukcyjnej. Oferta jest bardzo świeża, wyglada naprawde ciekawie !! : - )

PH

Marna firma , zero asortymentu , ludzie sami odchodzą po 6 miesiącach bo na taki okres masz pierwszą umowę . Szanujący się PH nie powinien pchać sie do tej firmy która jest wymysłem . Trzeba nadmienić że to jest jakiś 1 % odłam firmy RYWAL z Torunia . Pensja bardzo słaba , beak premi którą nie ma na czym wyrobić . Katalog jeśli tak to można nazwać ma 8 stron z czego większości towaru nie ma na stanie .

adonis

a jak bardzo warto?? bo widze ze juz po 6 miesiacach kolejne ogloszenie na ten sam region. Moze za duzo wymagaja? Wie moze ktos jak sie pracuje w tej firmie na stanowisku Regionalnego przedstawiciela handlowego?? Jakie pieniadze proponuja i co to za praca??

Zostaw merytoryczną opinię o Berg Sp. z o.o. - Toruń

• Jak się pracuje w Berg Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Berg Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Berg Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Berg Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Berg Sp. z o.o.