Dzian-Druk Sp. o.o.

Pabianice

Opinie o Dzian-Druk Sp. o.o.

anonim 2011-06-10 13:33:44
Witam. Oprócz tego że Pani Dyrektor jest nieźle [usunięte przez moderatora] i szef jak chce to odpowie dzień dobry bo uważa cię za robola pod każdym względem. Jeśli chodzi o wynagrodzenie to trzeba przyznać że wypłacane zawsze na czas , oczywiście nie ma kokosów zapomnij o podwyżce :P. Jak pójdziesz na zwolnienie to uważaj wracając czy nie dostaniesz wymówienia bo pani Dyrektor stwierdzi że zrobiłeś to specjalnie. Następne przykazanie NIGDY nie sprzeciwiaj się pani [usunięte przez moderatora]. ona jest Bogiem!!!!! Ogólnie firma upadnie tak jak Pawo ( to tylko moje zdanie ) szef sam do tego doprowadzi........
onna 2012-06-28 23:35:28
Pani Dyrektor to [usunięte przez moderatora] i pracoholiczka, poprzednia ekipa tworzyła fajną rodzinną firmę i świetna atmosferę, ale to się skończyło parę lat temu, nieliczni jeszcze pamiętają i wspominają. Ludzie fajni, ale sfrustrowani, odradzam :(((
seowianka 2016-04-24 21:33:40
no to chyba najważniejsze,w sumie taka branża, że powinni dbać również o swój internetowy target, jak ktoś szuka w necie informacji to i na stronę trafi, mają dobre SEO
polak 2016-11-02 15:29:08
Jestem ciekawy kiedy Pracodawcy pójdą po rozum do głowy bo jak do tej pory to złapał kozak tatarzyna a tatarzyn za łeb trzyma.
Zostaw swoją opinię o Dzian-Druk Sp. o.o. - Pabianice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dzian-Druk Sp. o.o.