Opinie o Montech Sp. z o.o. w Łęczna

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Montech Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Montech Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Montech Sp. z o.o. w Łęczna

Czy nowo zatrudnione osoby w Montech Sp. z o.o. otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Jaka umowa obowiązuje w Montech Sp. z o.o. podczas okresu próbnego?

Bhjbhj Nowy wpis

Zlecenie

Jasiek

Do pełni zadowolenia zawsze potrzeba zainteresowania pracą przez pracownika. Może ktoś pracował bo musiał?

spec Nowy wpis
@Jasiek

wszyscy pracują, bo muszą. Taka natura egzystencji na tym świecie.

pracwnik

kołchoz, kołchoz, kołchoz teraz przeniesiona na Łuszczów drugi 108. Robota na krzyk. Spora część ludzi tam robi pod wpływem ... i nie tylko pracownicy. Tendencja zatrudnienia to umowa zlecenie a najlepiej to na czarno. O stawkę się trzeba wykłócić. Ciągłe delegacje, Sprzęt stary, hala zasyfiona od cięcia palnikami i szlifowania blach. Po 2h pracy unosi się na hali siwo-żółto kurz. odnośnie BHP to jest pasta do rąk.

Mk
@pracwnik

Pisze głupoty,chyba nie potrafił współpracować z innymi pracownikami.Zatrudnienie legalne nigdy nie zatrudniono pracownika na czarno w ciągu dwudziestu paru lat istnienia firmy. Delegacje taki jest profil działania firmy. Dobre zarobki w delegacji i przyzwoite warunki zakwaterowania.

@Mk

co ty ściemniasz, pracowałem tam parę lat, wiem co pisze i raczej tam za wiele się nie zmieniło przez ten czas.

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Montech Sp. z o.o.? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Józek

Dobra firma , dobry pracodawca to właściwie nic dodać nic ująć, tylko pracować a zadowolenie pewne

Dawno na forum nie pojawiły się nowe opinie dotyczące pracy w Montech - czy jednak może znajdzie się osoba chętna do podzielenia się swoim zdaniem na temat pracy w tej firmie? Czy aktualnie poszukiwani są nowi pracownicy? W Internecie nie znalazłam aktualnych ofert pracy w tym miejscu, ale może ktoś coś wie na temat nowych rekrutacji?

gość

Czy to (usunięte przez administratora) .JAK zarobki afryka ,mało opini coś nie halo

admin

Macie wiedzę na temat firmy Montech Sp. z o.o. ? Jak wygląda praca, jak kształtuje się wynagrodzenie w firmie? Dodaj swoją opinię!

Zostaw merytoryczną opinię o Montech Sp. z o.o. - Łęczna

Montech Sp. z o.o.