Clear Edge Polska Sp. z o.o.

Konstantynów Łódzki

Opinie o Clear Edge Polska Sp. z o.o.

Administrator 2015-06-11 07:41
Nie rozumiem tylko, iż pomimo tylu żali i pretensji, czemu nadal tam pracujesz?
była 2016-04-22 13:31
Współpracowałam z firmą Clear Edge Polska Sp. z o.o., zapewniane warunki odpowiadały mi, wiadomo, że pensje mogłyby być wyższe, ale nie było źle.
p 2016-11-28 21:40
Witam. Praca w tej firmie jest bardzo odpowiedzialna a zarazem ciekawa pracowałem tam 6lat które wspominam lepiej i gorzej .
Plusy:
-stała pensja wypłacana terminowo
-socjal świąteczny
-warunki sanitarne ok
-pensja była na tamten okres bardzo fajna
Minusy: też były
- podział na hale mimo iż 1 firma- widoczne na imprezach integracyjnych
-atmosfera (czasem bardzo napięta )
A co do reszty to trzeba tam popracować i poznać samemu .pozd
pozdrawiam 2017-05-26 10:58
Niestety moje doświadczenia z tą firmą nie należą do najlepszych. Aplikowałem na stanowisko inżyniera projektanta, przeszedlem pomyślnie rekrutacje, wszystko w miłej i przyjaznej atmosferze, niestety tylko do tego momentu. Firma jako szkolenie proponowala wyjazd do Niemiec na zapoznanie się z produktem, niby fajnie brzmi, zatem zachecilo mnie to. Udało mi się dwa dni spędzić w tej firmie. Szkolenie niestety polegało na bardzo bliskim zapoznaniu się z produktem, czyli miałem być pracownikiem produkcyjnym i przez 3 miesiące miałem pracować na maszynie, jeśli się sprawdzę bedę nareszcei inżynierem :). Zatem zrezygnowałem z dobrego etatu też na stanowisku inżynierskim ze stałą pensją na rzecz czegoś takiego... i do tego jeszcze praca przez 3 miesiące na maszynie. Pan jakiś starszy inżynier mi doradził że jestem jeszcze młody i głupi i życia nie znam. Zawinąłem się jak najszybciej z tego miejsca po dwóch dniach. Innym poleciłbym zrobić dokladnie to samo, ceńcie się nie jesteście niewolnikami. Pozdrawiam
Zostaw swoją opinię o Clear Edge Polska Sp. z o.o. - Konstantynów Łódzki
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Clear Edge Polska Sp. z o.o.