Opinie o RENOVA Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie RENOVA Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w RENOVA Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o RENOVA Sp. z o.o. w Warszawa

Poszkodowany Nowy wpis

Właściciel - Bartłomiej B. - skąpy, pazerny, chytry, podły i mściwy! Praca w warunkach urągających ludzkiej godności - brud, smród, chłód, grzyb, błoto, szczury, myszy i robactwo... Pracownicy oraz dostawcy ciągle upominają się o kasę. Jeden z nich za awarię samochodu ciężarowego za granicą miał potrącone za naprawę z pensji.

Przemek Nowy wpis
@Poszkodowany

To jest inna firma. A tobie chodzi o firmę Renova-stal z Brzezin. Renova z Warszawy zajmuje się z tego co wiem: Renova sp. z o.o. Pracownia Konserwacji i Rewaloryzacji Obiektów Zabytkowych w Warszawie.

Honorata Nowy wpis

Co tam się dzieje z tymi warunkami? Straszne rzeczy tu pisaliście, że problemy z czystością w zakładzie i w ogóle, czy po komentarzach coś się zmieniło, co z sanepidem? Ciekawa jestem, czy ktoś tam przychodzi pracować teraz…?

Agata Nowy wpis

jestem w szoku ile tutaj osób miało, może i nadal ma problemy z tą firmą... i z wypłacaniem przez nią kasy. ciekawi mnie to, dlaczego przez ostatnie lata nie było tutaj żadnej opinii, a wcześniej to konkretnie. Może to się już wszystko uspokoiło i jest okej, normalnie ? Czy jest tu ktoś kto się wypowie w tym temacie ?

Aleksandra

@Buc, nie każdy musi zaglądać na forum. Z takimi pytaniami należy zwrócić się bezpośrednio do zainteresowanych osób lub firmy. Czy ktoś z Was pracuje aktualnie w RENOVA? Jak przedstawia się obecnie sytuacja w tym miejscu?

@Aleksandra

Wygląda to tak że za marzec i 7 dni kwietnia wiszą mi jakieś 1900euro gdzie kogo nie zapytam to oni czekają na zaległy przelew od Niemców obecnie nikt nie pracuje na terenie Niemiec chyba że kierownictwo w biurze jeszcze jakieś pytania

Moroy
@anonymous

Zaproponowali mi pracę odezwij sie na e-mail mtomasz760@gmail.com

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie RENOVA Sp. z o.o.? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
Zbynio

Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, X Wydział Gospodarczy dla spraw Upadłościowych i Restrukturyzacyjnych, w sprawie o sygn. akt X GU 1454/18 z wniosku dłużnika RENOVA spółki z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie, w dniu 19 października 2018 r. postanowił: I. ogłosić upadłość "RENOVA"

XX

Firma nie upadła, tylko zmieniła nazwę na Renova Project. W pracy doświadczyłam mobbingu, wzmocnionego nepotyzmem. Mówię tu o pani konserwator, jej matce i jej nieletnim synie, którzy podzielili się ponad połową mojej wypłaty, robiąc wszystko, bym odeszła. Wyzysk dotyczył także godzin pracy - panie przyjeżdżały na 2 godziny, a mi kazano pracować po 10 godzin. Pracowałyśmy w dużej mierze nad tymi samymi obiektami, określonymi w umowie o dzieło. Najbardziej pracochłonna i najmniej płatna praca była przydzielana mnie. Na koniec rozliczono mnie z ilości obiektów, nad którymi pracowałam, a nie pod względem ilości pracy, której wymagały. Przez pomyłkę szefa musiałam przez dwa tygodnie naprawiać swój błąd za darmo (umowa o dzieło, nie na godziny).

Xx
@XX

Chodzi o błędne poinstruowanie mnie przez szefa, których materiałów należy użyć do pracy.

Iwo

Szkoda, że tak zakończyła się działalność firmy.

Takkk

Do pół roku trzeba se poczekać na kasę .

@Takkk

Skąd masz informacje, że akurat do tego czasu należy oczekiwać na wypłatę zaległych wynagrodzeń za pracę w firmie RENOVA? Jeżeli masz takie informacje, to wiesz może, dlaczego w ogóle nastąpiło, aż tak długie opóźnienie? Może Ty będziesz w stanie realnie przedstawić, jak to wygląda.

@Krzysztof

Nie siedź na (usunięte przez administratora) i się nie wypytuj tylko zadzwoń do inspekcji pracy dowiesz się wszystkiego

@Nowy

Dlaczego akurat do Inspekcji Pracy miałbym dzwonić, aby dowiedzieć się coś więcej na temat pracy w firmie RENOVA? Wątek powstał po to, aby dzielić się swoimi informacjami związanymi z tym miejscem pracy, dlatego zachęcam, aby w tym właśnie wątku dodawać informację na temat tego pracodawcy.

Rumun
@Takkk

Nikt juz się nie wypowiada na temat tej wspaniałej firmy jaka była renova ????

Złodzieje

Kiedy będzie wypłata oddawać kasę (usunięte przez administratora) RENOVA

@Złodzieje

Nastąpiło jakieś opóźnienie w wypłacie wynagrodzenia przez firmę RENOVA? Wiesz może, czym spowodowane jest to opóźnienie? Sprecyzuj swój komentarz tak, aby był bardziej zrozumiały dla czytelników tego wątku.

Ta
@Krzysztof

Śmieszny jesteś jak to można powiedzieć że nastompilo opóźnienie po prostu w (usunięte przez administratora) zrobili ludzi

@Ta

Nie znam tego, jak wygląda sytuacja firmy RENOVA od środka, dlatego zapytałem, czy nie jest to po prostu opóźnienie w wypłacie wynagrodzenia. Firma według informacji z KRS jest w dalszym ciągu aktywna, więc dla mnie osoby, która tam nie pracuje, jest to zaskakująca informacja. Możesz napisać, jak jesteś umówiony z pracodawcą, co do zwrotu należnych pieniędzy? Pracodawca określił, jak zamierza załatwić sprawę? Odpowiedz, proszę.

????????????

Kiedy będzie kasa wypłacana cooo (usunięte przez administratora) i za przeproszeniem napiszę dużymi literami (usunięte przez administratora)

Aleksandra

@Taaaaaaaaa, rozumiem, że firma RENOVA może zalegać z wynagrodzeniem dla pracowników, jednak to nie jest powód, aby twierdzisz, że firma upadła skoro nigdzie nie ma informacji na ten temat. Możliwe, że firma w najbliższym czasie rozliczy się z pracownikami, skoro dalej widnieje jako aktywna. @Ta, czego dokładnie dotyczy Twój komentarz? Jest on o pracy w firmie RENOVA, czy może dotyczy zupełnie czego innego? @Nowy, nie wiem, dlaczego zwracasz się do mnie, jako do osoby, która miałaby jakiś związek z firmą RENOVA. Ne jestem pracownikiem tej firmy, dlatego to nie ze mną chciałeś nawiązać współpracę.

Jjj
@Aleksandra

Nie może zalegaja tylko cepy zalegają bo to jest Prawda mają syndyka i wez mi tu nie pierdziel Oki ludzie zdala od tej firmy chamy prostaki i (usunięte przez administratora)

@Jjj

Czy pracodawca zapewniał Cie o tym, że w najbliższym czasie rozliczy się z Tobą? Masz jakieś zapewnienia, że firma RENOVA odda to, co należne? Jestem ciekawy, jak pracodawca podchodzi do obecnej sytuacji.

@Krzysztof

To nie jest pracodawca to oszust okradł wszystkich ludzi na pracodawcę trzeba mieć wygląd i pieniądze a on tylko ma dług hahahaha fak

@Aleksandra

Dlaczego twierdzisz, że pracodawca to oszust? Masz jakieś dowody na to, aby rzeczywiście tak było, czy są to jedynie Twoje przypuszczenia bądź wnioski wyciągnięte na podstawie jakichś sytuacji, które miałaś z firmą RENOVA? Sprecyzuj, proszę, swoją wypowiedź w tym zakresie.

Aleksandra

@Nara, nie piszę, że tak nie jest, tylko chcę, aby każda dodana opinia była odpowiednio uargumentowana, ponieważ wypowiadamy się na forum publicznym i należałoby swoje opinie uzasadniać, aby osoby zainteresowane pracą w firmie RENOVA miały jasne i przejrzyste informacje o tym miejscu pracy. W swoim komentarzu stwierdzasz, że firma upadła natomiast w internecie firma dalej widnieje jako aktywna, więc, jak jest w rzeczywistości?

Taaaaaaaaa
@Aleksandra

To jak nie upadła to gdzie zaległa kasa to nie ma nic co uzasadnić po prostu zdala od tej firmy już jest prawie koniec roku a oni zalegają z kasą od stycznia . A dlaczego ta firma za soboty nie płaciła gdzie i kto ta kasę bral coo ????

@Aleksandra

A tak chciałem nawiązać z wami współpracę o ile jeszcze istniejące na rynku w Niemczech a tu widzę po tych wiadomościach wszystkich że trzeba od was wpierdzielac z daleka

Ta

Szkoda gadać

Aleksandra

@S*** na was pies, bardzo, proszę, abyś opanował swoje emocje i nie używał niekulturalnych słów w wątku opinii o pracy w firmie RENOVA. Rozumiem, że pewne kwestie mogą być dla Ciebie denerwujące, jednak to nie usprawiedliwia takiego słownictwa. Poza tym nie wiem, dlaczego zwracasz się do mnie, jakbym ja miała związek z obecną sytuacją firmy. Nie jestem w żaden sposób powiązana z firmą RENOVA. Napisz spokojnie, co takiego spotkało Cie w związku z pracą w tej firmie? Możesz szczegółowo wszystko opisać?

Nara
@Aleksandra

Dlaczego do Ciebie też się zwracam bo ty wszystkie opinie komentujesz i piszesz niby że tak nie ma a jest tak jak wszyscy piszą renova to chamy i (usunięte przez administratora) okradli sami siebie i za to firma upadla i weź ty mi tu nie komentuj ty wielka (usunięte przez administratora) ile ci płaco za skomentowanie opini .Przecież oni kasy nie mają to pewnie za darmo robisz dla nich jak ludzie robiły

Aleksandra

@adam, skąd masz informację o rzekomym złożeniu przez firmę RENOVA wniosku o ogłoszenie upadłości? Jeżeli to prawda to wiesz może, dlaczego tak się stało? Przyczyniło się do tego jakieś konkretne wydarzenie? @Tatran, firma RENOVA nie rozliczyła się z Tobą za pracę? Wiesz może, z czego wynika to opóźnienie?

Srał na was pies
@Aleksandra

Jakie wydarzenie konkretne sami doprowadzieliscie firmę do upadku okradaliscie ta firmę i teraz na koniec ludzi wstyd i hańba wy barany (usunięte przez administratora)

Tatran

Ostrzegam (usunięte przez administratora) nie płacą

adam

SPÓŁKA ZŁOŻYŁA WNIOSEK O UPADŁOŚĆ

Aleksandra

@Aleksandra, zdecydowałaś się udzielić w wątku opinii na temat pracy w firmie RENOVA, więc mogę przypuszczać, że z jakiś względów obserwujesz ten wątek, dlatego chciałabym wiedzieć, czy posiadasz jakieś informacje na temat tego miejsca pracy? Jak ocenisz pracę w tej firmie? Czy może przeglądasz wątek, ponieważ interesuje Cie praca w tej firmie?

Hej
@Aleksandra

A na temat pracy można do tej firmy zadzwonić i popytać się co i jak

Aleksandra

Ja tu całkiem nowy pyt bo ja widzę że ta Aleksandra wszystko komentuje czyżby nie szukała faceta

Aleksandra

@Nie pracować w renova, nie mam pojęcia, czy firma RENOVA normalnie funkcjonuje, dlatego jeżeli posiada ktoś informacje na ten temat to zachęcam, aby się nimi podzielić. Sprecyzuj również, jak wyglądają rzekome zaległości firmy wobec Twojej osoby. Opisz, jak to wygląda. @Cepy, możesz opisać, jak wyglądała praca w firmie RENOVA za czasów, kiedy tam pracowałeś? Zachęcam do szczegółowej wypowiedzi.

Zostaw merytoryczną opinię o RENOVA Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w RENOVA Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy RENOVA Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

RENOVA Sp. z o.o.