Opinie o Syntom S.A. w Tomaszów Mazowiecki

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Syntom S.A.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Syntom S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja, gospodarowanie i odzysk surowców wtórnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Syntom S.A. w Tomaszów Mazowiecki

Zadowolony

Polecam super zarobki jak na rynek tomaszowski super auta prawie nowe , Traktują człowieka z szacunkiem kazdy ma zagwarantowany posiłek nawet kierowcy. Zawsze rano mam ciepły posiłek odniesiony przez przemile Panie z biura do auta. Po powrocie syta i pyszna kolacja . Zarobki bardzo zadawalające . Nie pozwalają sie pracownikowi przemęcza sami raz w miesiącu fundują wypoczynek w spa ja już byłem 6 razy w Irenie Eris z cała rodzina i dano mi na podróż auto służbowe zatankowane do pełna . Wakacje zawsze ufundowane za granica przez 3 tygodnie wszystko na koszt firmy. Polecam

zap
@Zadowolony

co ty (usunięte przez administratora)

001 Nowy wpis
@Zadowolony

Taka prawda !!

Karol

Słyszał ktoś czy firma jest zainteresowana zatrudnieniem nowych ludzi?

001 Nowy wpis
@Karol

cały czas jest dobór kadrowy w TM

Urszula Nowy wpis

Cześć, kto ma największe szanse na zatrudnienie w Syntomie? Jakie cechy oraz umiejętności są szczególnie doceniane u kandydata?

Wow Nowy wpis

@Zadowolony naprawdę aż tak dobrze jest? Aż ciężko uwierzyć!

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Syntom S.A. odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Poznań
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
logo firmy Asystent projektu
Katowice
CP Consulting Engineering Services
logo firmy KIEROWNIK ZMIANY
Raciąż
Polmlek Raciąż Sp. z o.o.
Ciekawy

Czy Wie ktoś gdzie w Bydgoszczy znajdują się biura tej firmy ? Toruńska czy Przemysłowa ?

Pomoc

A czy Syndrom w Bydgoszczy jest uczciwy?

Opinia nt. Syntom Poznań

Potwierdzam.. Szarych Szeregów / Poznań oszukują na wadze. Potrafią brać 10% procent zanieczyszczenia przy czystym złomie gdzie max powinno być 2 albo 3%. Od lat ten sam oszust na wadze i od lat ten sam problem. Dorabianie się w taki sposób i określanie tego jako sukces firmy to zwykłe bandyctwo. Firma szybko straci klientów.

Tomi
@Opinia nt. Syntom Poznań

Skoro piszesz że od LAT oszukują to znaczy że od lat z nimi handlujesz !!! Więc po co handlujesz z oszustami ?? Jak mnie raz oszukają to więcej nie wracam ... ! Widocznie niektórym pazerność bierze górę nad oszustwem. oddział w Poznaniu dobrze prosperuje od wielu lat a gdyby oszukiwali to już dawno nie było by ich na rynku. Ja też handluję z nimi od kilku lat i jakoś się nie skarżę. Więc jeśli komuś nie pasuje to jedzie gdzie indziej; skupów nie brakuje ;)

Mariusz
@Tomi

Ja od lat zajmuję się tylko złomem i potwierdzam że w Syntomie w Poznaniu jest problem z uczciwością na ważeniu. Mam styczność z różnymi ludźmi z tego złomowego świata i przykro mi ale znam tylko negatywne opinie na temat ludzi obsługujących tam klientów...

Fikimiki
@Opinia nt. Syntom Poznań

To po co tam jeździsz - jak sam piszesz - OD LAT?

@Fikimiki

A jak jest w Syntom w Tomaszowie Mazowieckim? Bo w końcu tego miasta dotyczy ten temat. Jakieś opinie od pracowników?

Tomaszów
@Lidia

Od zmiany Prezesa (I 2020) idzie ku lepszemu !!! Z pensjami też :)

Zbynio

@Tomek Czyżby konkurencja inspirowała do wpisów? Klienci powinni uwagi kierować do firmy.

potwierdzam opinie że Syntom Poznań kroi na wadze, niestety przekonałem się na własnej skórze! po wykłócaniu się z uśmiechem pokazali mi bramę wyjazdową!!

Zenek

To forum pracownicze więc nie tu powinny być adresowane uwagi!!

@Zenek

Dokładnie, jest to forum dedykowane w szczególności dla pracowników lub osób zainteresowanych pracą w Syntom -ie. którym Ty jesteś i analogicznie do tego czy możesz napisać coś o tej firmie, a może interesują Cię sprawy z nią związane?

Jak dziś przedstawia się sytuacja Syntom S.A. na tle innych przedsiębiorstw? Przekazane przez Ciebie informacje mogą okazać się bardzo istotną wskazówką dla osób pochodzących z Tomaszów Mazowiecki i okolic oraz będących w trakcie poszukiwania zatrudnienia.

Widlak

Wszędzie dobrze; gdzie nas nie ma ;) W Syntomie lekko nie jest, ale nikt nie pracuje na "czarno" i zawsze do 10go pensja jest na koncie :) Pracuję od kilku lat i nie zdarzyło się żeby był poślizg w płatnościach. Zarobki jak na Tomaszów też nie są najgorsze; bo spokojnie można wyciągnąć 2500 i to przez cały rok a nie w sezonie jak na budowach. Nie zachęcam i nie zniechęcam ;) , spróbować można :)

@Widlak

Rozumiem, że praca w Syntom ma również swoje plusy. Możesz podać konkretnie, co może zachęcić innych do starania się o zatrudnienie w tej firmie? Czy pracodawca zapewnia swoim pracownikom jakiegoś rodzaju benefity pozapłacowe?

Lidia

Dziękujemy za ostatnie komentarze dotyczące usług świadczonych przez firmę Syntom. Zależy nam także na tym, by dowiedzieć się, jakim jest pracodawcą. Czy oferuje zatrudnionym osobom umowę o pracę oraz dobre zarobki? Czy pracownicy mogą skorzystać z benefitów pozapłacowych?

Oszukany klient

Uwaga! W Poznaniu mocno tną na wadze. Nie wróżę im przyszłości. Matacze jakich mało!

antoś

wszędzie może nie, ale na szczęście polskie przedsiębiorstwa otwierają się na zatrudnianie osób z lekką niepełnosprawnością. Choć i zdarzają się pracownicy np. na wózku, co dla mnie jest ogromnym szacunkiem w kierunku konkretnej firmy :) wiadomo, dofinansowania z unii też swoje robią

żwirek

Te "swój" żeś genialny ze nie ma wybacz.a jakby ktoś napisał " w syntomie " dużymi literami to już by znaczyło ze ten ktoś nie jest pracownikiem z bydgoszczy??? może ktoś ma w głębokim poważaniu tą firmę i nie zawraca sobie głowy poprawną pisownią tego jak Burek napisał "kawal dziadostwa"

swój

w syntomie pisze się dużymi literami więc to opinja pracownika z bydgoszczy

erron

"Klient" nie chciałbys byc obsługiwany w bydgoszczy,tam ze kogos sie na wadze oszuka to jest norma,standard,rutyna,kazdy kto tam zajedzie ma w plecy.dzwonisz,pytasz o cene,pasuje ci,umawiasz sie,zajezdzasz a oni ci gadaja ze cena sie zmieniła w ciągu pół godziny!!! no chamstwo jakich mało.a wałki tam takie robia ze chciałbym chociaz 1/20 z tego i zyłbym rok za to.szkoda czasu w sumie na pisanie o tych prostakach.mam nadzieje ze w koncu ktos sie za nich wezmie. polecam ich konkurencjie,HEMARPOL

klient

W oddziale legnickim oszukują na wadze

erron

ludzie to są naprawdę naiwni.głupota ich nie zna granic. bo pomagają sortować to zaraz tam jest tak super??? oni maja za to płacone.nie oszuka Cie zwykły robol tylko GÓRA,ten mały niemiecki krasnal ogrodowy z nerwica natręctw i jąkała. najgorszy typ jaki mnie oszukał.przyjął towar w plastyce a potem wrzucał go w spożywke i to nie jeden raz.a jak nie wiesz to nie gadaj. a ta(usunięte przez administratora) co kase wydaje tez oszukuje,mozna sie pomylic o 100zł ale o 600? ZŁODZIEJE

MONIA

DZIWIE SIĘ TAKIM LUDZIĄ CO WYPISUJĄ BZDURY... JA JESTEM I DO DZIŚ HANDLUJE A TĄ FIRMĄ W BYDGOZCZY I TAK JAK TAM TRAKTUJĄ KLIJENTA TO SAMA PROFESJONALNA OBZŁUGA A PRACOWNICY DBAJĄ TEŻ O NAS BO POMAGAJĄ NAWET SORTOWAĆ TOWAR WIĘĆ O CO CHODZI ???? TEM KTO NAPISAŁ OPINIE NEGATYWNĄ JEST OSZUSTEM ALBO TAKIM ALBO SIAKIM POZDRAWIAM

Zostaw merytoryczną opinię o Syntom S.A. - Tomaszów Mazowiecki

• Jak się pracuje w Syntom S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Syntom S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Syntom S.A.
2.3/5 Na podstawie 7 ocen.

Syntom S.A.