logo Wirtualna Polska

Wirtualna Polska

Opinie o Wirtualna Polska

jaca 2015-03-01 19:41:57
Do momentu przejęcia przez o2 na prawdę fajny pracodawca. Super ludzie, od których można było się wiele nauczyć. Po przejęciu przez o2 głównym wyznacznikiem jest zysk i temu jest wszystko podporządkowane. Większość starej ekipy (ludzi, którzy współtworzyli wp od wielu lat) została zwolniona lub sama się zwolniła. Przyszli nowi ludzie (z Warszawy), którzy nie za bardzo mają pojęcie o prowadzeniu projektów. Praca dobra na start dla studenta bo nie obrażając nikogo firma reprezentuje teraz poziom "studencki" (zwłaszcza jeśli chodzi o zarządzanie procesami/systemami informatycznymi). Jeśli chodzi o IT to jest to pogoń za białym króliczkiem bez patrzenia na żadne dobre praktyki, standardy itp. Nie wiem jak jest teraz ale w o2 duża rotacja pracowników IT była normą - ze względu na zarobki i standard pracy (instalacje domyślne i brak osób specjalizujących się w określonych dziedzinach/systemach). Jeśli chodzi o jakość zmian myślę, że wystarczy popatrzeć na stronę główną WP dziś i rok temu. Bardziej to przypomina pudelka niż poważny serwis informacyjny.
Dlaczego nie dzwonią? 2015-08-03 14:47:33
Czyzby zatrudniali tam samych znajomych? Wyslalam juz sporo CV - spelnialam wszystkie wymogi, a mimo tego nikt sie nie odzywal. Moja kolezanka powiedziala, ze poszla tam kiedys an rozmowe po znajomosci. Czy to regula w tej firmie?
Zostaw swoją opinię o Wirtualna Polska - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wirtualna Polska