Opinie o Wabex Sp. z o.o. w Mielec

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Wabex Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Wabex Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wabex Sp. z o.o. w Mielec

Paderewski Nowy wpis

Jak na mieleckie standardy przemysłowe z czystym sumieniem mogę polecić pracę w Wabexie. Oczywiście czasem jest zapieprz i się odechciewa, natomiast wiem po swoich doświadczeniach z innych zakładów, że to co tutaj jest zapieprzem to gdzie indziej jest standard. Stawki pomimo tego co czasami da się słyszeć w zakładzie są rynkowe i to, że gdzieś płacą 200zł więcej czy 200zł mniej jest raczej normalne. Zakład wymaga trochę inwestycji natomiast widać, że coś się w tym kierunku dzieje.

Olejnik Nowy wpis

Mimo że już nie pracuje w tej firmie to mogę ją śmiało polecić jako dobre miejsce do pracy gdzie rzeczywiście stawia się na jakość. Z wabexu odszedłem do innej firmy gdzie miałem trochę lepsze pieniądze natomiast tragiczna jakość oraz atmosfera jaka tam panuje nie były tego warte.

Boski Nowy wpis

Nie polecam firmy wabex mianowicie cały zarząd łącznie z księgowym który awansował na wiceprezesa nie nadają się do niczego. Technologia idzie do przodu a wiceprezes idzie w drugą stronę. Cała firma jak muzeum. Zarobki bardzo niskie. Odradzam pracy w firmie wabex

Herkules

Pracuje w tej firmie już parę lat i jest ona najlepsza z trzech w moim doświadczeniu. Porównując do poprzednich odczuwam tutaj zdecydowanie mniejszą presję (zapieprz) a dodatkowo bardzo dużo. Jeżeli chodzi o zarobki to jest tak samo lub minimalnie lepiej niż u konkurencji ale wiadomo, że zawsze by się chciało ciut więcej. W firmie panuje spoko atmosfera, jest dużo starszych pracowników ale widać, że powoli się to zmienia i przychodzi więcej młodych.

Dorota Nowy wpis
@Herkules

No raczej, że każdy wolałby jednak mieć ciut więcej... ;) Czyi z tego co piszesz wynika, że tutaj nie ma szans żeby jakoś dodatkowo sobie dorobić? To jakie tu są konkretne te stawki?

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Wabex Sp. z o.o.. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Mielec
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Aparatury Kontrolno Pomiarowej
Mielec
Weronika

Czyli naprawdę już sami prawie-emeryci tu pracują? Bo faktycznie jakoś ogłoszenia o prace są stare, dla asystenta zarządu ma kilka lat, dla pracownika produkcji też...

Sarmata

Zaniżone stawki dla pracowników. Tokarz z dużym doświadczeniem zarabia mniej niż w Biedronce. A jak przyjdzie kryzys to Cie wyrzucą bez podania przyczyny. Szkoda czasu na tą firmę....

Maria
@Sarmata

Rozumiem, że niskie zarobki są głównym powodem, dla którego negatywnie oceniasz firmę Wabex. A możesz napisać konkretnie, ile zarabiałeś na swoim stanowisku? Czy nie było możliwości negocjacji wynagrodzenia?

Sarmata
@Maria

Mogę tylko Pani napisać że gość który obsługiwał elektrodrążarkę w 2018 roku zarabiał niecałe 2k netto. Co do tokarzy to nawet nie napisze jakie stawki proponowali - ogólnie poszukiwanie frajerów. Zakład składa się głównie z ludzi którym blisko do emerytury ale na tym właśnie jedzie Prezes. Nie podoba się to szukaj innej pracy. Wiadomo że facet który jest po 50 nie zmieni łatwo pracy. Średnia wieku na produkcji to jakieś 55-60lat. Ogólnie firmę można nazwać "Wyciskarką do emerytów". Młody jak przyjdzie to popatrzy i zawija się czym prędzej do jakiejś normalnej pracy z normalną płacą. Jeżeli chodzi o możliwość negocjacji to wygląda ona tak: Pracownik - "Panie prezesie już 3 lata nie było podwyżki" Prezes - " Wabex jest niestety w trudnej sytłacjii finansowej i nie możemy pozwolić sobie na podwyżki dla pracowników - to by wykończyło naszą firmę - ale będę myślał o tym" (Po czym mijają kolejne lata a prezes dalej myśli).

Witam jak aktualna sytuacja w firmie są przyjęcia ?

Pawel

Macie pakiet zdrowotny prawda ?

Wabesiok

Nie polecam tej firmy technologia idzie do przodu a wabex niestety nie. Do tego osoby zarządzające bez kwalifikacji...

nictoo

Moje sugestie dla Wabex Sp. z o.o.: Dość niskie zarobki

admin

Znasz firmę Wabex Sp. z o.o. i wiesz kila rzeczy na jej temat? Czekamy na Twoją opinię, pomóż innym znaleźć pracę!

Zostaw merytoryczną opinię o Wabex Sp. z o.o. - Mielec

• Jak się pracuje w Wabex Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Wabex Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wabex Sp. z o.o.?

Wabex Sp. z o.o.