Halmax Natalia Frąckowiak

Opinie o Halmax Natalia Frąckowiak

Było nas wielu 2011-04-11 11:57:46
Bajzel jak w Halmaxie!
lukasz 2011-10-21 05:19:56
Syf, uciekac jak najdalej, rozmowa o prace to tak zwany casting, przyjdzie 10, wybiora 5 z czego po miesiacu wszyscy uciekna, kasa zalezna od dobrej gadki i klamstwa, jak dobrze gadasz i dobrze klamiesz to moze po odliczeniu paliwa ( bo auto swoje) zostanie jakies pieniadze,
Bartek 2012-11-22 18:52:46
Praca w Halmaxie polega na:
1. Dzwonieniu do ludzi i robieniu z nich [usunięte przez moderatora] , że kurier po południu przyjedzie z umową nausługi telekomunikacyjne i internetowe - wykonujesz takich telefonów każdego dnia 100.
2. 20. zgodzi się na tą usługę.
3. Sam jedziesz swoim samochodem do to klienta z czego 5 zgadza się na taką umowę.

Masz jakąś inną pracę na oku, wybieraj tą drugą.
marienne 2016-04-23 11:04:02
nie wi9em czy ta firma jeszcze istnieje, w krsie jej wcale nie widzę. adiolinie, oprogramowanie telekomunikacyjne, projektowanie sieci telefonicznych, linie telekomunikacyjne itd, tym się zajmuja czy ZAJMOWALI?
Zostaw swoją opinię o Halmax Natalia Frąckowiak - Leszno
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Halmax Natalia Frąckowiak