ECM Partner Sp. z o.o.

Wrocław

Opinie o ECM Partner Sp. z o.o.

admin 2015-08-19 15:49:59
Znasz wady i zalety pracy w tej firmie? Podziel się swoimi przemyśleniami na temat zatrudnienia i pomóż poznać prawdę o firmie ECM Partner Sp. z o.o..
hyjy 2016-02-03 08:49:12
Bylam na rozmowie- w tamtym czasie bylam na ok 20 rozmowach w biurach rachunkowych. To co sie dzialo w tej firmie to kompletna zenada. Na rozmowie byl mezczyzna z jakas kobieta- rzekomo z hr. Rozmowe prowadzil mezczyzna, a kobieta (ktorą na pewno potencjalny pracownik na rozmowie kwalifikacyjnej rozpozna po makijazu) po kazdej odpowiedzi rzucala ironiczne komentarze na niewyszukanyn poziomie. Przez caly czas rozgladala sie po pokoju pokazujac swoja ignorancje. Pytan podatkowych brak- za to do rozmwiazania test dostepny na google pod haslem "test analitycznego myslenia", ktory polega na liczeniu trojkatow i wksazywaniu jaka figura powinna sie znalezc w danym miejscu. O prowadzacym rozmowe ciezko cokolwiek napisac-obecna pani tak zaszokowala i przycmila swoim popisowym zachowaniem. Wymagana znajomosc jezykow obcych. Sprawdzian wyglada tak ze kaza cos powiedziec. Probowalam pociagnac rozmowe po angielsku (najglupsze zadanie ze znajomosci jezyka jakie moze by to "prosze cos powiedziec...") ale odpowiadali po polsku :D
Zostaw swoją opinię o ECM Partner Sp. z o.o. - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ECM Partner Sp. z o.o.