Opinie o Decsoft S.A. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Decsoft S.A.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Decsoft S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Decsoft S.A. w Warszawa

Wika Nowy wpis

Hej, pracowałam już jako asystentka biura teraz tak patrząc po ofertach znalazłam jedna zeszłoroczna na Jerozolimskie. Po jakim czasie awansuje się z tego stanowiska? zastanawiam się czy miejsce by się jeszcze nie zwolniło w najbliższym czasie i czy nie było jeszcze jakichś podwyżek? wcześniej płacono do 6 000 zł

Anna Nowy wpis

Bardzo dobra atmosfera, większość Pracowników z długoletnim stażem, co świadczy o dobrym traktowaniu Pracowników i komforcie pracy. Możliwość awansu na wyższe stanowiska. Dużo wyjazdów i imprez integracyjnych. Super kadra zarządzająca. Wynagrodzenia na dobrym poziomie.

Pracownik Decsoft SA Nowy wpis

Pracuję w firmie ponad 10 lat, świetni ludzie, dobra atmosfera, fajne wyjazdy i spotkania integracyjne. Brak nudy i pespektywa rozwoju, dobre wynagrodzenia. Zaangażowany Prezes dbający o ludzi oraz projekty.

@Pracownik Decsoft SA

Hej, na jakim stanowisku pracujesz? :) Napiszesz widełki? Dla każdego świetne zarobki mogą oznaczać co innego, tak myślę :P Przez te 10 lat firma regularnie zwiększała wynagrodzenie? Dba pod względem podwyżek o pracowników? PS Spotkania integracyjne organizujecie na własną rękę, czy są firmowe? ;-)

Pracujesz w firmie Decsoft S.A. na B2B? Czy Twoim zdaniem to się opłaca?

Jak opisałbyś przebieg rekrutacji w firmie Decsoft S.A. na stanowisko Recepcjonistka? Czy odbywa się ona w formie rozmowy, czy kandydat otrzymuje do wykonania jakiś test lub zadania?
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Pati

Z tego co rozumiem to konsultant helpdesk przyjmuje zgłoszenia raczej w formie ticketów / telefonu. Czy jest to praca zmianowa? Zależałoby mi bardzo na możliwości pracy zdalnej, choćby dwa dni w tygodniu. Podchodzą indywidualnie w takich kwestiach? Czy po samym technikum informatycznym dałabym tam radę? Chodzi mi o to, że nie wymagają doświadczenia, więc miło jakby porządne szkolenia były.

Polecam. Zgrany zespół, ciekawe projekty, wielu kompetentnych ludzi od których dużo można się nauczyć.

Tonik

Wiecie może czy firma potrzebuje aktualnie ludzi do pracy?

Kandydatka

Rozmowa kwalifikacyjna- totalne nieporozumienie! Brak szacunku! Nie czytają CV przed zaproszeniem na rozmowę! Rozmowa trwała mniej niż 3 minuty. Problemem było to, że przed spotkaniem nie przeczytali CV, po przeczytaniu wiedzieliby jakie mam doświadczenie i najprawdopodobniej nie zaprosili mnie na rozmowę. Dla mnie to kompletny brak szacunku do mojego czasu! Ocena 0.

Krzysztof
@Kandydatka

Brak nowych projektów , tylko same do utrzymaniówki od kilku lat.

Iruś

Nawet najlepszym zdarzają się pomyłki, może więcej wyrozumiałości?

Agnieszka

Firma Decsoft aktualnie prowadzi rekrutację na kilka interesujących stanowisk. Aktualne oferty pracy znajdują się na stronie http://www.decsoft.com.pl/o_firmie/praca.html Poszukiwani są na przykład Dokumentaliści, Programiści, Inżynierowie Wsparcia sprzedaży, Administratorzy Systemów. Może jest na forum pracownik tej firmy i mógłby udzielić kilku informacji o firmie przyszłym kandydatom?

admin

Znacie firmę Decsoft S.A. od podszewki? Wiecie jak wygląda praca i czy da się dogadać z szefem? Podziel się z nami Twoją opinią, pomóż poznać prawdę o firmie.

Zostaw merytoryczną opinię o Decsoft S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Decsoft S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Decsoft S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Decsoft S.A.?

Decsoft S.A.
2.3/5 Na podstawie 8 ocen.
  • Kolejowa 5/7
    01-217 Warszawa