Iscm Sp. z o.o.

Opinie o Iscm Sp. z o.o.

kef 2014-10-23 16:36:11
Jakiś czas temu byłem na rozmowie. Generalnie rozmowa całkiem przyjemna, ale całkowita strata czasu,dodatkowo rozmowa przeprowadzona mało profesjonalnie, w kawiarence na szybko jeszcze przed otwarciem-śmiech. Praca od 6-14 jak się wyrobisz, cotygodniowe prezentacje ( zdjęcia , opis akcji promocyjnych, z tego co pamiętam w formie slajdów )- generalnie jest co robić. Płaca i to mnie rozbawiło najbardziej najniższa krajowa ale cytuję "za to możesz wyrobić 40% premii", a czy ja wyrobisz to już ma na to wpływ kilka czynników. Pytanie jakich??? Powiedziałem Panu że zawróciliśmy sobie niepotrzebnie głowę i poszedłem. To tyle
MMM 2015-01-16 22:09:47
Uczciwa firma. Niestety pośrednik lub jak kto woli "handlarz ludźmi". Pełen socjal czyli kino, teatry itp. Wczasy pod gruszą, bony na święta, multisport itp( warunek umowa o pracę). Wypłata nawet przed czasem. Niestety płaca minimalna i w zalezności od projektu i stanowiska praca na umowę o pracę lub umowa zlecenie.Dla Henkel 40% premii, ale osiągalne 25-30.
gizol 2015-11-26 14:04:59
Firma jakiś pośrednik Henkel, wyszedłem z rozmowy po 5 minutach! Cisną wala że niby Henkel, dramat koleś nieprzyjemny, OGOLNA STRATA CZASU NIE POLECAM!
Piotr 2015-12-14 00:17:50
jakie pytania były na rozmowie kwalifikacyjnej? Ktoś coś wie? jaka pensja merchandisera?
Do erty 2016-03-02 21:04:49
Z Twoimi błędami w pisowni i w sposobie wyrażania opini to nic dziwnego ze ta firma Ci odpowiada. Nic lepszego Cie w życiu nie spotka.
er 2016-05-06 13:29:25
no ale np. przedstawiecil handlowy to na prawde duzo zarabia raczej
Zostaw swoją opinię o Iscm Sp. z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Iscm Sp. z o.o.