Adard Jarosław Rekowski

Gdynia

Opinie o Adard Jarosław Rekowski

trix 2011-12-06 07:22:25
To wszystko prawda , zatrudniłem się w tym samym czasie , a wyglądało to tak. Kupiłem anonse zadzwoniłem i umówiłem się na spotkanie za dwa dni pod bramą stoczni północnej,( usunięte przez administratora )mówi do nas ,a było z 8 osób , praca jest cały czas , ale potrzebuje ludzi bo niektórzy nawet nie odbierają przepustek, praca jest po 10 godzin dziennie , krócej nawet się nie pytam czy ktoś robi , bo 10 godzin to minimum ubrania macie mieć swoje kombinezony i buty , potem były zdjęcia i bhp to była środa przepustkę miałem w poniedziałek. Pracę zaczęliśmy około 9 rano bo trzeba było się przebrać znaleźć sobie szafkę i na coś czekaliśmy jeszcze , przyszło już nas tylko 4. Pojechaliśmy na remontówkę i na statek na komory łańcuchowe ja akurat zszedłem na dół i bawiłem się w błocie łopatą. Na drugi dzień przychodzimy i on się pyta czy nie chcemy jechać na gdynię bo tam jest pilna robota na bilety dostaniemy, my na to ok zabraliśmy ciuchy z szatni i nas zawiózł na gdynię do stoczni . P
Pracuś 2011-12-10 18:34:42
Pozdrawiam nieudaczników którzy nawet do błota się nie nadawali i DZIĘKUJĘ że Kierownik was zwolnił bo nie będę za was robił. Firma ok. płaci na czas 10-ty to 10-ty.
Zostaw swoją opinię o Adard Jarosław Rekowski - Gdynia
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Adard Jarosław Rekowski