Silvermedia Sp.j. Izworski Wochlik i Bułka

Kraków

Opinie o Silvermedia Sp.j. Izworski Wochlik i Bułka

zniesmaczony 2014-02-25 21:34:43
Słabo, słabiutko. "Prezesi" udają wizjonerów, karmiąc ludzi obietnicami, których nigdy nie realizują. Ale skąd mają wziąć środki na realizację obietnic(usunięte przez administratora) Fajna jest natomiast atmosfera. Pośmiać się można, czasem czegoś nauczyć.
filantrop 2014-03-03 21:18:36
tragedia... zero szkoleń.. zero rozwoju... stoi się w miejscu a nawet cofa... tylko na obietnicach się kończy...
kulson 2014-12-12 11:59:25
Warunki pracy są na super poziomie.
Współpracownicy rozwijają i rozbawiają do łez :)
evolution 2014-12-12 12:07:38
Wizjonerzy? I właśnie dlatego im się udaje. Pracownicy to mili bardzo ogarnięci ludzie do tego atmosfera, która powoduje że z chęcią idziesz do pracy. Bardzo ciekawe projekty, niesamowity rozwój w ostatnim czasie i duże możliwości działania - tylko chęci potrzebne. Wymagana jest samodzielność, rzetelność i rezultaty - ale o to chyba właśnie chodzi. Wszystkim polecam pracę w Silvermedia.
mefi 2016-04-22 18:42:21
fajnie, że jest tam wiele młodych osób zupełnie inaczej sie w takiej grupie pracuje, chociaż mam nadzieje ze starsi pracownicy rowniez sa pomocni.
Zostaw swoją opinię o Silvermedia Sp.j. Izworski Wochlik i Bułka - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Silvermedia Sp.j. Izworski Wochlik i Bułka