Opinie o Wirtualna Polska Media w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Wirtualna Polska Media. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Wirtualna Polska Media na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Portale internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wirtualna Polska Media w Warszawa

Krzys

Wp to jedna wielka masakra, unikajcie jak ognia i firme i portal, najwieksze g..... na swiecie

Katarzyna
@Krzys

nie są obiektywni, pospolity clickbait, mogę krytykować kciukiem w dół/do góry Kaczyńskiego a nie mogę tak krytykować Tuska, refleksja z wczoraj

Pracownica WP

Pracuję w WP w biurze reklamy od 7 lat. Ze smutkiem przeczytałam te wszystkie negatywne opinie, tym bardziej, że ja mam jak najlepszą. Zarabiam ponadrynkowo, atmosfera, ludzie - po prostu super! Wiadomo, jak to w sprzedaży - jak idzie dobrze, są brawa, jak gorzej - robi się nerwowo. Ale to specyfika tej branży, nie samego WP. Ludzie pracują u nas latami, rotacja jest niewielka. Naprawdę, wszystkim polecam pracę w tej firmie, a już na pewno w biurze reklamy Wirtualnej Polski :-)

@OR Kluczowa jest znajomość aspektów SEO contentowego i doświadczenie w pracy z discoverem. Sama rozmowa rekrutacyjna w moim wypadku była przeprowadzona w bardzo miłej atmosferze, pierwszy etap z osobą z HR, kolejna bezpośrednio z przełożonym. Feedback bardzo szybki, samo wdrożenie też przebiegło bardzo sprawnie.

nadużywanie autorytetu, tworząc nieprzyjemną atmosferę pracy - (usunięte przez administratora), zmuszanie do nadgodzin czy nawet napady złości w wykonaniu głowy firmy, bo pracownicy mają czelność zadać pytania anonimowo. pracy jest od groma, standardowa osoba pracuje za 2/3 osoby. jedyne wytłumaczenie dla "rodzinnej atmosfery" : przykrywka dla odciągania pracowników od ich prywatnego życia oraz rodziny, by poświęcali się dla firmy. dobre miejsce do złapania znajomości, ale nie dla rozwoju.

Karo
@qwerty

Zostałeś tak potraktowany? Zatrudnili cię a potem zwolnili bez powodu? Możesz podzielić się, w jakim dziale to było?

Staz

Czy w najbliższym czasie (2024) firma planuje staże? Wiem że kiedyś były płatne, coś będzie w tym roku?

Bilbo Nowy wpis
@Staz

Na pewno planują zwolnienia więc może za chwilę tylko stażyści będą tam zatrudniani

Zażenowanie Nowy wpis

Ta firma sprawiła, że stres opanował moje życie. Wszystkim odradzam pracę w WP. Nie chcą dawać podwyżek, nie ma rozwoju. Kultura (usunięte przez administratora), plotkowania. Po zmianie pracy można zrozumieć, że to problem z organizacją Wirtualna Polska, nie ze mną. Jeśli pracowniku WP czytasz to i wahasz się czy uciekać, radzę złożyć wypowiedzenie.

Agnieszka Nowy wpis

Firma dno. Przepracowałam tam trochę czasu i mogę powiedzieć z czystym sercem że to najgorsze miejsce w jakim kiedykolwiek pracowałam. Ktoś kiedyś wziął januszex , połączył to z korpo i wyszedł taki potworek jak wirtualna polska. Gdybym miała wymienić wady: - dwulicowość współpracowników, a co za tym idzie bardzo słaba atmosfera w pracy, przez co zaczęłam mieć problemy ze stresem - brak szans na rozwój, no chyba że już się odpowiednio podlizałeś szefowi - wyszydzanie w miejscu pracy - kult zapier**lu - bardzo słabe zarządzanie Z kolei mniej osobiste sprawy to chociażby groźby zwolnieniami ze względu na spadki w budżecie ale przy tym wykupowanie kolejnych spółek! Przy czym przycięli koszta na funduszu pracowniczym ( multisport itd. ). Już nawet nie będę się rozwijała o kultu wodza i mailach wysyłanych do KAŻDEGO pracownika z wywiadami prezesem. Stanowczo odradzam. dodane jeszcze raz ze względu na brak gwiazdek w opinii

Agnieszka Nowy wpis

UX Designer

Same rozmowy rekrutacyjne bez większych zastrzeżeń. Do tego zadanie domowe, które daje gotowe rozwiązanie dla wp. Wszyscy mili i uśmiechnięci, opowieści o tym, żeby szybko robić bo możliwość zatrudnienia w połowie miesiąca. Po wykonaniu zadania i omówieniu go cisza. Zero kontaktu, brak odpowiedzi na maila i telefon z zapytaniem jaki jest wynik rekrutacji. Całkowicie położony proces rekrutacyjny, fatalne wrażenie, absolutny brak profesjonalizmu i mega niesmak. Januszpol 100%. Naprawdę lepsze wrażenie zostawiłaby wiadomość wygenerowana z systemu rekrutacyjnego niż taki brak szacunku z jakimś się spotkałam. Nie polecam.

Zadanie domowe - makiety

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Producent ds. Promocji Antenowej
Telewizja Puls Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista (-tka) ds. części
Pietrzykowice
Volvo Trucks Polska
logo firmy Pracownik ziemny, Drogowy, Firmy podwykonawcze - PRACA W BELGII
Brugia
Ready Construct NV sp zoo sp k
Parking
Użytkownicy czekają na odpowiedź 2 dni.

Czy tylko mnie drażni, że parking jest tak trudno dostępny!?!? A zarząd może sobie parkować bez rejestracji...

Marysia

Interesuje mnie praca jako Wydawczyni obszaru Content AI. W ofercie widnieje oznaczenie, że to praca na pełen etat ale zastanawiam się czy nie można byłoby się przyjąć na jego mniejsza część? Jaka wtedy wychodziłaby ogólna stawka godzinowa?

endżi
@Marysia

wydawcy w WP ciągną prace mnostwo czasu po godzinach, takze raczej musialabys pracowac wiecej niz etat niz mniej

ex

myślałem, że po odwyku nie będzie ciężko, ale ta firma przy każdej okazji wciska alkohol przez co strach było brać udział w czymkolwiek co proponowali

karola_markiewicz

w przypadku redakcji w warszawie musisz byc trzy dni w biurze, dwa dni z domu. jest to bardzo surowo przestrzegane. managerowie nie zgadzają się nawet na wyjątkowe sytuacje, żeby zostać zdalnie na HO. chyba że jesteś ciężko chory

Kamil
@pracownik

Naprawdę jest tak fatalnie jeśli chodzi o atmosferę i ilość zadań? Od paru osób, które tam pracują słyszałem, że atmosfera jest w porządku, a firma dba o to, by wszelkie zachowania, które są niedopuszczalne w pracy, nie mialy miejsca. Zastanawiam się nad aplikowaniem, dlatego będę wdzięczny, jeśli wypowie się ktoś jeszcze.

marti
@Kamil

atmosfera jest fatalna. może to zależy od działu, ale w samej redakcji jest naprawdę bardzo źle. zero szacunku dla pracownika i jego czasu. członkowie jednego zespołu podkładają sobie kłody pod nogi i tylko czekają, żeby ktoś się potknął. współpraca czy koleżeńska pomoc to mity o których usłyszysz tylko podczas dni wstepnych. nerwy i chamskie odzywzki są na porządku dziennym

Kamil
@marti

Nie brzmi to dobrze. Może ktoś jeszcze się wypowiedzieć z innych działów? Czy to możliwe, aby w redakcjach było tak źle, a w innych działach lepiej?

halo
@Kamil

w it i w obsłudze klienta jest dokładnie to samo, a jeszcze masz kradzież pomysłów przez kiero (liderów XD)

qwerty
@Kamil

Uważam, że fatalne. Dlaczego? Po 3 dniach pracy poleciał komentarz od przełożonego,ze się nie nadaje na to stanowisko. A gały wiedziały co brały bo zamiast opisywać własną osobę w superlatywach, zostało napomniane ile defacto na wszystkie wymagania posiadam wiedzę czy umiejętności,(proporcja na zasadzie 3 umiem- wiem,5 nie umiem i jestem skłonna/y iść pracować za mniej w zamian za naukę).Szczerość w tej firmie nie popłaca, prędzej dorobisz się nerwicy i depresji. Dwulicowość tam rządzi. W twarz Ci się uśmiechają i pocieszają, cytując koleżanki z działu „nie martw się każdy kiedyś zaczynał, początki nie są łatwe” etc, by finalnie zwolnić Cię przy pierwszej lepszej okazji bo są cięcia, a za jakiś czas widzisz ogłoszenia na Twoje byłe stanowisko pracy spowrotem na portalu. Btw chyba nikt dotychczas lepiej nie zrobił wizytówki WP niż jakieś laski w materiale Pasuta na yt.

marti
@halo

zgadzam się. przedstawiasz na kolegium jakiś pomysł a za chwilę team leader przedstawia go jako swój i zbiera za to premie. ty zostajesz z niczym. opowiadają o dbaniu o pracownika a tak naprawde jestes tylko maszynką do robienia klików. nic więcej nikogo nie obchodzi

Karo
@qwerty

Jak oceniacie warunki pracy analityków danych? Jest teraz dostępna oferta z opcja hybrydową. Piszą o tym, że trzeba mieć kilkuletnie doświadczenie, myślicie, że takie dwa lata wystarcza aby aplikować? nie wiem czy jest sens się zgłaszać i czy dają negatywny feedback na starcie

Analityk

Też jestem zainteresowany - wie ktoś może jak atmosfera w zespole i obciążenie zadaniami? Do zrobienia w 8h czy raczej nadgodziny i weekendy? Jestem po dość toksycznym miejscu pracy, więc zależy mi żeby w następnym było normalnie, a opinie przeważają negatywne.

Kajetan
Użytkownicy czekają na odpowiedź 42 dni.

Czy ktoś może podzielić sie informacją, jak wyglada rekrutacja na stanowisko IT?

Firma mówi, że nie ma kasy na podwyżki, a jednocześnie inwestuje grube pieniądze w marketing, budżet na benefity spadł ze 175 na 75 zł, zwolnień nie ma z kolejne etaty znikają, podwyżek inflacyjnych nie ma i nie będzie, pracy coraz więcej, atmosferę nożem można kroić, bo ludzi aż nosi z nerwów. Lider branży?

Knick
@Marcin

Skąd info o obniżce bevefitow ?

Junior WP
@Marcin

Z tym budżetem na benefity to chyba zmyślasz :P

@Junior WP

Przecież oficjalnie to ogłoszono już jakiś czas temu, na platformie Worksmile mamy do wykorzystania 75 zamiast 175 zł, tak ma być co najmniej do końca 2023 r. Może mi zaraz powiesz, że to objęło tylko publishing, a nie całą firmę, tylko nam tak wmawiają? Trudno byłoby w to wierzyć.

Halina
@Marcin

No ja tam nie wiem ale widzę, że ktoś wgl się dziwił, że je obniżają, możliwe, że nie każdemu? Ewentualnie możliwe, że z czasem dorzucą jakąś rekompensatę, jest na to opcja?

M
@Junior WP

Nie zmyśla, oficjalna komunikacja poszła do wszystkich struktur WP. Benefity zostały obniżone każdemu pracownikowi.

Rafał
@M

Potwierdzam, benefity zostały przycięte na wszystkich umowach.

Pracownica WP

Ex-wp
@Pracownica WP

Premie dostaniesz za tą "laurkę"? (usunięte przez administratora), wyciskanie od człowieka do ostatniej kropli krwi, nie wspomnę o pensji poniżej ludzkiej godności. Taka WP pamiętam i z tego co wiem (bo mam kontakt z obecnymi pracownikami) wiele się nie zmieniło. Jak ten kolos ma glinianych nogach padnie z hukiem to otworze szampana.

Ktośtam
@Pracownica WP

Zamówienie jakiejkolwiek reklamy w biurze reklamy WP to jest droga przez mękę. Trwa to kilka tygodni. Nikt nic nie wie. Nikt nie zna waszej własnej oferty. W kółko ktoś jest na chorobowym, ktoś na urlopie. W ofertach błędy i niejasności, poprawa trwa. Sprawdzanie firm trwa... choć mogłam zapłacić z góry. Telefonów nie odbierają. Nie oddzwaniają. Odpisują na e-maile po paru dniach. Ta firma po prostu nie ma czasu żeby przyjąć zamówienie. Oni nie mają czasu przyjąć twoich pieniędzy. Nic dziwnego że cała ta cała grupa pada. Proponuję zarządowi sprawdzić kilka spraw i zobaczyć ile czasu trwa od złożenia zapytania do wpływu pieniędzy. Grube tygodnie. W mojej firmie jeśli klient jest bardzo zainteresowany to nie trwa to dłużej niż 24 godziny. W ogóle nie wiem po co ten dział istnieje, gdybyście zrobili panel gdzie można samemu reklamę zamówić, zapłacić, wykupić, to byście zarabiali szybciej i więcej.

Trzeba być świadomym, że zadowoleni pracownicy raczej nie mają potrzeby się udzielać, w przeciwieństwie do tych rozczarowanych, taka natura ludzka, a szkoda:) Trochę odbiegłam od tematu, a miałam cię zapytać, czy trudno się tu dostać. Chcę aplikować do działu seo bo szukają specjalisty, ale nie wiem, na co mam się nastawiać:) O, i co to znaczy nastawienie na biznes, bo ciężko mi sobie zobrazować to wymaganie, a przewija się w kilku ofertach, nie tylko do seo :p

Pracuję od pół roku w dziale marketingu (SEO/SEM). Stawki są rynkowe, trochę brakuje premii, zwłaszcza przechodząc z firmy która je oferowała. Samą współpracę bardzo polecam, zwłaszcza z uwagi na opcję pracy zdalnej.

Urszula

A tak z ciekawości jest tu może ktoś kto pracuje jako sam rekruter? Jakie warunki pracy są im teraz przypisane? Tak patrzę na te niektóre opinie i zastanawiam się w jaki sposób ich praca tutaj jest nadzorowana?

abc

Dzień dobry, Chciałem podzielić się procesem rekrutacyjnym na stanowisko programisty. Po pierwsze HRy nie przekazały linków do projektów osobom z którymi odbyła się rozmowa rekrutacyjna (oraz które ów linki były integralną częścią mnie jako kandydata - nie wiem czy jest to popularna praktyka i co stoi za takimi decyzjami). Druga sprawa to brak feedbacku po rozmowie (który powinien według zapowiedzi być w ciągu dwóch tygodni). Jak firma nie daje feedback to kandydatom niech mówi wprost, a jak daje to niech przynajmniej będą słowni. Natomiast obecnie widzę po dwóch miesiącach, że rekrutacja na dane stanowisko wróciła.

xyz
@abc

z ciekawości, bez uszczypliwości - podpytałeś rekrutera o feedback zwrotny po wyznaczonym terminie czy od razu na gowork? udzielenie informacji o procesie to jego praca oczywiscie ale moze wynikaly jakies opoznienia badz inne czynniki ( o ktorych rowniez mogl poinformowac) ale czasem warto sie przypomniec :) - nic nie stracisz, jedynie mozna zyskac, polecam podejscie, latwiej sie zyje

abc
@xyz

Nie podpytywałem rekrutera, ponieważ już mam nową pracę, ale stwierdziłem, że warto to przekazać na GoWorku. Skoro osoba z firmy mówi, że prześlą informację zwrotną, a oni tego nie robią to niech inne osoby się z tym liczą przesyłając aplikację i odbywając rozmowę rekrutacyjną. I zaznaczam komentarz jako neutralny, by nie wpływała na ogólną ocenę firmy na jedną czy drugą stronę.

Jeśli faktycznie podczas rekrutacji kandydaci nie otrzymali linków do projektów przy których mieliby pracować to z jakich przyczyn? zawsze dają ale coś teraz wypadło czy może jednak nie chcą się tym dzielić ze wszystkimi tak na stracie? Ile etapów zazwyczaj przewidują? I czemu nie ma negatywnego feedbacku?

rekrutowany

Otrzymałem telefon od Pani rekruterki w poniedziałek, po wstępnej rozmowie miała wrócić z informacją do piątku czy jest sens mnie zaprosić na rozmowę techniczną. Minęły 2 tygodnie - brak odpowiedzi od tej Pani, no jeśli tak się traktuje osoby to standardy tej firmy są bardzo niskie. Zaznaczając odpowiedź miała być nawet negatywna.

Mańka

Tak każecie omijać ale ja i tak chyba bym przyszła na recepcję na Jaworską teraz do siebie szukają, generalnie to te opinie tutaj przekładają się na każdy dział może? opiszcie mi z góry tamtejsza atmosferę i to czy warto przyjść. Nie ukrywam, że lokalizacja mi odpowiada

Rekrutacja

Rekrutacja polegała na krótkiej rozmowie online oraz otrzymaniu zadania do wykonania do wykonania. Zadanie wykonałem, zostało one wysłane, jednak nikt go nie pobrał (w WeTransfer jest opcja sprawdzenia ilości pobrań). Napisałem maila i otrzymałem informację zwrotną, że wszystko zostało pobrane, gdy ja widzę, że nie zostało. Wysłałem reupload po dłuższym czasie, w dniu, gdy poprzedni link wygasł, on został pobrany natychmiastowo, jednak bez żadnej odpowiedzi. Na rozmowie online obiecano mi informację zwrotną niezależnie od decyzji, nic takiego niestety nie miało miejsca.

Ytre
@Rekrutacja

A na jakie stanowisko to była rekrutacja?

Zostaw merytoryczną opinię o Wirtualna Polska Media - Warszawa

• Jak się pracuje w Wirtualna Polska Media?

Zobacz opinie na temat firmy Wirtualna Polska Media tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 79.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wirtualna Polska Media?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 51, z czego 4 to opinie pozytywne, 40 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Wirtualna Polska Media?

Kandydaci do pracy w Wirtualna Polska Media napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wirtualna Polska Media
1.5/5 Na podstawie 98 ocen.
  • Jutrzenki 137A
    02-231 Warszawa