brak logo

Katowickie Przedsiębiorstwo Robót Telekomunikacyjnych Sp. z o.o.

Katowice

Opinie o Katowickie Przedsiębiorstwo Robót Telekomunikacyjnych Sp. z o.o.

anonim 2011-09-30 13:26:43
(usunięte przez administratora)co ty bierzesz. Może lekarz lub diler Cię okłamują. Postaraj się zmienić dilera lub lekarza (najlepiej na psychiatrę) to będzie z Tobą dobrze. Póki co nie pisz takich bzdur: \"jest dobrą firmą o stabilnej pozycji, która bardzo szybko się rozsrasta i ma jasne zasady działania\" bo ani nie jest dobra, ani stabilna i w dodatku się nie rozrasta tylko kurczy. Na stwierdzenie \"Jeśli zastanawiasz się czy zaczynać tam pracę lub może idziesz na rozmowę kwalifikacyjną\" wszyscy odpowiedzą że NIE !!!. Bo to rzeźnia dla ludzi, którzy pracują po 12h dziennie od poniedziałku do niedzieli dla tej firmy w dodatku za marne grosze.
tomson 2015-11-24 15:21:25
Ej, takie przepychani nie mają sensu. Każdy ma swoje zdanie i nie ma w tym nic złego. Ja widziałem pracę dla serwisanta sieci telekomunikacyjnych światłowodowych właśnie w tym przedsiębiorstwie. I oferta pracy nie budziła żadnych zastrzeżeń. Jest umowa o pracę, system premiowy, miła atmosfera pracy i szkolenia.
kolanko 2015-11-29 22:02:31
@tomson - nie dość, że zapewniona jest atmosfera w pracy to jeszcze nie trzeba się martwić o stabilne zatrudnienie, bo dają umowy o pracę, super sprawa.
trrtrt 2015-12-02 01:05:35
@tomson no własnie jest umowa o pracę, to dobrze świadczy firmie, teraz nie wwszystkie firmy to oferują swoim pracownikom..ciekaw jestem jak z wynagrodzeniem
Niuki 2015-12-04 14:23:16
@trrtrt no czytałam jakiś artykuł ostatnio odnośnie tego, że teraz coraz mniej firm zatrudnia ludzi na umowę o pracę, dlatego dla mnie to duży plus, gdy taka informacja znajduje się w ofercie.
xcvbnjmk, 2016-04-19 19:22:53
to faktycznie duzy plus @niuki, choć uwazam, ze zatrudnianie na umowę o pracę powinno byc normą. To jednak daje poczucie bezpieczeństwa i stabilnosci.
Zostaw swoją opinię o Katowickie Przedsiębiorstwo Robót Telekomunikacyjnych Sp. z o.o. - Katowice
test
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Katowickie Przedsiębiorstwo Robót Telekomunikacyjnych Sp. z o.o.