brak logo

Agro & Ekoplan Gustaw Brzyszcz

Jelenia Góra

Opinie o Agro & Ekoplan Gustaw Brzyszcz

ja też nie polecam 2012-06-13 20:02
Ja również nie polecam pracy w tej firmie i innych firmach tego Pana!
Napisać można poemat-koszmar o panujących tam klimatach.

P.S. Komentarz powyżej nie pisał pan (usunięte przez administratora), jak się z kimś pracowało i redagowało jego pisma to się zna jego styl.
pomyłka 2012-06-14 08:54
W przeciągu ostatniego roku z biura w Jeleniej Górze odeszło 8 osób, każda z własnej woli, nie było sytuacji żeby z kimś nie przedłużono umowy czy wywalono(usunięte przez administratora) (poza 1 niesłusznie i bezpodstawnie zwolnioną osobą). Żaden z byłych pracowników nie żałuje że już tam nie pracuje, każda z tych osób ma nowe zatrudnienie, nikt na zasiłki nie musi czekać i każdy jest szczęśliwy :)
pracownik 2015-12-09 18:36
Kto miał odejść, ten odszedł. Została super ekipa. A szef jest dobry, tyle że się denerwuje, gdy ktoś notorycznie popełnia te same błędy.
-w 2016-05-20 11:07
a taki elektryk to ile by miał wynagrodzenia tutaj>?
Joanna 2017-04-27 14:42
@pracownik rozumiem, że Tobie podoba się praca w Agro & Ekoplan. Możesz powiedzieć coś więcej na temat pracy na Twoim stanowisku? Chętnie dowiemy się więcej o Twoich doświadczeniach w firmie.
Zostaw swoją opinię o Agro & Ekoplan Gustaw Brzyszcz - Jelenia Góra
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Agro & Ekoplan Gustaw Brzyszcz