Enformatic Sp. z o.o.

Rzeszów

Opinie o Enformatic Sp. z o.o.

Piesu 2015-04-02 17:52
1200zl na rękę i używasz swojego auta i własnej bęzyny. tak to podsumuje. Ktoś chętny??

Rozmowa o pracę i szkolenie Bardzo przyjemne ale słabo z kasą.
hala 2015-04-29 16:09
daj jakiś namiar na Ciebie bo chcę od nich brać internet, ale mam obawy
maki 2015-06-17 23:52
A miałem tam wysyłać CV... Widzę, że nie warto...
kam 2015-06-22 12:39
A wie ktoś jak się pracuje w biurze obsługi klienta?
elo 2015-08-25 10:13
Z wcześniejszych opinii może wywnioskować, że odchodzą? Wystarczy czytać :)
Antonio 2016-01-15 07:48
No jasne ze nie jak sie ma znajomości to najtrudniej, polecam współprace z kierownikiem to się pan przekona czy ma odpowiednie przeszkolenie .
irek 2016-05-17 23:27
firma poszukuje na stanowisko Administrator Systemów @xab, wymagane jest doświadczenie administrowaniem systemami Linux/Windows i znajomość serwerów WWW (Apache, IIS, PHP, Java).Jest to praca dla fachowca
Stanisław 2017-03-22 12:40
Samochody służbowe są do dyspozycji Handlowców , jeśli używany jest samochód prywatny pracodawca zwraca pieniądze za eksploatacje zgodnie z wytycznymi określającymi wysokość zwrotu za km.
Natomiast wysokość wynagrodzenia Handlowców uzależniona jest od ich aktywności i zebranych umów.
Praca Handlowca jest bardzo ciężka , ale ja jestem zadowolony nawet bardzo i chętnie porozmawiam z osobami które piszą jak tu jest okropnie. Stare przysłowie mówi " wszędzie dobrze gdzie nas nie ma"
Stanisław 2017-03-22 12:41
Stanisław 2017-03-22 12:50
Jeśli potrzebujesz internetu , chętnie przedstawię ofertę , nie musisz podejmować decyzji podczas naszej rozmowy , zadzwoń lub napisz : sswider@enformatic.pl.
Pozdrawiam
Zostaw swoją opinię o Enformatic Sp. z o.o. - Rzeszów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Enformatic Sp. z o.o.