Opinie o Medi Polska Sp. z o.o. w Gliwice

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Medi Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Medi Polska Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Medi Polska Sp. z o.o. w Gliwice

Pani kierownik jest bez wątpienie kompetentna i merytoryczna, uważałabym jednak na obdarzenie jej zaufaniem. Wydaje się pełną empatii, ciepłą osobą, która za pracownikiem stanie murem. W moim przypadku-wydaje się. Przed moim zwolnieniem (za porozumieniem stron) nie przeprowadziła ze mną żadnej rozmowy naprawczej. Rozwiązanie umowy zostało mi wręczone godzinę przed zakończeniem dnia-dzięki temu obrobiłam zlecenia dla dobra firmy. Nie został mi przedstawiony powód rozwiązania umowy. Miałam jednak czas na przemyślenie i jedyne co to nasunęła mi się 1 sytuacja: Kierowniczka wiedziała o mojej trudnej sytuacji zdrowotnej i rodzinnej, mimo to zostałam oskarżona o złe przekazanie jednego z moich obowiązków koleżance. Jest to o tyle absurdalne, że czekając na wyniki biopsji ostatnią rzeczą o której się myśli jest wprowadzenie kogoś w błąd. Ponadto potem miałam bazować na tym samym pliku-sabotując pracę zastępczyni sabotowałabym moją. Reasumując na zakończenie współpracy zostałam potraktowana wyrachowanie(dokończenie zleceń) i delikatnie mówiąc nieelegancko.

@były pracownik

Z przykrością czytam tą opinię, ponieważ nie mogę uwierzyć jak można tak obrócić sprawę. Niestety stwierdzam również, że takiej ilości pomocy, szans i upomnień, ile dostała Pani w tej firmie nie dostałaby Pani nigdzie indziej.

były pracownik Nowy wpis

Pracownik Nowy wpis
@były pracownik

Flebo Nowy wpis

Z roku na rok atmosfera w firmie pogarsza się. Panuje chaos, na porządku dziennym obgadywanie i kopanie dołków pod sobą. Jedyny plus to zarobki na poziomie, co w tych czasach jest ważne. Praca w porządku dla ludzi z pasją, człowiek jest w stanie rozwinąć skrzydła i nauczyć się wiele.

M.

Niestety ale mam nieprzujemne odczucia z firmą Medi. Sprzedają za ciasne rzeczy uciskowe mimo pozornego profesjonalizmu i pomiarów w sklepie, późniejsze problemy są też oczywiście z reklamacją. Proponuje w takim razie odesłać pracowników na kurs pomiarów u krawca bo zdecydowanie coś tu jest nie tak...

Abc xyz Nowy wpis
@M.

Reklamować odzież uciskowa medyczna, że za bardzo uciska to jak reklamować ,że niebo jest zbyt niebieskie. zastanawia Mnie czy osoba,która napisała ten komentarz wierzy w to,że "Pani Krysia z medi " dzierga produkty na szydełku ? ;) Skoro odsyła ich na nauki do krawca;) ???? Zgadzam się w jednej kwestii: " coś tu jest nie tak... Że na GoWork wstawiła taki komentarz ....ta osoba też chyba nie wie czym jest GoWork i czemu sluzy;( Miłego dnia wszystkim "krawcom Medi" i nie tylko ,niech moc będzie z Wami :)

Daria

Jak przebiega proces rekrutacji w tej firmie na stanowisko pracownika sklepu medycznego? Czy pracodawca pakiet socjalny od razu po zatrudnieniu i jaka jest tam atmosfera wśród innych pracowników?

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Medi Polska Sp. z o.o.? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Gliwice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Gliwice
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
Były handlowiec

Nie polecam i wręcz przestrzegam wszystkich przed podjęciem pracy na stanowisku przedstawiciela medycznego. Atmosfera w firmie jak ktoś napisał poprzednio pozostawia sporo do życzenia. (usunięte przez administratora) ze strony pani dyrektor to chleb powszedni i doprowadza wręcz do toksycznych relacji między pracownikami. W takich warunkach bardzo ciężko pracować. Szkoda, że z wygórowane oczekiwania idą w parze z niespójnością i totalnym brakiem kompetencji. pan prezes udaje, że wszystko jest w porządku i sam jest mistrzem w nawijaniu makaronu na uszy....

Paulina
@Były handlowiec

A czy mógłbyś przytoczyć jakiś przykład spornej sytuacji? Piszesz dosyć ogólnie, a bardzo mi zależy na tym aby poznać co ta firma ma do zaoferowania..

@Były handlowiec

Szczerze? Dziwię się. Przecież jesteście dorośli, to czemu obwiniacie jakąś dyrektorkę o to, że jest między wami toksycznie? No chyba każdy ma mózg i może decydować jak traktować drugiego człowieka? ;p Widzę, że Ty były już jesteś, ale może niech aktualni wezmą sobie to do serduszka, to wy tworzycie atmosferę, nie ulegajcie wpływom innych. ;) Ktoś się ze mną nie zgadza może? ;p

Były handlowiec
@Natalia

Atmosferę tworzą wszyscy pracownicy, począwszy od góry. Na szczęcie jestem już byłym pracownikiem, szkoda zdrowia moi drodzy :)

@Były handlowiec

No tak, ale oddolnie też można jakoś zarazić innych czymś serdecznym. A jak to było w Opowieści Wigilijnej? ;) Jak nie będziemy próbowali zmieniać świata na lepsze to zawsze będzie tak toksycznie, czarno i smutno. :( No ale zostałeś w branży czy gdzie Cię wywiało? ;)

A jaka jest tam perspektywa rozwoju?

PM
@Ania

Brak perspektywy rozwoju. Płaska struktura handlowiec -> dyrektor -> prezes.

@PM

Faktycznie strasznie płaska, czyli co zero motywacji przez to do działania? Bo z tego co widzę ktoś się skarżył jeszcze rok temu na brak organizacji i o toksycznych relacjach z pracownikami. Myślisz, że warto walczyć tutaj o awans na dyrektora czy byś raczej odradzał?

Jakie są zarobki w tej firmie? W 2019 został umieszczony wpis, że standardowe, ale 2 lata temu standardem było 2500 tys zł średnio. Jak to wygląda na ten moment?

Pracownikmedi

Super atmosfera, zgrany zespół, warunki finansowe na początku standardowe jednak z perspektywą rozwoju - rzetelna i uczciwa firma na wysokim poziomie

@Pracownikmedi

Niestety określenia typu "rzetelna" i "uczciwa" firma w odniesieniu do tej organizacji są nie na miejscu

M.

Mobbingująca pani dyrektor, sympatyczny, ale niesłowny pan prezes, nie równe traktowanie. Szkoda zdrowia. Natomiast produkty prestiżowe - właściwie same się sprzedają.

?

@był pracownik to ogólnie słaba komunikacja między działami i pracownikami ?

@?

Między pracownikami atmosfera jest poprawna. Natomiast bardziej chodziło mi o komunikację z przełożonymi i działami (sprzedaż - > przedstawiciel - >sprzedaż). W związku z płaską strukturą wydaje się być istotna relacja na tych płaszczyznach

były pracowik

Rewelacyjne produkty, współpraca z klientami bardzo udana i mocno relacyjno-dydaktyczna. Sama firma pozostawia wiele do zyczenia. Poczynając od braku spójności ustalen słownych do ich realizacji, brak dobrej organizacji w biurze, słaba korelacja biuro-teren. Za dwa działy odpowaiadają inne osoby. Dział kompresji porowadzony przez dyrektorkę prowadzi do toksycznych relacji zarówno miedzy pracownikiem a przełożonym, jak i między pracownikami, pierwsze skrzypce grają emocje i brak kompetencji. Dział ortopedii zdecydowanie lepsza atmosfera wśród współpracowników, lecz tu się dzieje wszystko "za wszelką cenę". Pierwsze wrażnie firma sprawia, iż dajesz z siebie wszystko, z biegiem czasu traci się motywacje. Brak możliwości realnego rozwoju.

admin

Wiesz jak wygląda atmosfera pracy w firmie Medi Polska Sp. z o.o. ? Wiesz czy pracownicy są dla siebie pomocni czy raczej każdy radzi sobie sam? Twoja opinia jest ważna!

Zostaw merytoryczną opinię o Medi Polska Sp. z o.o. - Gliwice

• Jak się pracuje w Medi Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Medi Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Medi Polska Sp. z o.o.?

Medi Polska Sp. z o.o.