Wrzos Ośrodek Wczasowy

Sianożęty

Opinie o Wrzos Ośrodek Wczasowy

koko 2012-06-17 20:11:36
Nie zgadzam się z opinią.Praca w OW WRZOS Sianożety to nic innego jak wykorzystywanie pracowników, umowy śmieciowe a rzeczywistość inna.Właściciel oszukuje z jednej strony pracowników z drugiej strony Państwo.Myśli,że ktoś ma pracować dzień i noc a sam szef jest nieuchwytny jak trzeba.Rządzacy tam pracownik to człowiek chamski, dziwie się właścicielowi,że taki nadzoruje ośrodek-ogólnie bałagan kadrowy, szkoda gadać i nikomu nie polecam.Zadowolone sa dziewczyny ,które lubią poimprezować itd.
lulu 2012-08-29 17:23:38
potwierdzam opinie "koko" bałagan,arogancja własciciela,wykorzystywanie pracowników jako miejsca pracy niepolecam.
ruda 2013-08-28 15:42:42
Niestety nie masz racji, pracowałam w tym roku we Wrzosie i jestem bardzo zadowolona- dziewczyny które chcą imprezować nie mają czego szukać - lub muszą pamietać że rano trzeba wstać. Bardzo sobie chwalę i zarobki i atmosfere i pracę . Niestety większość która przyjechał do Wrzosu w tym roku chciała imprezować, a niekoniecznie pracować- i Ty jesteś chyba jedą z nich.. Tylko że rok wcześniej..
szczerość 2014-06-15 19:59:16
Traktowanie pracowników jak pionki, wykorzystywanie pracowników, praca po nocach (usunięte przez administratora)
jola 2014-12-16 15:05:40
Nie polecam tego miejsca pracy, pracowanie całe dnie za marne wynagrodzenie i to nie wypłacane w ustalonym terminie.
pit 2015-07-16 14:20:52
byłem w tym roku tam jako gość. I w kółko słyszałem, że a to się personel sam zwolnił, a to wywalili kcharza. Nismaczne to było. Mam zamiar im napisać same negatywy jako gość, ale to inny temat . zero organizacji. nie polecam tego ośrodka
kondzi 2016-04-19 08:52:44
To dziwine co tam sie dzieje, nie wyplacaja kasy wogole pracownikom?
Zostaw swoją opinię o Wrzos Ośrodek Wczasowy - Sianożęty
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wrzos Ośrodek Wczasowy