Orpol Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Handlowo-Produkcyjne

Jankowo

Opinie o Orpol Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Handlowo-Produkcyjne

ulga 2015-03-12 19:14:52
Witam jestem już na szczęście byłym pracownikiem i nikomu nie polecam tego zakładu bo to jest [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] przez 20 minut musisz zrobić tonę tabletki to będąc z kolegą na 8 godzinnej zmianie trzeba było zrobić 20 ton a płaca 7 zł na godzinę za taką prace to śmieszne pieniądze a co najważniejsze ,że wielkie szefostwo wogóle nie mają szacunku dla pracowników nawet tych naprawdę dobrych co mieli pojęcie o tej robocie to woleli jechać po nich jak po szmatach używając wulgaryzmów a potem pod byle pretekstem ich po zwalniać.
on 2015-03-17 19:07:38
Dokładnie w tej firmie nie mają żadnego szacunku dla pracowników przykład z bieżącej sytuacji staży pracownicy mają płacone po 7 zł na godzinę a jak przyjdzie nowy pracownik na start ma 10 zł ale ludzie i tak nie wyczymują tej harówki i po kilku dniach nawet i godzinach odchodzą. Nie rozumiem jaka jest w tym logika,że za wykonywanie tych samych prac jedni mają płacone więcej drudzy mniej wytłumaczy mi to ktoś to jest jakaś dyskryminacja czy jak? Jeszcze trochę i starzy pracownicy też pewnie po uciekają z tego zakładu bo kto będzie robił za takie pieniądze jedynie zostanie dwóch lizusów ale oni sami z produkcją nie ujadą i będzie plajta ha ha i bardzo dobrze
mijl 2015-12-16 15:53:43
to faktycznie moim zadnie rowniez uwazam ze lepiej gdyby stary pracownik mial ta wieksza stawke niz swierzy,ale musza czyms zachecac ludzi do pracy,teraz rynek oferuje dużo
Zostaw swoją opinię o Orpol Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Handlowo-Produkcyjne - Jankowo
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Orpol Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Handlowo-Produkcyjne