Resor Zakład Ślusarsko-Kowalski Henryk Siemiński

Olsztyn

Opinie o Resor Zakład Ślusarsko-Kowalski Henryk Siemiński

adam 2012-03-26 23:30:11
Polecam. Chłopaki dorobią praktycznie każde pióro lub strzemię resoru.
michał 2012-04-02 15:42:41
Zakład ma bardzo dobrego spawacza p. (usunięte przez administratora) oraz dobrego tokarza p. (usunięte przez administratora) . Miałem problem z siłownikiem, trzeba było dorobic nowy. Powiem tak spaw idealny, gładki i szczelny. Zapłaciłem 150zł a w innych firmach poniżej 400zł nie ma mowy. Więc jeżeli chodzi o usługi tokarsko spawalnicze zdecydowanie polecam
uaz 2012-07-03 20:39:22
Jestem zadowolony. Wzmocniłem resory w dwóch sprinterach i jest rewelacja. Samochód wyżej stoi i mogę więcej na niego ładować. Przedni resor poprzeczny zmienili mi w 3godziny! U innego mechaniola zajeło prawie 6 godzin!!! A i nawet pospawali mi miskę olejową aluminiową za 50zł!!!!! Polecam!!!
mogli 2016-04-22 15:04:45
mieszko, powiedz tobie od razu takie pieniądze zaproponowali ? Ja nie mam co prawda za dużo doświadczenia, ale zakład w okolicy mi chciał dawać 1200 zł ...
Zostaw swoją opinię o Resor Zakład Ślusarsko-Kowalski Henryk Siemiński - Olsztyn
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Resor Zakład Ślusarsko-Kowalski Henryk Siemiński