Metalpol Sp. z o.o. Węgierska Górka

Węgierska Górka

Opinie o Metalpol Sp. z o.o. Węgierska Górka

atdp 2011-11-14 11:03:33
człowieku ty nie wiesz co mówisz jak popracujesz w tym syfie 30 lat to wtedy pogadamy
nika 2014-10-12 20:29:12
cuuuuuuudowny zakład po 30 latach pracy wypłata między 2000 a 2300 netto w tym wysłyga lat niecałe 450 zł. syf kiła i mogiła, a obecny kierownik to nieporozumienie jakiego i historii huty nie było, nasi dziadkowie przewracają się w grobach. dajmy kierownikom i prezesowi nasze pensje, żony i dzieci na utrzymanie---ten zakład to jakieś nieporozymienie
senna asia 2016-04-26 09:42:13
no wiadomo, nie ma co się spodziewać sielanki i wczasów pod gruszą, idziesz w końcu na zatrudnienie doi pracy fizycznej w zakłądzie odlewniczym, robota mocna. ale jest przynajmniej bezpiecznie na zakładzie?
Ja 2016-10-28 20:59:48
Wieje komuną strasznie w tym zakładzie. Nie polecam.
Gość 2016-10-28 21:07:39
Niskie zarobki, brak rozwoju itp.
Gość 2016-11-18 22:21:34
Zakład omijać szerokim łukiem. Totalna partyzantka na całym zakładzie. Większość kierowniczej kadry żyje ustrojem sprzed 1989 r. Patrzą tylko jak coś ukraść, patrzą tylko swoich interesów a nie firmy, ludzi . Prezesowi mydlą oczy. Ludzi traktują gorzej niż bydło. Syf [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] brak kontroli nad czymkolwiek. Bezpieczeństwo pracy? Na papierze. Park maszynowy nadaje się do muzeum a nie do zakładu pracy. Zarobki śmieszne. Wyzysk ludzi. Odradzam
Zostaw swoją opinię o Metalpol Sp. z o.o. Węgierska Górka - Węgierska Górka
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Metalpol Sp. z o.o. Węgierska Górka