Opinie o Damen Shipyards Koźle Sp. z o.o. w Kędzierzyn-Koźle

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Damen Shipyards Koźle Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Damen Shipyards Koźle Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pojazdy specjalistyczne - produkcja statków i łodzi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Damen Shipyards Koźle Sp. z o.o. w Kędzierzyn-Koźle

Antosia Nowy wpis

Hej, a w kadrach coś ciekawego słychać, bo wpadłam na oferte opublikowaną kilka miesięcy temu. Pisali o funduszu socjalnym i atrakcyjnych zarobkach, dajcie znać czy wszystko się zgadza, bo jak widzę jakie tu kwoty padają to mam złe przeczucia. Będę wdzięczna!

Miki

Tak jak ktoś pytał jest opieka medyczna. Ale jeśli chodzi o firmę to jest gość u malarzy co dniówkę zaczyna od 0.7 i czasami idzie już o 9 do domu majster na to pozwala i inni mają (usunięte przez administratora). Wieczne mało pilne i szybko a bhp to porażka jak ktoś nie robi nagdodzin w tygodniu i soboty i niedzielę to straszenie.

Łony
@Miki

Bo dobrego pracownika musi być czuć.

Białas Nowy wpis
@Miki

Zygmunt Trzeci Flacha zrobi więcej przez 2 godziny pod wplywem,niż (usunięte przez administratora) przez 2 tygodnie.Gosć jest ewidentnie chory i ma ogromny problem z alkoholem.skoro potrafili wysłać majstra na odwyk i teraz jest wzorem do naśladowania,a w swoim mniemaniu niemal ,że świętym niech wyślą też malarza ,paru spawaczy i kilku ślusarzy ,im też się przyda powrót do rzeczywistości.na pewno po powrocie wzrośnie ich wydajność.

SMIESZEK Nowy wpis
@Miki

Opieki medycznej nie ma jak dawniej ,jest jakaś pielegniarka ale tylko 2 razy w tygodniu po 3 godz

Jolanta Nowy wpis

Jakie zarobki są przewidziane na stanowisku pełnomocnika ds. Zintegrowanego Systemu Zarządzania? Widzę, że tu piszą głównie pracownicy produkcji i to głównie donosiki na kolegów. Może jednak ktoś z administracji stoczni zagląda na tę stronę i pomoże mi?

Tobi

Panowie chcecie sobie zepsuć zdrowie psychiczne i fizyczne za parę złotych lepszej oferty w okolicy niema. Ostrzegam szkoda czasu i zdrowia. Jedyna pozytywna strona to że akceptują alkoholików. Nie przestrzegają kodeksu pracy.Powodzenia jak ktoś jednak się odważy.

Jolanta
@Tobi

Ale jak to zdrowie jest zagrożone? Nie ma środków zabezpieczających w ramach BHP?

Pompus
@Jolanta

Normalnie,robisz z takimi z ebami że wysiadasz psychicznie.mozg się lasuje,żadne ochrony BHP cię nie uchronią.

@Pompus

A macie tu benefity typu opieka medyczna? Tam z tego co się orientuję jest wizyta u psychologa chyba... I z tymi alkoholikami to serio uznane za pozytyw jest?

Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie Damen Shipyards Koźle Sp. z o.o. na stanowisko Specjalista/ka ds. obsługi sekretariatu? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?
max

Witam.Mam pytanie nam sam początek pracy jaka stawka godzinowa netto?Jestem z zawodu lakiernikiem

Zero siedem
@max

Akurat u malarzy ile by nie dali to i tak za dużo.nowy pracownik nic tam nie musi robić.starzy robią ,a młody dostaje kasę za paletanie się.przyjeli teraz jakiegoś upośledzonego,chyba jakiś pociotek dyrektora,twarz nie skalana myśleniem tak samo jak i u niego.chlop jest nie do ruszenia.udaje że coś robi ale efektu nie widać.2 tygodnie zamiatał kąsek hali a (usunięte przez administratora) dalej jest.tera chodzi z papierkiem i coś tam trze na schodkach,zero rezultatu.ruchy ma anemiczne.a to se wózkiem pojeździ ,a to kawa ,telefon,pet i dniówka leci.nawet jak 2 dni malował to i musieli po nim poprawić.a majster stoi i patrzy na niego,a godziny przewalone.takich tolerują,a stary robił musi na takiego (usunięte przez administratora)

Rob

Czemu opinie osób mówiących prawdę są kasowane?

Wojciech
@Rob

A jakie zostały skasowane? Pisałeś coś wcześniej? Nie sądzę, żeby tak było, bo sam dużo komentuję i nigdy nic nie zostało usunięte. Pewnie pracowałeś tutaj i oceniłeś coś negatywnie - może kasa albo atmosfera nie taka?

Łony
@Wojciech

Aha ,czyli można komentować ale tylko pozytywnie.Jesli chcesz napisać coś co mogło by urazic szefostwo czy kadrę zarządzająca to wtedy komentarz jest kasowany ,nawet jeżeli ukazuje prawdę.A tak poza tym że administrator ,,wybiela ,,ta firme.Zarobli jak stocznie są tragiczne.Goscie zarabiają po 2,600 bez nadgodzin.zachorujesz to ucinają ci premie i dostajesz 1800 wypłaty.Nadgodzinami ppdciagniesz jak są oczywiście,ale nie na tym chyba polega życie ,żeby siedzieć całymi dniami w robocie i zarobić 4 tys.gdzie czas dla rodziny i zrobić coś jeszcze w domu.

Adrian
@Łony

Można zostawić komentarz bez względu na wydźwięk, może być też negatywny. Nie powinien być skasowany. Masz racje. Zarobki są poniżej poziomu szczególnie jak zabiorą premie. Bo ciężko za nie wyżyć. Te nadgodziny to o ile więcej płatne? setki?

Wymagania jak na zachodzie, zarobki jak w Polsce

Wojciech

Czyli krótko mówiąc kasa zupełnie nieadekwatna do obowiązków, szkoda. Ale chyba coś więcej niż minimalna? A premią czy nadgodzinami nie można sobie chociaż trochę dorobić?

Ten typ
@Wojciech

(usunięte przez administratora)idzie pracować w stoczni za klepaki po to żeby podciągać sobie nadgodzinami.Ludzie którzy tam robią walą wszystkie soboty i niedziele ,nagle teraz się obudzili że jednak wypłata nie jest taka super bo skończyła się robota i skończyło się dorabianie do wypłaty.wyxiagaja teraz ledwo ponad 3 tys a obowiązki się nie zmieniły.praca odpowiedzialna ,bo składają statki na których pływają ludzie.

Adrian
@Ten typ

Nadgodziny się skończyły że tylko jest sama podstawa? Ile mniej więcej można sobie było dorobić? Bo chyba nie drugą wypłatę, co?

Proof2

Nowa sytuacja w firmie wygląda tak. Bida aż piszczy, oczywiście dla pracowników bo szefostwo sobie przecież z koryta nie zabierze. Roboty nie ma i nie zapowiada się żeby coś było. Prezes czeka aż Holandia cos podrzuci, bo sam nic nie potrafi załatwić. Stary to chociaż za robota jeździł jak były gorsze czasy. Część pracowników montuje i spawa końcówkę ostatnich pogłębiarek, reszta zamiata, maluje linie na hali i kosi trawę. Bida do tego stopnia że palą wszystko co zostało na złom. Kontenery wyjeżdżają jeden za drugim. Po inwentaryzacji na magazynach doszli do wniosku, że chyba nie jest aż tak źle i zrobili sobie grilla ale tylko dla wybrańców, reszta produkcji się oblizywała. Żeby pokazać ludziom że jest źle zarząd nakazał zwolnić po 3 osoby z każdej brygady dla przykładu. Reszta się wystraszyła i cichutko udaje że pracuje, a firma udaje że płaci. Zarobki na poziomie biedronki, bo nie ma nadgodzin. Co niektórzy dopiero się ockneli że jednak nie zarabiają aż tak dużo jak nie mogą sobie przyjść w sobotę i niedzielę. Komuch ze związków twierdzi że ludzie powinni się cieszyć że robota jako taka jest. Część ludzi już sama rezygnuje z tej wegetacji i szuka coś innego reszta się jeszczcze łudzi. Zarząd nie udziela żadnych informacji procownikom jaka jest sytuacja, przemykają tylko czasem jak szczury po hali sprawdzić czy aby wszystko dobrze pozamiatane.

Kamila

Jak Wam się pracuje w Damen Shipyards? Jakie oferują warunki pracy? I to co jeszcze by mnie interesowało, to na jaki czas dają pierwszą umowę na magazynie?

Proof

Nowa sytuacja w firmie wygląda tak. Bida aż piszczy, oczywiście dla pracowników bo szefostwo sobie przecież z koryta nie zabierze. Roboty nie ma i nie zapowiada się żeby coś było. (usunięte przez administratora)Stary to chociaż za robota jeździł jak były gorsze czasy. Część pracowników montuje i spawa końcówkę ostatnich pogłębiarek, reszta zamiata, maluje linie na hali i kosi trawę. Bida do tego stopnia że palą wszystko co zostało na złom. Kontenery wyjeżdżają jeden za drugim. Po inwentaryzacji na magazynach doszli do wniosku, że chyba nie jest aż tak źle i zrobili sobie grilla ale tylko dla wybrańców, reszta produkcji się oblizywała. Żeby pokazać ludziom że jest źle zarząd nakazał zwolnić po 3 osoby z każdej brygady dla przykładu. Reszta się wystraszyła i cichutko udaje że pracuje,(usunięte przez administratora) Zarobki na poziomie biedronki, bo nie ma nadgodzin. Co niektórzy dopiero się ockneli że jednak nie zarabiają aż tak dużo jak nie mogą sobie przyjść w sobotę i niedzielę. (usunięte przez administratora)Część ludzi już sama rezygnuje z tej wegetacji i szuka coś innego reszta się jeszczcze łudzi. Zarząd nie udziela żadnych informacji procownikom jaka jest sytuacja(usunięte przez administratora)

Przestaliście aktywizować się w tym wątku. Co na to wpływa? Możecie po prawie 5 przerwie w dodawaniu opinii wypowiedzieć się na temat nowej sytuacji w firmie Damen Shipyards Koźle Sp. z o.o.?

D Amen

Bo kasujecie komentarze ukazujące realna sytuację w tej firmie.

Mlodytopidrut

Witam, czy obecnie przyjmują spawaczy w met.135?

Ciapa

Najważniejsze terminy, ciągle za mało, za wolno, za drogo. Jeśli chodzi o podwyżki to bida, wolą zainwestować w firmę/sprzet albo dać podwyżkę białym czapkom jak trzeba będzie to oni podkręca tempo. Za 160 h/m-c zarobki na poziomie innych firm w okolicy. Przy dużym nawale roboty można szarpać nadgodziny aż ci bokiem wyjdzie. Ważnym kryterium w ocenie pracownika jest ilość wypracowanych godzin nadliczbowych, im więcej tym lepiej. Najważniejsze liczby na papierze nie rzeczywista efektywność/znajomość fachu pracownika no ale cóż, czego tu się więcej spodziewać po ekipie "zarządzającej" co prywatny samochód naprawia w firmie bo szkoda na skodę u mechanika wydać, stołka cza pilnowac bo o tak dobrze płatną mało wymagająca posadę ciężko. A robole tylko marudzą jak to mało zarabiają, że my to przecież fachowcy jesteśmy a na hasło 'nadgodziny' do gardeł sobie skaczą liczą jeden drugiemu ile zarobił, bo ten h.. mógł przyjść do pracy w niedziele, chore! Im więcej pokażesz tym więcej z ciebie wycisną. Plus to normalna umowa o pracę na czas nieokreślony.

Ciekawy pracy

No ok, to mniej więcej jak w większości firm tego typu montaż /spawanie, krawaty kasę robią na terminach bo muszą sie pokazać w spółce że kogoś zgnoja albo zwolnia za damski Ch... J. JAK tam zarobki, ale nie tak mniej więcej tylko za godzine, jak nadgodz, piszesz ze od 6 do 17 20 ale co? Stoją nad tobą z batem? czy masz jakieś karty norm do wykonania? przypuszczam że nie są tam same szablonowe rzeczy tylko co projekt to co innego, przy robocie są terminy które gonią - przez to robotę trzeba "zaniedbac" (wtedy kiedy można to mozna-monter i spawacz to wie :)) ) czy biorą się na teksty że za bramą czeka 20 na to miejsce??? Inna sprawa, jak z umową? Kontrakt czy czasowa o pracę? Dajcie znać jak ktoś zna potwierdzone wiadomości, pozdrawiam

borsuk
@Ciekawy pracy

Pod bramą czeka tych 20-stu tylko gdy słyszą jaką im stawkę proponują to nagle znikają.

Alicja

Znajdą się tu osoby pracujące w Damen Shipyards Koźle? Czym jest spowodowane milczenie na temat tego pracodawcy? Czy to znak, że jesteście w pełni zadowoleni? Jak wygląda kwestia umowy, wynagrodzenia? Wasze komentarze są znaczące dla ludzi, którzy szukają nowego miejsca pracy.

lustro rufowe

W Damen Shipyards Koźle bardzo pilnuja aby pracownik był wydajny tzn. w tygodniu od 6:00 do 17:20 i najlepiej sobota + niedziela. W lokalnych mediach propaganda, milionowe kontrakty krótkie terminy wykonania a po bilansie rocznym pracownik usłyszy ledwo co wypracowalismy zysk.

Zostaw merytoryczną opinię o Damen Shipyards Koźle Sp. z o.o. - Kędzierzyn-Koźle

• Jak się pracuje w Damen Shipyards Koźle Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Damen Shipyards Koźle Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Damen Shipyards Koźle Sp. z o.o.?

Damen Shipyards Koźle Sp. z o.o.
2.2/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Kędzierzyn-Koźle

Damen Shipyards Koźle Sp. z o.o.