Cronimet PL Sp. z o.o.

Kłopot

Opinie o Cronimet PL Sp. z o.o.

anonim 2011-01-11 06:20
Witam wie ktos czy potrzebuja w tej firmie do pracy??
200 2012-06-26 08:21
200 zł premii to mało? W mojej firmie ludzie pracujący fizycznie równie ciężko jak w waszej zarabiają najniższą i premii świątecznej dostali po 50 zł... Z tego co słyszałem jak były mrozy to ludziom zupę wozili - tak wiem jest taki obowiązek... co nie zmienia faktu, że w mojej firmie ludzie usłyszeli \"ubierz się cieplej i będzie po sprawie\".
rezydent 2015-04-18 10:54
czy praca w Cronimecie w Kłopocie jest bezpieczna? Bardzo często unoszą się nad firmą dymy prawdopodobnie płoną składowiska złomu. Jakie substancje unoszą się wtedy w powietrzu - czy ochrona środowiska to kiedykolwiek badała? Na Waszym terenie powstają potężne góry złomu - jaka jest dopuszczalna wysokość takiej "góry" - czy przepisy bhp to regulują, czy jest to bezpieczne i zgodne równiez z przepisami ochrony środowiska? Bardzo często pracujecie w soboty, w niedziele, święta a także do późnych godzin wieczornych. Pracujecie na zmiany czy w nadgodzinach? Czy jest to regulowane zgodnie z obowiązującym w Polsce prawem, czy PIP u Was to kiedykolwiek sprawdzał?
Kubaa 2015-06-09 12:15
Nie polecam tej firmy . Byłem na rozmowie kwalifikacyjnej
Poszukują ciągle bo nikt nie che tam iść np Kierowcy CE chcą aby być placowym i kierowcą i jeszcze bóg wie co a grosze tak naprawdę i w życiu nie chca podwyższyć pensji.
zbych 2016-05-17 22:34
na zalomowiksu przedstawiciel handlowy? Nie slyszalem ngdy o czyms takim
Michał 2017-08-22 22:37
Nie polecam, atmosfera do kitu sami pracownicy na siebie kabluja do tego spuchnietego kierowniczka,same machloje i przekręty na wysokich stołach, mydlą oczy owocami, a totalne dziadostwo... Nie polecam pracy w tej firmie... No i cieć brygadzista w okularach, który udaje, że zna się na zlomie.
Łukasz 2017-09-15 19:47
Zgadzam się z Michałem same machloje na wysokich stołkach i powinno tvn się zainteresować ta firma i magazyn Uwaga razem z ochroną środowiska.... O pracownikach nie ma co pisać bo szkada słów, że prezes tego nie widzi co się tam dzieje... Nie polecam pracy w tej firmie...
Zostaw swoją opinię o Cronimet PL Sp. z o.o. - Kłopot
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Cronimet PL Sp. z o.o.