Katowickie Przedsiębiorstwo Robót Telekomunikacyjnych Sp. z o.o.

Katowice

Opinie o Katowickie Przedsiębiorstwo Robót Telekomunikacyjnych Sp. z o.o.

anonim 2011-09-30 13:26:43
(usunięte przez administratora)co ty bierzesz. Może lekarz lub diler Cię okłamują. Postaraj się zmienić dilera lub lekarza (najlepiej na psychiatrę) to będzie z Tobą dobrze. Póki co nie pisz takich bzdur: \"jest dobrą firmą o stabilnej pozycji, która bardzo szybko się rozsrasta i ma jasne zasady działania\" bo ani nie jest dobra, ani stabilna i w dodatku się nie rozrasta tylko kurczy. Na stwierdzenie \"Jeśli zastanawiasz się czy zaczynać tam pracę lub może idziesz na rozmowę kwalifikacyjną\" wszyscy odpowiedzą że NIE !!!. Bo to rzeźnia dla ludzi, którzy pracują po 12h dziennie od poniedziałku do niedzieli dla tej firmy w dodatku za marne grosze.
xcvbnjmk, 2016-04-19 19:22:53
to faktycznie duzy plus @niuki, choć uwazam, ze zatrudnianie na umowę o pracę powinno byc normą. To jednak daje poczucie bezpieczeństwa i stabilnosci.
Zostaw swoją opinię o Katowickie Przedsiębiorstwo Robót Telekomunikacyjnych Sp. z o.o. - Katowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Katowickie Przedsiębiorstwo Robót Telekomunikacyjnych Sp. z o.o.