Contra Risk-Management Sp. z o.o.

Człuchów

Opinie o Contra Risk-Management Sp. z o.o.

Jadwga 2013-03-04 19:07:48
[usunięte przez admina] nie polecam
Karolina 2014-01-21 16:00:36
Ogólnie nie polecam, niektóre osoby wykazują totalny brak profesjonalizmu, a podobno pracowały w służbach mundurowych...Brak wiedzy i umiejętności, a w Poznaniu szczególnie. Nie wywiązują się z umów.
ProContra 2014-01-29 14:33:56
Na tak wielu zadowolonych klientów zawsze może trafić się jeden niezadowolony...
Podobnie jest z pracownikami.
Negatywne komentarze świadczą jedynie o tym, że funkcjonujemy i nie są w stanie pogorszyć jakości naszych usług.
And. 2014-01-31 09:51:17
A w mojej sprawie prawie wszystko się udało chociaż nie było lekko. ważne bylo to że na pierwszej rozmowie z człowiekiem z Contry powiadziano mi co moze się nie udać dlatego moja decyzja o ich użyciu była przemyślana. przekonałem sie że to nie jest film o (usunięte przez administratora)
Cezar 2014-08-03 09:52:12
Jak na biuro detektywistyczne to pełen profesjonalizm. Jedyna taka firma w Polsce która skutecznie działa. Polecam wszystkim, którzy nie chca wydać na darmo swoich pieniędzy. To nie jeden plus jeden ale grupa dobrze wyszkolonych ludzi
Rysiek 2016-10-17 11:14:03
A ja tam tez zle nie powiem. Maja babe dorwali, jak sie w lesie ... i to po nocach. Mialem juz podejrzenia ze cos mi kreci, a oni dali mi wszystko jak na tacy
hanka 2016-10-17 20:15:43
faktycznie takie osoby ktore sie chca ztrudnic muss mies przede wszystkim duze wiedze i głownie doswiadczenie z zakresu detektywistyki bez tego raczej nie masz szans
Zostaw swoją opinię o Contra Risk-Management Sp. z o.o. - Człuchów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Contra Risk-Management Sp. z o.o.