logo Fundacja Rozwoju Nauki i Przedsiębiorczości

Fundacja Rozwoju Nauki i Przedsiębiorczości

Poznań

Opinie o Fundacja Rozwoju Nauki i Przedsiębiorczości

m.m 2012-04-02 22:59:51
popieram, byłam tam na praktykach, świetna atmosfera i współpracownicy:)
zaba11 2014-02-25 09:01:30
no niestety nic dobrego o tej firmie powiedziec nie moge... jestem zatrudniona przez Fundacje na stazu i od stycznia do tej pory nie dostalam zadnego wynagrodzenia jak i rowniez inne osoby ktore pracuja od grudnia. Z Fundacja nie mozna sie w normlany sposon skontaktowac oszukuja kreca kazdy mowi cos innego.... slyszalam juz chyba 5 wersji dlaczego nie przelewaja pieniedzy zaloze sie ze nie tylko my mamy taka sytuacje tylko jest nas wiecej... robia sobie co chca bo mysla ze sa bezkarni w tej kwestii.
mag 2014-03-09 14:01:08
do zaba11- Z jakiego projektu jesteś? Czy sytuacja się zmieniła i dostałaś pieniądze? My na Śląsku też mamy z nimi problem, i jak tak dalej pójdzie to przestaniemy chodzić na staż. Może powinniśmy jakoś zjednoczyć siły?.
uczestniczka 2014-04-24 12:46:06
bo są bezkarni w tej kwestii...(usunięte przez administratora)
nefezis88 2014-07-02 11:07:31
witam, niestety ja tez nie mam miłych doswiadczeń jestem na stażu który organizuje właśnie ta fundacja, jest miesiąc lipiec a ja razem z moimi kolezankami które tez sa na stażu (usunięte przez administratora) czy ktoś ma podobne doświadczenia?? bądx w końcu jakoś wyjasnił sytuację??
SSSSS 2015-01-12 21:50:51
Witam wszystkich, ja niestety też mam złe doświadczenia z tą firmą. Jestem na stażu i niestety nie mogę doprosić się o pieniądze sprzed 4 miesięcy. Nie jestem pewna czy tak powinna wyglądać pomoc młodym ludziom....
milka1 2015-05-03 09:13:15
Witam,ja rowniez nie mam dobrego doswiadczenia z ta firma,co prawda przelewali na konto pieniadze ale z wielkim opoznieniem i po wielkiej telefonicznej awanturze,staz skonczylam 2 m-ce temu ale zadnego dokumentu szkolenia nie dostalam i juz na pewno nie dostane.dlatego przestrzegam ludzi aby zadnego powiazania z ta firma nie mieli tym bardziej na staz,pozdrawiam tych ktozi byli i sa w takiej samej sytuacji jak ja.Amen.
Rafał Rosecki 2015-09-22 14:41:34
Szanowni Państwo,

odnosząc się do wpisów zamieszczonych przez Państwa na forum, informuję, że opóźnienia w wypłacie stypendiów stażowych nie wynikały z winy FRNiP. Staże odbywały się w ramach projektów finansowanych ze środków unijnych, które to przekazywane były do Fundacji przez Wojewódzkie Urzędy Pracy i dopiero kiedy środki te były przekazane na rachunek bankowy realizowanego projektu możliwe było dokonywanie płatności.

Reasumując, staże i stypendia nie były wypłacane ze środków FRNiP, tylko ze środków projektowych przekazywanych przez WUP. Stażyści nie byli zatrudniani przez FRNiP i to nie w Fundacji odbywali staże. Fundacja, jako instytucja realizująca projekt, dokonywała płatności niezwłocznie po przekazaniu środków przez WUP.

Nadmienię tylko, że FRNiP jako organizacja non-profit nie miała ani możliwości ani obowiązku finansowania płatności staży i stypendiów ze środków własnych, a mimo to bardzo często w ten właśnie sposób pomagała najbardziej potrzebującym beneficjentom projektów.

Z poważaniem,

Rafał Rosecki
Prezes Fundacji Rozwoju Nauki i Przedsiębiorczości
Katrin 2015-11-03 10:15:40
Ta 'fundacja' to złodzieje własnie dostałam wezwanie na policję w celu przesłuchania mnie jako świadka w związku z fundacją, w końcu dobrali im się do skóry-jestem ze śląska, mam nadzieję, że winni tej sytuacji pójdą siedzieć.
Martyna 2016-02-25 12:14:31
W żadnej firmie nie pracowało mi się tak dobrze jak w Fundacji,fakt faktem byłam tam tylko na stażu,ale ludzie i atmosfera w pracy to chyba najważniejszy czynnik aby dobrze się czuć. Każdemu życzę mieć takiego pracodawcę!!!! :)
nikoś 2016-05-14 20:24:22
ja uważam, że zawsze fundacja ma określony budżet, przeznaczony na pensje dla pracowników
Zostaw swoją opinię o Fundacja Rozwoju Nauki i Przedsiębiorczości - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fundacja Rozwoju Nauki i Przedsiębiorczości