Cronimet PL Sp. z o.o.

Kłopot

Opinie o Cronimet PL Sp. z o.o.

anonim 2011-01-11 06:20:52
Witam wie ktos czy potrzebuja w tej firmie do pracy??
200 2012-06-26 08:21:34
200 zł premii to mało? W mojej firmie ludzie pracujący fizycznie równie ciężko jak w waszej zarabiają najniższą i premii świątecznej dostali po 50 zł... Z tego co słyszałem jak były mrozy to ludziom zupę wozili - tak wiem jest taki obowiązek... co nie zmienia faktu, że w mojej firmie ludzie usłyszeli "ubierz się cieplej i będzie po sprawie".
rezydent 2015-04-18 10:54:05
czy praca w Cronimecie w Kłopocie jest bezpieczna? Bardzo często unoszą się nad firmą dymy prawdopodobnie płoną składowiska złomu. Jakie substancje unoszą się wtedy w powietrzu - czy ochrona środowiska to kiedykolwiek badała? Na Waszym terenie powstają potężne góry złomu - jaka jest dopuszczalna wysokość takiej "góry" - czy przepisy bhp to regulują, czy jest to bezpieczne i zgodne równiez z przepisami ochrony środowiska? Bardzo często pracujecie w soboty, w niedziele, święta a także do późnych godzin wieczornych. Pracujecie na zmiany czy w nadgodzinach? Czy jest to regulowane zgodnie z obowiązującym w Polsce prawem, czy PIP u Was to kiedykolwiek sprawdzał?
Kubaa 2015-06-09 12:15:18
Nie polecam tej firmy . Byłem na rozmowie kwalifikacyjnej
Poszukują ciągle bo nikt nie che tam iść np Kierowcy CE chcą aby być placowym i kierowcą i jeszcze bóg wie co a grosze tak naprawdę i w życiu nie chca podwyższyć pensji.
piotr 2015-06-14 02:40:32
pracowałem w tej firmie ciezka psychologia zwłaszcza dwuch brygadzistów śiwy i matus psychopaty jeden ubliza i poniza drugi donosi i zajedzie cie na szpie a zarobki to zalezy kdzie sie pracuje ogulnie ok tych dwuch na bruk a firma miała by inna opinie jesli chcesz pracowac w tej firmie musisz miec nerwy mocniejsze od tej stali co tam jest.
Kolo 2015-10-29 04:58:08
Tak zgadzam się tych dwoch palantow mniej i jest ok.kim oni w ogóle sobie myślą że są szczególnie ten rudzielec z piasta.
zbych 2016-05-17 22:34:51
na zalomowiksu przedstawiciel handlowy? Nie slyszalem ngdy o czyms takim
Zostaw swoją opinię o Cronimet PL Sp. z o.o. - Kłopot
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Cronimet PL Sp. z o.o.