Netbud Sp. z o.o.

Olsztyn

Opinie o Netbud Sp. z o.o.

bialy 2012-10-20 13:07:15
Juz ogloszona upadlosc likwidacyjna i syndyk taka to firma!!!!
-BASIA 2012-11-05 13:28:27
cały zarzad to nie powazni ludzie w postanowieniu pisza 10 listopada tylko to sobota.Bałagan AMBER GOLD BIATEL BIAŁYSTOK TEZ.
W SWIETA TRZEBA JECHAC 150 KILOMETRÓW BO STRAZ GRANICZNA PO WYŁACZENIU ŚWIATŁA NIE UMIAŁA WCISNĄC PRZYCISKU ENTER. NIE MA TELEFONU. OCZYWISCIE W JEDNA STRONE. ZA DZIEKUJE.. a TERAZ NA PALIWO NIE MAJA,,dZIADY NIE PREZESOWIE.bEDZIE GRECJA WKRÓTCE.
Kostek 2014-04-17 20:51:15
Witam
zamierzam pracować w tej firmie, zarobki ok.3,5tyś. Warunki wspaniałe wolne soboty i niedziele, wysoka premia. szef SUPER.
Pozdrawiam PO Olsztyn
pracownik 2014-04-19 13:07:26
na jakim stanowisko taka płaca? premii nie ma.Nie wprowadzaj zamętu. Pisz prawdę
Janek 2014-06-16 19:58:59
Na okresie próbnym 1800 brutto czyli 1320 na rękę. Później 2000 brutto bez podwyżek czyli 1459 na rękę. Za pracę w soboty i niedziele i święta dają wolne w tygodniu.
franki 2014-09-04 21:23:26
cześć,pracowalem tam od początku przekazania nas przez tepsę jestem jednym z najlepszych ale gęba nie wyparzona więc wywalili mnie na zbity ryj bo się okazja trafiła przez rzekomo syndyka , 25lat pracy w zawodzie 1750zł. na rękę czy to dużo czy mało zostawiam wszystkim do przemyślenia ,ale nie o kasę tu idzie ryjesz to ok dopominasz się swego to won mam teraz lepiej płatną pracę i uważam że te przepracowane tam lata to zmarnowane tak jak kiedyś wojsko dwa lata w plecy.
zenek 2014-09-08 15:51:24
Tak,to prawda co pisze Franki.Wywalają wszystkich niewygodnych i mówią,że to syndyk.Tchórze.
pa pa 2015-10-15 12:48:41
Nie ma już nic. Teraz jest Elmo i bieda .Pa pa
hak 2015-10-29 23:36:20
"Pragnę poinformować, iż dnia 11 października 2012 r. na wniosek Zarządu Spółki Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy X Wydział Gospodarczy dla spraw upadłościowych i naprawczych wydał postanowienie o ogłoszeniu upadłości likwidacyjnej NETBUD sp. z o.o. jednocześnie ustanawiając mnie syndykiem masy upadłości. " Chyba już nie ma o czym mówić.
Zostaw swoją opinię o Netbud Sp. z o.o. - Olsztyn
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Netbud Sp. z o.o.