Knopik-Belowski Sp.j.

Częstochowa

Opinie o Knopik-Belowski Sp.j.

lasu 2011-10-04 03:18:56
Jest to firma w której panuje jeden wielki chaos brak organizacji pracy Brak porozumienia miedzy wspólnikami Brak możliwości rozwinięcia się w tej firmie Atmosfera w pracy niezbyt przyjemna [usunięte przez moderatora] !!! Firma której losy staja pod znakiem zapytania
Pracownik 2014-03-08 20:30:02
Witam
Firma w której pracuję od ponad roku dała mi szansę na pracę której na rynku częstochowskim niestety nie ma zbyt wiele. Pracuje mi się bardzo dobrze a najważniejsze jest to że pensję dostaję regularnie, a jak mamy lepsze miesiące to całkiem niezłe są premie. W ciągu roku byłem na kilku szkoleniach. Obecnie firma przechodzi reorganizację i zatrudnia nowych pracowników.
Ogromny nacisk firma kładzie na fachowość obsługi klienta. Podoba mi się że szefowie nie boją się nowości i mamy możliwość zapoznania się z nowymi technologiami. No i nareszcie nie muszę pracować w każdą sobotę i niedzielę jak w poprzedniej firmie w której pracowałem kilka lat i wspominam to bardzo źle.
Po 2 miesiącach umowy zlecenie na okresie próbnym odrazu dali mi umowę o pracę.
pozdrawiam
Były pracownik 2014-09-26 08:48:13
Mnie tylko zastanawia jedno dlaczego większość postów została usunięta. Prawda w oczy kole. Ktoś kto to pracował w tej firmie lub praktykanci wiedzą jak było naprawdę jak tam się traktuje człowieka.Uważam że organizacja pracy w tej firmie jest po prostu beznadziejna.Dla mnie najgorsza firma w której pracowałem. Nie polecam chyba że ludziom mocno zdesperowanym nie mającym innych zajęć niż praca.
kazia 2016-04-20 18:44:51
Możesz aplikowac bezpośrednio, lub wejsc na ich strone internetową i tam aplikować, maja podane kontakty i adresy do firmy.
Zostaw swoją opinię o Knopik-Belowski Sp.j. - Częstochowa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Knopik-Belowski Sp.j.