Opinie o Visacom Sp. z o.o. w Olsztyn

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Visacom Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Visacom Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Visacom Sp. z o.o. w Olsztyn

Spoko

Potwierdzam, że pełnomocnik od jakości to rzetelny i kompetentny człowiek. Jest w firmie 3 razy w tygodniu a nas w dziale bywał co najmniej raz w tyg. Nie zgadzam się z opinią że firma słaba. Już samo to że mają pełnomocnika do spraw jakości który sprawdza, chodzi, analizuje, rozmawia pokazuje że nie tolerują lipy. Płacą mu dużą kasę chyba nie dla pozorów. Tak czepiali się czasami, ale tylko gdy chodziło o jakość pracy lub gdy ktoś ….naprawdę leciał sobie w powiedzmy….w …kulki. Kierownicy bardzo kompetentni z szefem również można nomalnie porozmawiać. Dla mnie miał czas. Nie pracuje już tam i od tego czasu pracowałem już u 3 pracodawców Szczerze powiem dotychczas to była moja najlepsza i najlepiej opłacana praca. Wszędzie było miało być lepiej :) Nawet trochę załuje. Płace na początek 2 tyś. później 2,5 z premiami ok 3 tys Kierownicy z tego co wiem ok 4 tys. Na ręke,

Ktoś
@Spoko

Trochę przykro, że trafiłeś na 3 kolejne firmy, które były gorsze od Visacom. Sądziłem, że gorzej być nie może, a jednak się myliłem. Często chyba też zmieniasz pracodawców, skoro po Visacom miałeś ich trzech, a "specjalista" od jakości jest u nich bodajże od wiosny 2016r. Jeśli tak mała i działająca lokalnie firma musi płacić człowiekowi od jakości niemałe kwoty, to raczej nie chodzi tu o utrzymanie standardu i wysokiego poziomu świadczonych prac, a bardziej jako podkładka inaczej zwana "dupochronem" i ratowanie tego, co jeszcze da się uratować by nie stracić dobrego źródełka pieniędzy. Co do płac; jeśli uważasz, że 2-2.5k to dobre pieniądze za taką pracę, to trochę jesteś w błędzie. Są to marne stawki, a pseudo premie płacone "pod stołem" nie powinny mieć w ogóle miejsca.

Ewelina
@Ktoś

Nie potrawie zrozumieć ludzi, którzy mało wiedzą na jakiś temat a się wypowiadają. Działa ogólnokrajowo nie tylko lokalnie, Specjalista od jakości wspołpracuje od przeszło 10 lat, a od wiosny 2016 to może tylko nazwa stanowiska się zmieniła na nowocześniejszą. Uważam że 2,5 tys. na ręke (na początek) na olsztyńskie warunki to bardzo dobre pieniądze jednak cieszę się, że masz więcej, oby tak dalej! Nic dziwnego, że trudno Cie zadowolić. Jeśli chodzi o premie to nie dostałam ani żadnej koperty, ani nic pod stołem. Wszystko wyglądało jak należy z dokładnym wyliczeniem i opisaną każda pozycją co i na co i dlaczego. Świat nie stoi w miejscu, wszystko sie zmienia na lepszye - możesz i Ty :)

Laur Nowy wpis
@Ewelina

a pani Ewelina to chyba posadzona po to żeby odpowiadać i dopytywać tych co piszą o stanie faktycznym w firmie, tzw "lojalna pracownica" no człowiek od jakości tak...bardzo "rzetelny" dupowłaz, któremu się płaci żeby był rzetelny jak ktoś ma słomę w butach i znikome wykształcenie a znajomość języka to jakaś fikcja dla niego niech nie robi z siebie przedsiębiorcy, który jest super pracodawcą- bo nim nie jest no a stanowisko kolejnej persony "brat Prezesa" od lat obstawione i niestety konkurencji brak- a problem z prostą wypowiedzią niestety jest....

pop Nowy wpis
@Laur

zdecydowanie "lojalna"

Technik

Zarobki sie zmienily przez ostatnie dwa lata i jest duzo duzo lepiej.

Laur Nowy wpis
@Technik

no niewątpliwie musieli podnieść pensje nielicznej grupie sowich "donosicieli".bo inaczej kto by im robił kombinacje i donosił jak i kto działa w firmie...

tragedia Nowy wpis

nie polecam, nie szanują pracowników niestety....kombinacje, intrygi, złośliwości, przede wszystkim ten brak szacunku. Firma (usunięte przez administratora)

Czy w Visacom Sp. z o.o. jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

ja85

Visacom Olsztyn to prowizorka. Dno i metr muły pod każdym względem.

@ja85

Dlaczego twierdzisz, że Visacom to prowizorka? chodzi o sposób zarządzania czy coś innego? Powiedz coś więcej.

Gancek
@ja85

@ja85 - prowizorka - 1. «budynek, urządzenie itp. wykonane z nietrwałych materiałów, mające służyć przez krótki czas lub 2. «stan tymczasowości. Tak do Twojej wiadomości definicja Twoich słów. Jeśli firmę nazywasz prowizorką i istnieje ona od przynajmniej 2005 roku (wtedy tam zacząłem pracować) i trwa nadal, mimo, że nie pracuję w niej już 4, to chyba dość solidna to prowizorka, nie uważasz? Poza tym określ słowo (usunięte przez administratora) i "metr mułu". Jestem byłym pracownikiem gdzie dość czesto odwiedzam ludzi, którzy tam pracują a kontakty z byłym szefem mam na bardzo dobym poziomie. Oczywiście każdy ma swoje własne doświadczenia ale nie oczernia się innych na podstawie własnych problemów i kompleksów. Firma daje nie tylko pieniądze ale też szeroko rozumiany rozwój. I życzę aby każda "prowizorka" tak się rozwijała i trwała tyle co Visacom. @ja85 - żeby było jasne. Osobiście - nie zgadzam się z Twoim stwierdzeniem. Albo kogoś chcesz obrazić albo po prostu używasz niewłaściwych słów. Jeśli Tobie akurat czegoś brakowało, kiedy pracowałeś w tej firmie - określ to. Nikt nie kupi lodówki bo jest napisane "fajna". Pozdrawiam.

ja85
@Gancek

A (usunięte przez administratora) pracowalismy razem i wiele Ty widziałeś i wiele ja widziałem ;-)

logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Olsztyn
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Likwidator szkód rolnych i majątkowych
Olsztyn
MWJ Rzeczoznawcy Sp. z o.o.
logo firmy Handlowiec
ID Energy Sp. z o.o.
Pracownica

Mi się podobało, dobra płaca za pracę, w której się mogłam dużo nauczyć i rozwinąć. Teraz działam w podobnej branży bardziej samodzielnie ;) Super spędzony czas, pozdrawiam pracowników!

Daniel

@meh Możesz rozwinąć swoją opinię? Mam wrażenie, że to konkurencja tak pisze.

meh

Nie polecam Moje sugestie dla Visacom Sp. z o.o.: nie polecam

Pracownik Visacom

Ja jestem bardzo zadowolona z warunków pracy w Visacom, pracuję od roku. Lubię atmosferę w Visacom Sp. z o.o. za: Najbardziej podoba mi się wyrozumiałość kierowników

@Pracownik Visacom

Rok to już spory okres czasu, jeśli chodzi o kwestię pracy w jednym miejscu. Czy w związku z tym zechcesz nam może powiedzieć coś więcej na temat warunków pracy, jakie firma oferuje swoim pracownikom? Czy można od początku liczyć na stabilną umowę? A wraz z upływem czasu - liczyć na szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe?

TakiOn
@Pracownik Visacom

Bujdy na resorach... jak może być dobra praca i płaca u dwóch prywaciarzy nastawionych na to aby kasa płynęła tylko im do kieszeni.

Iza

@Ewelina mogłabyś napisać jak przedstawia się aktualna sytuacja w firmie Visacom, czy uważasz, że jest godna polecenia? Piszesz, że warunki płacy są adekwatne do stanowiska. Może mogłabyś napisać coś o atmosferze pracy i systemie socjalnym dla nowo przyjętych pracowników? Twoja opinia będzie bardzo pomocna.

EwSo

Pracuje w Visacom od roku i nie wyobrażam sobie pracy gdzie indziej. Kierownicy pomocni, szef wyrozumiały, praca wdzięczna, zarobki standardowe - ale jeżeli ktoś pracuje i się przykłada, zostaje to doceniane i finansowo. Żałuję, że nie znalazłam tej firmy wcześniej. Z tego powodu przykro mi się czyta wpisy na tym portalu, ponieważ przez cały rok nie zauważyłam nikogo, kto byłby w jakikolwiek sposób pokrzywdzony w pracy. Wniosek jest taki: albo tych ludzi dawno nie ma i niepotrzebnie pokazują jakieś stare, nieaktualne żale, albo to nie są osoby pracujące w Visacom.

Iza

@TakiON dlaczego odradzasz pracy w tej firmie? Możesz rozbudować poniższą myśl? Jest to dość mocny zarzut wobec pracodawcy Visacom, a warto by było, żeby inni użytkownicy znali prawdę na jego temat, zaś Twoja wypowiedź niewiele nam wyjaśnia. Pamiętaj, aby przestrzegać regulaminu forum https://www.gowork.pl/regulamin

Olek

Podpowiedzcie czy firma prowadzi jakieś rekrutacje? Tak dawno nikt nie pisał?

TakiON
@Olek

Nie idź tam, nie ma co sobie cv zaśmiecać taką pozycją.

Ktoś

Firma może i ma dobry profil działalności, ale to nie wszystko. Zatrudnianie do firm bliźniaczych - standard. Praca pod szyldem Visacom a w papierach co innego i ani się waż klientowi powiedzieć, że masz w umowie inaczej. Tak się właśnie robi biznesy, lawiruje w systemie podatkowym i mydli oczy klientom. Pracownikami i kierownikami działów, w sumie to nawet całą firma wręcz, rządzi super mądry Pan od jakości. Wszędzie był i wszytko wie - ot taki mistrz nad mistrzami. W firmie drugi za prezesem, choć i prezes na jego decyzje nie ma wpływu, nawet jeśli chodzi o sprawy zatrudnienia pracowników. Premie wirtualne - niby są ale jak przychodzi co do czego, to ich nie ma (20% tego co było obiecane - żart) wypłacane w kopertach - czyżby kolejne omijanie systemu podatkowego? Góra składa nierealne obietnice bez pokrycia. Odrobinę niżej, czyli kierownicy są ok, zawsze pomogą czy doradzą. Pracownicy na równych stanowiskach już nie bardzo. Jeden drugiemu podrzuca świnię, jeden drugiemu wilkiem. Nie mogę polecić tego miejsca pracy, no chyba że ktoś lubi dziwną atmosferę i bycie typowym robolem.

unemloyed

Firma zdaje się być powierzchownie fajna, ale mam wątpliwości, co do uczciwych posunięć, bo np.. zastanawiające jest , że prezentuje posiadanie certyfikatu ISO 9001, który faktycznie jest już nieważny.

@unemloyed

Ważność ISO jest , bo to akurat nie jest obowiązkowe aktualizacja co roku na plakatach :) Swoja drogą ciekawe podejście pisać o braku uczciwości nie sprawdzając czy jest prawdą to o co się oskarża.

on2

Pracowałem tam z 10 lat temu, jeszcze jak byli na Dworcowej. I moja opinia nie ma na celu krzywdzenie nikogo, ale takie niestety miałem wtedy wrażenie, że kasa przede wszystkim a reszta na drugim planie.

Luki

Potwierdzam, to co napisał megu, jeśli wyleciałeś on2 to za dziadostwo w pracy lub kradziejstwo czasu lub materiałów . Z tego co pamiętam P. zawsze mówił: 1. jakość, 2. bezpieczeństwo, 3. zadowolenie klienta. Jeśli koś robił dziadostwo to za plecami

on2

Odradzam tam pracę, kiedyś tam pracowałem i straszna prowizorka... ale czego się nie robi dla kasy? jak to mówił P. trzeba zarabiać. Pozdrawiam szefów ;)

tak...Rajdowcu...

Każdy kto prowadzi, takie przedsiębiorstwo zapewne wie jak dbać o koszty oraz potrafi wyważyć jakość i dostępność. \Kto kupuje, czego mu nie potrzeba, nie będzie miał za co kupić chleba\.

Jaki fajny zbieg okoliczności w obu komentarzach... (usunięte przez administratora)... tak chyba mają na imię właściciele. A co do mojej opinii, niestety ale firma aby jak najwięcej zaoszczędzić jest w stanie improwizować.

Cześć, jestem (usunięte przez administratora), i też mam nadzieję, że niedługo będę tu pracował... też słyszałem, ze jest bardzo fajnie.

Zostaw merytoryczną opinię o Visacom Sp. z o.o. - Olsztyn

• Jak się pracuje w Visacom Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Visacom Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Visacom Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Visacom Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Visacom Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Visacom Sp. z o.o.