Opinie o Liput Trans w Lwówek Śląski

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Liput Trans. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Liput Trans na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Liput Trans w Lwówek Śląski

Jasiek Nowy wpis

Słyszałem, że w 2019 roku firma zamknęła się, czy to możliwe, napiszcie coś więcej.

Maciek Nowy wpis
@Jasiek

Liput Trans już nie istnieje dawno. Był jeszcze Liput Tour (opolskie)syn Liput Trans. Ale Liput Tour zastał wykupiony przez jedną firmę z opolskiego i została tylko nazwa Liput Tour.

kasia Nowy wpis

Lubię atmosferę w Liput Trans za: super ♥

ROMI Nowy wpis

Ta firma to totalna porażka,wyjazd w sobote rano ,wieczorem facet wysła smsa,ze może zabrac ale musisz przyjechac 100km bo nie ma miejsca i zalatwił przewóz w innej firmie.Mam nadzieję,że może kiedyś życie go czegos nauczy....chociaż wątpie.TO KOMPLETNE (usunięte przez administratora)

A jaka jest atmosfera wśród pracowników Liput Trans? Czy firma jest godna polecenia? Podziel się swoją opinią, na pewno w ten sposób pomożesz innym użytkownikom forum.

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Liput Trans? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Spedytor HANDLOWANIE ŁADUNKAMI home office lub biuro
Profesjonalny kierowca
logo firmy Starszy referent
Służba Cywilna
logo firmy monter ślusarz
Lwówek Śląski
CDMD Investments Sp. z o.o.
logo firmy Obsługa klienta z j. niemieckim - Home Office - zdalna
Sedulus Sp. z o.o.
Jola

jeżdżę z firmą już długo bardzo bezpieczna jazda nowe auta kierowcy przyjaźni polecam

Henry

Jak ktoś będzie chciał napisać coś złego o firmie to zawsze znajdzie powód. Myślę, że najważniejsze jest bezpieczeństwo pasażerów i kierowcy. Dla mnie to ciekawa praca i tyle.

Widzę , że wielu klientów się wypowiada . A jak wygląda to ze strony pracodawcy. Ktoś ma jakieś doświadczenia związane z Liput Trans?

gośc

Nie polecam.Jechałam docelowo 16godzin,drugi raz 14.Z mojego miejsca zamieszkania do celu podróży jest720km.Innym przewozem jade max9godzin mimo przesiadki.

ewd

Super, że atmosfera u nich dopisuje, bo w końcu dobre relacje to podstawa pozytywnego działania, ale wiadomo jakie benefity socjalne ma zapewniony ktoś pracujący jako specjalista ds. reklamacji? Praca rzeczywiście może być monotonna, ale dająca dużo satysfakcji.

pasażer

Ta firma to jakaś totalna porażka, podróż - 960 km trwała 18 godzin, kierowcy zmęczeni z którymi nie ma żadnego kontaktu bo dzwonią z numeru prywatnego zastrzeżonego- wiec numer się nie wyświetla . wyjazd miał być o 2 w nocy a bus przyjechał o 3,20. nikt nie poinformował nas o takiej rozbieżności wyjazdu. właściciel bezczelny, kiedy zadzwoniłam do niego o której będzie bus to powiedział ze on teraz śpi. W drodze do i powrotnej czekanie na kierowce w Bolesławcu. Szkoda że w ogóle raczył przyjechać, z wielką łaską. Zero profesjonalnego podejścia do klienta. Absolutnie NIKOMU NIE POLECAM przejazdów do Niemiec tą firmą !!! Niekompetencja właściciela jak i kierowców. ZDECYDOWANIE ODRADZAM

Zosia

Czytam komentarze i zauwazam, ze osoby, ktore tak zaciekle bronia obrazu firmy to oni sami oraz obrazaja przy tym klientow. Na zjazdach jakiejkolwiek firmy na parkingach, nie slyszalam jako klientka jeszcze pozytywnej wypowiedzi na temat tej firmy. A jezdze juz 10 lat. Sama odradzam, odradzaja tez inni ! Kierowcy tez nie maja tam za rozowo. Sa firmy na lepszym poziomie.

kobieta

nie polecam podrozy z ta firma za dlugo trwa.kierowcy nie spiesza sie i urzadzaja sobie godzinne pogaduchy na parkingu w opolu.

memxx

Nie polecam wyjazdów z tą firmą. Jedynym "ogniwem" broniącym się w Liput Trans są sympatyczni, pomocni kierowcy, którym najwyraźniej trafił się niezbyt ciekawy szef. Chociaż i między nimi można trafić na niekompetencję. Mój wyjazd do Holandii zamiast przewidywanych 8, góra 10. godzin trwał aż, uwaga, 19. Kierowcy podczas zbiórki zachowywali się tak, jakby po raz pierwszy usłyszeli o wyjazdach do Holandii; byłam jedyną klientką wybierającą się do tego kraju, a żadnemu kierowcy "nie pasowało" mnie zabrać; w końcu jeden ustąpił. Dodam jeszcze, że wyjazd był znacznie opóźniony, bo od 2 dni. Na kilka minut przed wyjazdem właściciel zawiadomił mnie telefonicznie, że "bus się zepsuł" i do podróży nie dojdzie. Później z zaufanych źródeł usłyszałam, że tego wieczora jednak wyjazd miał miejsce. Beze mnie i bez Gochy, która opisała tę samą sytuację wyżej w opiniach. Nie chcę tego komentować, wyglądało mi to na "konkurs" na klienta, czyli kogo bardziej opłaca się zabrać? Nie rozumiem takiego postępowania. Poza tym - ceny wyjazdów zasadniczo różnią się od tych podanych na stronie internetowej firmy. Mój wyjazd do Holandii, jak to określa przewoźnik - bliskiej, zamiast 240 zł, kosztował 280. (Wyjazd do Holandii "dalekiej" wynosiłby 270 zł) Dodam jeszcze, że nie było to "nietypowe" (kolejny cytat ze strony) miejsce podróży. Odradzam, teraz podróżuję do Holandii jedynie samolotem. Bilet w OBIE strony kosztuje mnie 70 euro, czyli, jak w Liput Trans - 280 złotych za przejazd W JEDNĄ STRONĘ. Powtarzam - nie polecam tej fimy.

hiszpanka

Żałuję, że wcześniej nie trafiłam na tą stronę. To jedna wielka porażka odradzam wszystkim! Podróż zamiast planowanych 7h zajęła ponad 13 masakra!!!! Zero informacji od kierowcy, właściciela tylko do tego pretensje! I zaprzeczanie długości podróży! Brak profesjonalizmu, oszczędzanie na kierowcach zero komfortu! Są firmy transportowe bardzo profesjonalne ale ta ZDECYDOWANIE do nich nie należy!

gocha

NIE POLECAM!!! Przewóz do Niemiec zamówiony na niedzielę na godz 20 , zgodnie z życzeniem właściciela tel w niedzielę o godz 15 z potwierdzeniem godziny wyjazdu.O godz 19.30 tel od właściciela ,że niestety nie pojedzie bo mu się zepsuł samochód. Żenada, żadnej pomocy, żadnej alternatywy.Zostałam na lodzie. ODRADZAM. Zastanów się, zanim skorzystasz z usług tej firmy.

tomek

No no, kobieta za kółkiem w poważniej firmie to już coś, świadczy chyba to o tym że zaczynają łamać się stereotypy na świecie, że nie tylko faceci mogą być kierowcami. Z teego co widzę to Liput Trans organizuje przewozy do Niemiec, Holandii, Belgii i Monachium, więc jeżdzą za granicę. Pewnie to przynosi większe zyski niż tylko po polsce

Marcelina żabka

ja również już miałem decyzję podjętą ostatecznie i chciałam iść do pracy do liput trans ale po przeczytaniu tych wszystkich opinii zaczynam się poważnie wahać. dodam tylko że chcę być kierowca. wiem co niektórzy myślę, baba za kółkiem, ale jestem bardzo dobra w swoim fachu. a wiecie czy w tej firmie można mieć multisporta?

misiek 12

Rozmawiałem z kierowcami z liput trans bo z nimi jezdzę zgadza sie lwówek i opole to tatuś i synek. Synek troche lepiej traktuje kierowców ale i tak spią po pare godzin na parkingach nawet nie mają sie jak umyć czy przebrać a jak kupią sobie kawe w niemczech za euro czy dwa to mają potrącane z pensj.Bo dla tych panów liczą się tylko pieniądze!

Kierowca

Jeszcze firma Liput płaca kierowca 300zl za kurs to kradziesz w biały dzień a firma Liput z Opola podobnie i to ma byc kur w porządku właściciele firmy zastanówcie się sami jaka robotę robią za was kierowcy a wy ile im placicie

Mar
@Kierowca

Dokładnie, jeszcze chcą aby rozwozić ludzi swoim autem, klientów maja w (usunięte przez administratora) każą siedzieć pasażerom, bo nie potrafią szybko rozliczyć kierowców... 2 Pełne busy i właściciel karze siedzieć pod domem ponad godzinę pasażerom, a kierowcy muszą sie tłumaczyć..

Kierowca

Liput trans kierowcy przeginaja siedzą za kierownica 16godz max2godz śpią potem zbiórka po całych Niemczech i na zapalkach do pl i to ma byc normalne a firma liput trans i liput toru to jedna rodzinka jeden Lwowek Śląski drugi Opole i zamiana ludzi i podział

Zostaw merytoryczną opinię o Liput Trans - Lwówek Śląski

Liput Trans