Telestar S.A.

Opinie o Telestar S.A.

Neo 2015-08-11 16:37:03
Telestar S.A. (iTV) nie wypłaca wynagrodzenia w terminie. Na trzy miesiące pracy nie wypłacił należności ani razu (!) mimo tego, że treść umowy, która swoją drogą jest fikcyjna jak chodzi o zakres wykonywanych obowiązków, mówi wyraźnie, że termin płatności to 14 dni od podpisania. (umowa o dzieło) Każdą próbę dopytania się o wypłatę zbywa, a przy zbyt "uporczywym" domaganiu się swoich ciężko wypracowanych pieniędzy "dziękuję za współpracę" tłumacząc to arogancją pracownika. Nie polecam, a wręcz odradzam. Trzymajcie się od nich daleko bo to bardzo zła firma i pracownik, przepraszam, niewolnik się dla nich w żaden sposób nie liczy. Góra wypłaty ma na czas i to niemałe, a reszta realizatorzy, graficy, technicy ochłapy i to jeszcze w momencie gdy coś od niechcenia rzucą, a nie raz i tak nie w całości. Niektórzy pracownicy mają po 20 000 zł niewypłaconych pensji. Omijać.
Pracownik 2016-05-14 10:07:29
Potwierdzam. Cala ta historia do dnia dzisiejszego ma miejsce. Dyrektorzy, bo jest ich tam wielu jezdża sobie non stpp na urlopy a zwykli pracownicy czekają nawet po 5 miesiecy na wyplatę. A gdy ubiegamy sie o swoje PSEUDO prezes Piechocki zwalnia ludzi, bo ubiegaja sie o to co im sie nalezy, ubiegaja sie o pieniadze na swoje dzieci, oplacenie rachunków i na jedzenie. PSEUDO prezes piechocki nazywa to arogancją. To IDIOTA
Zostaw swoją opinię o Telestar S.A. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Telestar S.A.