AdRem Software Sp. z o.o.

Kraków

Opinie o AdRem Software Sp. z o.o.

kunik 2013-12-16 18:18:17
Firma z dużym, ale ciągle marnowanym potencjałem. Płace są średnie a do tego niemal w ogóle nie inwestuje się w pracowników. Jest bardzo duża rotacja pracowników a na funkcjonowanie całości rzutuje postawa toksycznego prezesa. Firma, w której mało kto chce pracować.
krk 2014-03-09 21:03:25
kunik - Możesz rozwinąć wątek toksycznego prezesa? Czy coś w tej firmie jest OK? Czytając opinie w której są same złe oceny trudno ją brać na poważnie.
aaaaa 2014-04-02 06:41:07
Niestety większość negatywnych opinii w sieci to prawda. Z adremu ciągle odchodzą kluczowi pracownicy. mało kto chce tam pracować. atmosfera i dobre warunki są pozorne. to rowniez prawda, ze z prezesem trudno jest się dogadać a od niego zależy każda, nawet najmniej istotna sprawa w firmie.
bylypracownik 2016-01-20 10:46:22
Hej @adam. Pracowalem tam kilka lat i jesli chodzi o ich oprogramowanie, to jest naprawde spoko. Skontaktuj sie z nimi, zrobia ci webinar albo szkolenie, ceny w stosunku do mozliwosci tez sa na niezlym poziomie. Maja tez polska wersje swojego softu.
konku 2016-04-24 10:04:11
były pracownik, jeżeli teraz ktoś jest zainteresowany to poszukują administratora sieci. Słyszałem,że zarobki u nich wynoszą minimum 3 tysiące. Zastanawiam się tylko czy nie trzeba zakładać własnej działalności.
Zostaw swoją opinię o AdRem Software Sp. z o.o. - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AdRem Software Sp. z o.o.