Businessman Fun Club Sp. z o.o.

Opinie o Businessman Fun Club Sp. z o.o.

J 2012-10-17 20:23:52
Trzymajcie się jak najdalej od tej firmy. Zatruwają ludziom życie. Nie płacą, nie szanują, wymagają, potrafią tylko krytykować, nigdy nie pochwalą i dołują człowieka.
emski 2015-07-06 17:29:26
Ta firma się nie zmienia, bowiem jest to firma ,,rodzinna". Zdanie szefa ...,, pracownika powinno się wycisnąć jak cytrynę" .. mówi wszystko.Niestety odległe to czasy gdy płacili terminowo. Teraz mam wrażenie że robią łaskę. Gdy potrzebują kogoś do pracy.. są profesjonalni, gdy trzeba płacić za wykonaną prace .. po profesjonalizmie .. nie ma śladu.Firma która chwali się ,,imprezami integracyjnymi oraz teambuildingiem" ..a zmienia wciąż pracowników.. jakoś nie robi wrażenia profesjonalnej.
mu 2016-04-26 14:43:42
nie nazwałabym tego typu stricte biurem podróży, ale w każdym razie mają świetną ofertę dla firm jeśli chodzi o wyjazdy na team building, ogólnie fajną rekreację można pracownikom zapewnić i zintegrować ich
Zostaw swoją opinię o Businessman Fun Club Sp. z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Businessman Fun Club Sp. z o.o.