Estera Service Sp. z o.o.

Aleksandrów Łódzki

Opinie o Estera Service Sp. z o.o.

@@@ 2012-04-10 09:39:58
Mój kontakt z firma zaczął się i skonczył na etapie rekrutacji. Rozmowa z bardzo miłymi ,uśmiechniętymi i konkretnymi Paniami w biurze zrobiła na mnie bardzo dobre wrażenie.Niestety nie można tego powiedzieć o właścicielu ,który sprawiał wrażenie człowieka pierwszy raz prowadzącego rekrutacje ,zadając idiotyczne pytania w stylu - "czy zamierza Pan zajśc w ciąże i urodzić dziecko ?"
...może następnym rezem będzie lepiej ?
boa 2013-04-22 09:36:14
Dzisiaj zadzwoniłem do firmy z pytaniem czy maja jakieś oferty pracy za granica ,odebrała rozbawiona jeszcze po niedzieli pani ,nie mówiąc kogo reprezentuje ,rozkazała mi przedstawić sie i wtedy pytać o oferty pracy,bo ona ma oferty ale musi poznać moje nazwisko żeby kontynuować rozmowę...żenada
ber 2016-04-28 08:47:27
Śmiać mi się chcę z tym komentarzy :) ale może ta cała atmosfera przez Was opisywana zmieniła się? Szukam u nich pracy ale nie wiem czy warto dajcie znać
Zostaw swoją opinię o Estera Service Sp. z o.o. - Aleksandrów Łódzki
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Estera Service Sp. z o.o.