Berg Sp. z o.o.

Toruń

Opinie o Berg Sp. z o.o.

adonis 2011-07-25 07:40:50
a jak bardzo warto?? bo widze ze juz po 6 miesiacach kolejne ogloszenie na ten sam region. Moze za duzo wymagaja? Wie moze ktos jak sie pracuje w tej firmie na stanowisku Regionalnego Przedstawiciela Handlowego?? Jakie pieniadze proponuja i co to za praca??
PH 2014-06-23 08:19:04
Marna firma , zero asortymentu , ludzie sami odchodzą po 6 miesiącach bo na taki okres masz pierwszą umowę . Szanujący się PH nie powinien pchać sie do tej firmy która jest wymysłem . Trzeba nadmienić że to jest jakiś 1 % odłam firmy RYWAL z Torunia . Pensja bardzo słaba , beak premi którą nie ma na czym wyrobić . Katalog jeśli tak to można nazwać ma 8 stron z czego większości towaru nie ma na stanie .
jhjnm 2016-05-15 23:03:21
widze też @różna że szukają na ciekawe stanowisko - bo na kieornika zmiany pordukcyjnej. Oferta jest bardzo świeża, wyglada naprawde ciekawie !! : - )
Zostaw swoją opinię o Berg Sp. z o.o. - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Berg Sp. z o.o.