Fundacja Marka Kamińskiego

Gdańsk

Opinie o Fundacja Marka Kamińskiego

Anonim 2013-04-05 12:37:47
ZDECYDOWANIE nie polecam, rotacja duża związana z wyciskaniem ludzi jak cytryny a w zamian "premie uznaniowe", które przy byle powodzie wypłacane nie są. w samej fundacji obłuda i atmosfera straszna. pracy sporo i z pewnością będą wymagać pozyskiwanie kasy - od czego mogą uzaleznić dalszą współpracę.
Były pracownik 2014-04-24 10:30:43
Nie polecam. Ciężka atmosfera, nieładne traktowanie ludzi (usunięte przez administratora)
Mewa 2015-01-27 13:54:07
A dlaczego pod tą opinią jest info, że usunięte przez administratora? Przecież to sama prawda, w fundacji wykorzystuje się ludzi, zatrudnia na okres próbny, sam Kamiński wyśmiewa się z błędów swoich pracowników, a jak już kogoś zwalania (rotacja jest tam wielka) to nawet nie sam osobiście. Nawet do widzenia wam na koniec nie powie, o podziękowaniu za pracę już nie wspomnę.
Joni 2016-07-08 12:49:10
Również nie polecam. Juz kilkustopniowy proces rozmowy kwalifikacyjnych jest co najmniej nieprofesjonalny. Trwa kilka godzin, proszą o wypisanie wszystkich konkursów, dotacji, napisania eseju po angielsku. A to wszystko bez uprzedzenia i na kolanie pod palmą, bo akurat nie ma wolnego biurka. Chaos i kpina z ludzi.
Shadid 2016-09-29 14:56:40
Profesjonalizm to ich drugie imię. Nie no, żarcik taki. Odradzam pakować się do pracy w tym miejscu. Spotka Was tylko rozczarowanie za fasadą znanego nazwiska. Medialny wizerunek zazwyczaj mija się z rzeczywistością. A tak swoją drogą taka przypominajka http://www.polskatimes.pl/artykul/190252,fundacji-marka-kaminskiego-grozilo-zawieszenie,id,t.html
monique 2016-10-06 15:50:59
Bo oni tak naprawdę poszukują tam pomysłów, a nie pracowników. Taka prawda.
anonim1 2016-11-03 21:23:35
Wszystko o czym opowiadali poprzednicy się zgadza, z wyjątkiem tego, że pisze się jakieś bzdury pod palmą...To nie palma, to biurka w firmie Pana Marka zajmującej się bateriami łazienkowymi. Teraz wiem, że to był zimny prysznic.
Zostaw swoją opinię o Fundacja Marka Kamińskiego - Gdańsk
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fundacja Marka Kamińskiego