brak logo

Fundacja Marka Kamińskiego

Gdańsk

Opinie o Fundacja Marka Kamińskiego

Anonim 2013-04-05 12:37
ZDECYDOWANIE nie polecam, rotacja duża związana z wyciskaniem ludzi jak cytryny a w zamian "premie uznaniowe", które przy byle powodzie wypłacane nie są. w samej fundacji obłuda i atmosfera straszna. pracy sporo i z pewnością będą wymagać pozyskiwanie kasy - od czego mogą uzaleznić dalszą współpracę.
Były pracownik 2014-04-24 10:30
Nie polecam. Ciężka atmosfera, nieładne traktowanie ludzi (usunięte przez administratora)
Mewa 2015-01-27 13:54
A dlaczego pod tą opinią jest info, że usunięte przez administratora? Przecież to sama prawda, w fundacji wykorzystuje się ludzi, zatrudnia na okres próbny, sam Kamiński wyśmiewa się z błędów swoich pracowników, a jak już kogoś zwalania (rotacja jest tam wielka) to nawet nie sam osobiście. Nawet do widzenia wam na koniec nie powie, o podziękowaniu za pracę już nie wspomnę.
2
Joni 2016-07-08 12:49
Również nie polecam. Juz kilkustopniowy proces rozmowy kwalifikacyjnych jest co najmniej nieprofesjonalny. Trwa kilka godzin, proszą o wypisanie wszystkich konkursów, dotacji, napisania eseju po angielsku. A to wszystko bez uprzedzenia i na kolanie pod palmą, bo akurat nie ma wolnego biurka. Chaos i kpina z ludzi.
1
Shadid 2016-09-29 14:56
Profesjonalizm to ich drugie imię. Nie no, żarcik taki. Odradzam pakować się do pracy w tym miejscu. Spotka Was tylko rozczarowanie za fasadą znanego nazwiska. Medialny wizerunek zazwyczaj mija się z rzeczywistością. A tak swoją drogą taka przypominajka http://www.polskatimes.pl/artykul/190252,fundacji-marka-kaminskiego-grozilo-zawieszenie,id,t.html
monique 2016-10-06 15:50
Bo oni tak naprawdę poszukują tam pomysłów, a nie pracowników. Taka prawda.
1
anonim1 2016-11-03 21:23
Wszystko o czym opowiadali poprzednicy się zgadza, z wyjątkiem tego, że pisze się jakieś bzdury pod palmą...To nie palma, to biurka w firmie Pana Marka zajmującej się bateriami łazienkowymi. Teraz wiem, że to był zimny prysznic.
1
CośNiePykło 2017-01-18 11:14
zgadzam się z Wami wszystkimi. byłam na rozmowie u nich, tj na dwóch (w tym samym dniu). chodziło jedynie o pomysly nt różnych rzeczy: strategie marketingowe, gadżety, komunikaty na social media. Firma, która w tym pośredniczy to Invena, gdzie pan Marek pelni funkcję jakiegoś dyrektora. po rozmowach nawet nie zadzwonili do mnie, nawet nie pofatygowali się o głupiego maila. jaja sobie robią z ludzi :)
3
pofakcie 2017-05-29 21:11
Niestety pozostaje mi się zgodzić ze wszystkim, co zostało napisane powyżej. Można jeszcze dodać, że prezeską Fundacji jest osoba zarządzająca przede wszystkim wyżej wspomnianą firmą i jest równie nieobecna co Kamiński. Raczej się to nie zmieni, a jeśli miała to być fundacja, która ma polepszyć wizerunek Pana Marka to niech zacznie od polepszania fundacji od środka. Wzorcowe zmarnowanie szansy i coraz więcej opinii od osób, że tam na pewno nie warto aplikować. Można zaliczyć do pracowniczej czarnej listy.
1
pracownik 2017-07-11 22:33
Pracuję w Fundacji od kilku miesięcy i jestem bardzo zadowolona. Zgrany zespół, fajni ludzie, a przede wszystkim ciekawe projekty i można się dużo nauczyć .
CośNiePykło 2017-09-22 15:08
do @pracownik - hahhaha chyba sobie Pan K. wynajął ludzi do pisania pochlebnych opinii, to samo sie dzieje na profilu Inveny. Ludzie - nie dajcie się omamić - dla przykładu ogłoszenie Specjalisty ds. social media pojawia sie cyklicznie, by wydobyć pomysły od kandydatów. to jest kpina. Uważajcie ludzie :)
1
Zostaw swoją opinię o Fundacja Marka Kamińskiego - Gdańsk
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fundacja Marka Kamińskiego