Kompass Poland Sp. z o.o.

Opinie o Kompass Poland Sp. z o.o.

klient 2014-01-31 18:51:55
KOMPASS POLSKA - OPINIE, Nie POLECAM tej Firmy, brak aktualizacji, nie profesjonalna obsługa, obcy kapitał, nie uprzejma obsługa w Warszawie, odmawiają wsparcia, współpracy, reklamy Firmie z Polski. bardzo wysokie ceny - ponad 5 000,00 PLN za korzystanie z czegoś co nazywa sie EASY BUSINESS, więcej na innych forach.
Klient2 2015-03-27 14:59:35
KOMPASS, nie polecam tej firmy. Na stronie jest opisane o aktualizacjach danych. Na filmie są pokazane tylko same superlatywy. To co później jest po zapłaceniu jest nie warte 1/5 zapłaconej ceny.
Proszę unikać ludzi, firmy i produktu!
gosc 2016-01-22 19:34:04
Jako kandydat z doświadczeniem chciałbym ostrzec potencjalnych kandydatów przed podjęciem pracy w tej firmie. Niejaki Wcisło i niejaki Gucman szukają kogoś za psie pieniądze, oczekując jednocześnie wyłącznej dyspozycyjności i pełnego zaangażowania. Dla mnie to jeden z tych liderów, którzy z trudem zarabiają na własne utrzymanie wciskając szajs nieświadomym ludziom. Taki "pożałowania godny polski pracodawca" ze słomą w butach.
rev 2016-05-18 19:05:19
Praca nie jest ciężka, a do tego fajna atmosfera, więc już zupełnie się miło pracuje @ykaoao.
Zostaw swoją opinię o Kompass Poland Sp. z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kompass Poland Sp. z o.o.