Jes-Tel Agnieszka Zawiło

Rzeszów

Opinie o Jes-Tel Agnieszka Zawiło

małaala 2012-02-01 18:12:54
witam,

nie wiem, czy u niej (w tej firmie mam na myśli pracowalaś?) bo z Twojego komentarza wynika, że nie - zarobki ok. 4 zl na reke, a praca zdecydowanie zbyt wymagająca i odpowiedzialna jak na te kwote. Traktowanie przez zwierzchnikow tez wymaga wiele do życzenia. pozdrawiam serdecznie. Spędziłam tam dwa tygodnie i nikomu nie polecam.
Nadia64 2012-05-24 20:53:08
Całkowicie się z Tobą zgadzam. JES-TEL to PORAŻKA!!!

Twierdzą, że firma dopiero powstała - totalna ściema. Fakt - brzmi nienajgorzej, ok. 4 zł/h + prowizja. W rezultacie dopóki się nie sprawdzisz nie chcą powiedzieć jak naprawdę kształtuje się system prowizyjny.
Na konkretne pytania dot. zarobków odpowiadają pokrętnie. Dlatego coś mnie tknęło i straciłam tylko 2 dni. Poprosiłam wówczas o przykładową umowę - właściwa pomimo wcześniejszych zapewnień miała być dopiero następnego dnia.

TO NIE UMOWA A CYROGRAF!!!

1. Prowizja dopiero, gdy wróci podpisana umowa od klienta, jeśli między czasie klient zrezygnuje (ma na to 10 dni po podpisaniu) odejmują ci prowizję jaką za niego dostałeś przy kolejnej wypłacie - w efekcie nigdy nie możesz przewidzieć ile zarobisz .

2. 20 000 zł kary (to nie pomyłka!!!) za nakłanianie współpracowników do zwolnienia, nie przykładania się do pracy i wiele podobnych bzdur!

3. I
darek 2012-09-27 13:03:25
Ja obecnie pracuje, są w miarę wyrozumiali i starają się pomagać w pracy a co najważniejsze płacą teraz stałą podstawę 1000 zł do tego prowizja może to żadna rewelacja bo nie płacą kokosów ale mi pozwala się utrzymać w Rzeszowie i pobawić jeszcze dla mnie ok praca i pracodawca ujdzie też
mati 2013-01-03 01:40:49
[usunięte przez moderatora] Zero kontaktu zmieniaja nr. [usunięte przez moderatora]
andrzej 2013-01-03 01:49:59
[usunięte przez moderatora] PORAZKA LUDZIE RZGLOSNIJCIE WSZEDZIE [usunięte przez moderatora]
Magda 2013-03-25 16:46:15
Ja pracowałam tam, wiele dłużej niż osoby które się wypowiadają, ponad 10 miesięcy, i musiałam zrezygnować tylko i wyłącznie z przyczyn osobistych a nie ze względu na złe warunki pracy. Zostałabym tam dłużej, bo firma ciągle się rozwija i daje szanse - jeśli Ci idzie źle, to zawsze mogłam liczyć na pomoc, nie zlewali mnie, a napewno nie zwalniają odrazu. Cała załoga która tam proacuje jest bardzo sympatyczna, naprawde ludzie są na poziomie, szanują Cie, a nie traktuja jako gorszego, bo przyszłam pracować na słuchawce. Masz wszystko zapewnione, zawsze gdy przychodziłam, mogłam siąść odrazu na swoje stanowisko, a nie musiał czekać aż ktoś zejdzie tak jak w innych call center, praca dobrze zoorganizowana. Drażnią mnie tego typu komentarze, bo wielokrotnie w mojej kadenci przewijały się tego typu " skrzywdzone parobki", bez doświadczenia, czasem bez jakiego kolwiek wykształcenia, którzy nie rozumieją warunków jakie dostali, którzy chcą odrazu za to że popierdzieli w stołki dostać za daro pieniądze. Każdy by tak chciał. Jeśli ktoś ma ambicie, i szuka pracy bo potrzebuje pieniędzy, a nie jest na garnuszku mamusi, to może zarobić i utrzymywać się, a praca nie jest wymagająca, tym bardziej że można sobie dostoswać godziny pracy, więc czas i na drugą pracę znajdzie się. A gdy miałam cięży miesiąc z usługami, to szef nigdy nie zostawiał mnie bez kasy, zawsze szedł mi na rękę, bo wystarczy pogadać. Dlatego wszyscy którzy szukają pracy i szukają opini na ich temat, to porponuję poprostu iść i przekonać się samemu. Ja trafiłam tu przypadkiem, ale napewno nie podpisuje się pod tymi dennymi komentarzami, wręcz piszę by zwrócić honor tej firmie bo warto. A co do umowy, to jest identycza co w innych firmach call center, bo w wielu pracowałam, i wszedzie są zaostrzenia, tym bardziej że masz dotyczynienie z klientami.
[usunięte przez moderatora]
AloeS 2013-05-19 22:30:54
NIE POLECAM!!! Pracowałem tam kilka miesięcy. NIe masz stałej podstawy, wynagrodzenie prowizyjne. NIgdy nie wiesz do końca ile zarobisz. Zarobki generalnie marne. Kadra końcem miesiąca mówi, że sporo Twoich zamówień się zrealizowało, będzie większa wypłata. a 15 dostajesz marne grosze, bo zamówienia przeszły na kolejny miesiąc itp, itd. Podejrzane. Szkoda czasu i nerwów na pracę w tej firmie.
asia 2016-05-16 17:49:32
samej prowizji chyba ci nie dadza, jest pewnie tez jakas podstawa, watpie zeby tak pracowa w takim systemie placowym, podejrzewam,ze musisz sie dowiedziec najlepiej u zrodla jak jest
Zostaw swoją opinię o Jes-Tel Agnieszka Zawiło - Rzeszów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Jes-Tel Agnieszka Zawiło