Opinie o Iscm Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Iscm Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Iscm Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Usługi hotelarskie dla firm
Usługi hotelarskie dla firm Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Iscm Sp. z o.o. w Warszawa

Iwona Nowy wpis

Ktoś tu jakiś czas temu przestrzegał przed podjęciem pracy z Henklem, podobno nowi nawet po 2 miesiącach odchodzili. Dalej tak z tym ciężko, że tak rotują czy coś się polepszyło? Ewentualnie jaką inną alternatywę byście dziś polecili?

Magda Nowy wpis
@Iwona

To zachowali stanowiska KAR? Przed pandemią była restrukturyzacja i część z z nas dostali wypowiedzenia. Mnie się bardzo dobrze pracowało. Ale trafiłam lepiej :)

Na jakie wsparcie w Iscm Sp. z o.o. mogą liczyć kobiety w ciąży? Czy przestrzegane są ich prawa wynikające z Kodeksu pracy?

Ktoś

Wszystko zgodnie z kodeksem pracy.

Renata Nowy wpis
@Ktoś

to dlaczego niejaki uwaga_na_trolle pisze ze nie ma dobrych warunkow? kto ma racje ? jak dlugo w firmie pracujesz ze wystawiasz dobra opinie?

Teresa

Z tego co piszecie kilka lat temu warunki pracy i płacy były całkiem fajne. Podstawa to 3200 na rękę, plus premia 30% . Dodatkowo ubezpieczenie, pakiet socjalny bogaty ( opieka zdrowotna , wczasy pod gruszą, auto do pełnej dyspozycji - no przyznam żyć, nie umierać, a raczej pracować. A jak się do firmy dostać, są jakieś wolne etaty na teraz?

uwaga_na_trolle Nowy wpis
@Teresa

Trolle znowu w natarciu. nikt na tym forum nie napisał, że warunki w iscm są dobre. wręcz przeciwnie, każdy ostrzega żeby trzymać się jak najdalej. Uwaga, trolle znów atakują...

Czy rozmowa kwalifikacyjna do Iscm Sp. z o.o. odbywa się w siedzibie firmy?

Czy pracują jeszcze Karowie dla Henkel?

Lola
@Tomek

Tak

@Lola

I jak ta praca wygląda?? Płaca na czas czy warto czy lepiej gdzie indziej? Proszę o twoje zdanie!!

Ktoś
@Monika

Wypłaty zawsze w terminie

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w Iscm Sp. z o.o.. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku Przedstawiciel Handlowy (Sales Representative TT)?

Optymalna wysokość wynagrodzenia netto z premią na miesiąc?

oczy_aniola

Rozmowa sympatyczna prowadzona przez RSM Henkla. Zarobki to podstawa i do 85 % za sprzedaz i merch. Pare zadan do rozwiazania i ogolnie ok.

@oczy_aniola

Nie wierz w ta premie. Tylko na prezentacji. Lokalizator, fabia ogólnie warunki srednie

Ph
@Kasia

Jaka podstawa ? Mniej więcej...

@Ph

2100 ..

Obiektywnie
@Kasia

Aktualnie podstawa to 3200 na rękę, plus premia 30% . Dodatkowo ubezpieczenie, pakiet socjalny bogaty ( opieka zdrowotna , wczasy pod gruszą, deputat produktów - chemia i kosmetyków nie kupujesz ) auto do pełnej dyspozycji (nowa fabia)- za granicę nie ma problemu jechać . Problem leży jedynie w tym na jakiego RSMa z henkel trafisz. Jeśli masz pecha to będziesz mieć korporacyjnego dziada . Mimo to nie jest źle. Robiąc tylko podstawowe rzeczy które do Ciebie należą będziesz spokojnie pracować.

Darekko1
@Obiektywnie

Wszystko co zostało powiedziane jak najbardziej jest prawdziwe. Firma godna polecenia. Samochody nowe, regularnie serwisowane, posiadają LPG, nie posiadają wbudowanego GPS - silnik 1.0 wersja pośrednia Ambition (ma klimatyzacje, bluetooth itd). Jeśli chodzi o wypłatę to jest ponad 3000 netto plus premia. Jeśli robisz plan sprzedaży - masz spokój. Są znacznie gorsze firmy na rynku.

Waldi

Większej bzdury nie slyszalem

Hahah
@oczy_aniola

Hahah kto to pisze, pewnie z Henkla. Rzeczywistość jest zupełnie inna

Barbara
@Hahah

A czy możesz napisać jak obecnie realnie wyglądają zarobki? Poprzednie wpisy były z poprzednich lat i zastanawiam się jak aktualnie jest. Fajnie wiedzieć wcześniej jeszcze przed złożeniem swojego CV jak sytuacja wygląda i czy dana stawka będzie nam odpowiadać.

Danio
@Barbara

Zarobki ponad 3 tysiące. Dalej są Fabie w kombi ale co 3 lata zmiana na nowy. Regularne serwisy. Można używać prywatne. Trzeba robić plany. 10-12 wizyt dziennie a nie jak w innych firmach 20 dziennie

Przedstawiciel
@Obiektywnie

Zależy jaką firmę prezentujesz , bo jeżeli Schwarzkopf to się zgadza ale Henkel detergenty to starzy pracownicy mają 2000 na rękę a nowi 2300 premie bardzo sporadycznie , przy dobrym bogatym terenie coś zarobisz lecz zachodnia polska średnia z premią to 2500. Przestrzegam wszystkich przed podjęciem pracy jako Henklem Chemia domowa , nowi co przychodzą po 2 miesiącach odchodzą i to są fakty

były_PH

To co było napisane to jeszcze nie wszystko. Premii nie ma rzeczywiście ale do tego jest jeszcze ohydna, antyludzka, dehumanizująca korporacyjna atmosfera. RKS Henkel jest kłamcą i oszustem, co innego ustala z PH a potem co innego przekazuje dyrektorowi i w mailach do dyrektora wypisuje kłamliwe bzdury na temat PH, tak żeby pognębić i zniszczyć. Jeśli nawet będziesz miał średnią wizyt powyżej ogólnej średniej, nawet jeśli zrobisz ankiety, zdjęcia półek i ponad 100% planu firma Henkel zrobi wszystko żeby Cię upodlić i poniżyć. Firma ISCM jeszcze dołoży swoje, pisząc maile z groźbami, że jeśli nie będziesz wykonywał nawet najgłupszych poleceń, które mogą popsuć kontakty ze sklepami, to Cię zwolnią. A jak już zwalniają to bez żadnego uprzedzenia. Wysyłają w trasę jakichś dwóch kolesi, zostajesz "złapany" podczas pracy, że to niby kontrola a od razu dostajesz wypowiedzenie do ręki i dokładnie w tej chwili musisz oddać samochód i resztę. Trzeba uważać, żeby zdążyć wziąć z auta swoje prywatne rzeczy, bo ponaglają. Skandal, (usunięte przez administratora) i niebywała degrengolada. Naprawdę uważajcie - Henkel plus ISCM równa się podły i stosujący (usunięte przez administratora) pracodawca!

Czesiek
@były_PH

A w jakim województwie pracowałeś?

@były_PH

Faktycznie z tego co piszesz takie sytuacje nie powinny mieć miejsca. Wygląda na to, że warunki umowy nie zostały dotrzymane. Dużo zależy również od postawy pracownika. Jakie benefity pracownicze zapewnia firma, i jak wygląda ścieżka kariery?

fakty

Poniżej opinia o pracy na stanowisku przedstawiciela produktów Henkel Detergenty - Jeżeli ktoś Ci będzie oferował mega pieniądze , poproś to na email , bo potem będziesz rozczarowany. Poniżej ktoś zadał sobie nie lada trudu , żeby przedstawić sytuacje jaka jest faktycznie Opinia ta jest dostępna na Opinie o Henkel Polska Sp. z o.o. w Warszawa Przedstawiciel Pozdrawia 13.02.2021 13:17 Pracownik Nie będę się starał oceniać firmy w której pracuje, ocenę zostawiam zainteresowanym. Kilka surowych faktów: Samochód - można jeździć w weekend, ale paliwo należy tankować w piątek po pracy i w poniedziałek za własne pieniądze jeśli zostało wyjeżdżone w weekend. Pozostały czas użytkowania w tygodniu odbywa się jak w każdej innej firmie. Telefon - model który otrzymuje się od pracodawcy jest wart na allegro około 200 zł brutto, wiec dla większości oznacza to używanie prywatnego sprzętu dla komfortu pracy. Jakieś ubezpieczenie zdrowotne w pakiecie, dość ograniczone czyli zapewne pakiet grupowy podstawowy (najtańszy). Ciekawostka chociaż dość wymowna, pracodawca może polecić ci wydrukowanie 50 ankiet, wystałe 2/4 listów w miesiącu, jest jeszcze kilka takich perełek, ale po co się rozpisywać. Cała zabawa polega na tym, że jest to polecenie służbowe, ale płacisz za to z własnej kieszeni. Wypłata składa się z najniższej krajowej i na to warto zwrócić uwagę, ponieważ jest to najczęstszy i nie rzadko jedyny składnik wypłaty przedstawiciela. Na premię składa się kilkanaście punktów, każdy z tych punktów jest osobno wypłacany, łączna kwota premii do zdobycia pozwala godnie żyć, ale nikt w całej Polsce od chyba czterech miesięcy nie zdobył pełnej premii, wcześniej również było to zjawisko nie częste, ale wykonalne. Na dzień dzisiejszy wykonalność zadań zleconych przez firmę pracownikom oscyluje na poziomie 2/5%. Może bardziej obrazowo, każda osoba ma 13 zadań w miesiącu, jest około 60 Przedstawicieli, w styczniu gołą wypłatę dostało 45 osób plus minus, pozostali przedstawiciele to premie powiedzmy w granicach od 150 zł do 1000 zł. Wszystkie wypłacone premie w całej Polsce nie przekroczyły 8 tyś zł na cały zespół. Luty jest jeszcze lepiej, około 53 osoby ma tylko najniższą krajową, a łączna kwota premii myślę nie przekroczy 5 tyś złoty. Daje to średnio 83 zł premii na pracownika :) Oczywiście według firmy cała wina leży po stronie przedstawicieli, a premii nie zarabia lwia część osób z własnej winy. Oczywiście zgadzam się z tym chociaż w 100%, bo jak my mali prości ludzie możemy chcieć więcej pieniędzy od wielkiej fantastycznie i dobrze prosperującej firmy Henkel, logiczne. Wiadomość piszę 13 lutego, ale cykl rozliczeniowy w firmie trwa od 15 do 15 kolejnego miesiąca. Dziwnie, ale da się przyzwyczaić. Dla mnie Henkel od kilku miesięcy jest jak Agent 007 0 Premii 0 Motywacji 7 Powodów żeby się zwolnić Jeśli ktoś z Henkla na rozmowie rekrutacyjnej powie wam, że premie osiągają 3,5/4 tysięcy na miesiąc, a podstawa jest tak niska bo Premia jest tak wysoka, to zapytajcie ile osób w całej firmie i jak często zarabia całą premie. 28 potwierdzonych opinii

Obudźcie się
@fakty

Starzy pracownicy odchodzą , a nowi po miesiącu są już na Pracuj pl.- jak masz w miarę pracę to zostań tam

Miłka

Ktoś podpowie, jakimi autami, poruszają się PH dla Henkela. Czy mają miejsce na materiały reklamowe.

Danio
@Miłka

Skody fabia lub Rapid. Są materiały reklamowe jak najbardziej, wsparcie z tej strony jest

Gość.

Firma to badziew. Szukają naiwnego kto będzie tylko pracować na nich, a pracownikowi dają niżej niż najniższą krajową, problem jest również w wynagrodzeniu na czas. Najlepiej dołożyć do ich firmy, a potem się człowieku martw jak odzyskać pieniądze. Po rozwiązaniu umowy świadectwa pracy nadal brak, a mają na to 7 dni. Odradzam totalnie współpracę z tą firmą.

@Gość.

a może było wysyłane tylko ktoś nie podał aktualnego adresu....

Czy Iscm Sp. z o.o. zatrudnia studentów?

Nowa

Tak

Tomasz

Podpowie mi ktoś czy firma może prowadzić teraz rekrutacje?

zapracowany

Jeśli jest tak kiepsko to zawsze można zmienić pracę! Ja nie narzekam ale pracuję sumiennie!

Aneta

Ostatnie Wasze wpisy dotyczą stanowiska w Iscm jako przedstawiciel handlowy. W internecie udało mi się zlokalizować taką ofertę pracy w tej firmie. Dowiedziałam się z niej, że pracodawca zapewnia swoim przedstawicielom m.in. motywacyjny system wynagradzania i możliwość rozwoju zawodowego. Możecie wypowiedzieć się w tych kwestiach? Czy możliwość rozwoju jest równoznaczna z późniejszym awansem w strukturze firmy?

Xyz
@Aneta

Kłamstwo. Jaki rozwój... Nie ma szans na rozwój. Na konferencji jasno zostało to powiedziane. Metafora o butach (jak ktoś chce awans tzn lepsze buty , to proszę ich szukać w innym sklepie) lol

Ph

Witam ? Zapytanie o warunki zatrudnienia na stanowisku pH ? Czy ktoś szczerze może powiedzieć co się dzieje w firmie ? Jaki zakres obowiązków a? Jakie widełki wynagrodzenia itd.?

@Ph

Warunki takie, że masz gps w tablecie, milion rzeczy do wyrobienia żeby dostać jakieś pieniądze. Dziennie 10punktów, wizyta często trwa 45min plus dojazd . Samochód to fabia w gazie, silnik 1.0????

oczy_aniola

Czesc wybieram sie na rozmowe jutro do stargardu, Henkel, jeszcze nie wiem czy detergenty lub kosmetyki. Moze Ktos jakąś opinie wystawi? :) Wdzięczny będe:)

Kosmetyki. 2100netto

Gregor

Zastanawiam się dlaczego tak rzadko piszecie? Czy jest tak dobrze?

Iza

Może ktoś napisać co słychać w firmie, zamierzam aplikować!

Aneta

@oczy_aniolajakie zadania dostałaś do rozwiązania na rozmowie kwalifikacyjnej? Na co powinny przygotować się osoby przed rozmową? Mam nadzieję, że rekrutacja przebiegła pozytywnie.

objawienie

Informuję, że pracując w zwykłej pracy w Londynie zarabia się £8,-/h natomiast przez agencje jako merchandiser na kontrakt tzw. zero hours-czyli jak w PL na godzinę, umowa zlecenie bez chorobowego i urlopu to minimum £11,-/h. TO INFORMACJA dla pana udającego rekrutera dla owej firmy. Jeśli zatrudnia na umowę o pracę oczekuję minimum 3800 brutto w Polsce, a jeśli jako zlecenie powinno to być przynajmniej 5000zł brutto. Pozdrawiam.

Zostaw merytoryczną opinię o Iscm Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Iscm Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Iscm Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Iscm Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 13 ocen.
  • Tużycka 8 lok. 6
    03-683 Warszawa