La Mar Hotel

Kielce

Opinie o La Mar Hotel

Były pracownik 2011-02-08 10:58:09
Tak tak warto-praca po 18 godzin dziennie, świątek piątek i niedziela, wyzwiska, poniżanie, moobing, oczywiście najniższa krajowa.Tam pracują ludzie którzy nie mają ambicji, i których nie stać na nic więcej niż La Mar. 95% pracowników to ludzie z okolicznych wsi, z Kielc już tam nikt nie chce pracować, poza nielicznymi wyjątkami, które już nigdzie pracy nie znajdą.
Ktarzyna 2011-03-22 09:45:42
Potwierdzam poprzednią opinię!!!!!!!!!!!!To jakaś masakra w tym hotelu, luzi mają za 0, zarobki na poziomie 900 zł na miesiąc, w niedziele i soboty, w godzinach nocnych także.Nie polecam nikomu, myślę że wolalabym być bezrobotna niż tam jeszcze raz pracować.Myślę że każdy człowiek ma jakąś godność, jeżeli komuś odpowiada besztanie z błotem za złamane grosze, to tak polecam.
Ala 2011-04-08 02:18:33
Ja też odradzam tam pracę, można wykończyć się psychicznie po jednym dniu, placa najniższa, a praca cały tydzień.
janek 2011-12-26 20:42:11
Co ty człowieku [usunięte przez administratora].:) wolal bym zbierac puszki po piwie jak tam pracowac !!
zadowolona 2016-04-22 10:49:18
Pracowałam u nich ok roku temu, wiadomo, że w hotelu jest system zmianowy, ale można się przyzwyczaić, a zarobki bardzo dobre :)
Zostaw swoją opinię o La Mar Hotel - Kielce
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie La Mar Hotel