Ajex-Pol Sp. z o.o.

Częstochowa

Opinie o Ajex-Pol Sp. z o.o.

anonim 2011-08-11 03:57:03
anonimie skoro wysuwasz tak poważne oskarżenia to chociaż miej odwagę się podpisać. Twój wpis dla logicznie myślącego czytelnika oznacza tyle, że wyrzucili Cię z pracy i się mścisz słownie
xp 2012-04-25 16:52:03
co ty gadasz, nie mszcze sie bo ma to gdzies. nie podpisze sie bo jeszcze mi nie bije. ale taki jest fakt, przebijacie daty na wedzonkach, i macie naklejki z seko , manty i jeszcze innych paru [usunięte przez moderatora]. firma do likwidacji nasle wam inspekcje pozdro
Piotrek 2013-04-05 12:33:42
A ja pracowałem w tej firmie i ngdy nie otrzymałem wypłaty nawet z 1 dniem opóżnienia!!!!!. Prezes jest konkretny i wymagający. Jeżeli chcesz pracować, to możesz zarobić konkretną kasę. Jak będziesz kantował - to wyjazd. Ludzie jak wszędzie - różni. Ale jak miałem kłopoty, to mogłem pogadać i pomogli. Naprawdę. Obecnie pracuję gdzie indziej, i żal tyłek ściska. Szkoda gadać! Napisałem to bo uważam, że wczesniejsze woisy, szczególnie ten ostatni są niesprawiedliwe. Życzę wszystkim, żeby mogli pracować (a nie lenić się), w takich firmach jak Ajex-Pol!!!!!
marcin717171 2013-05-22 14:04:50
a dlaczego juz tam nie pracujesz?
xp 2013-06-15 08:35:04
nie mowie ze pracuje sie tam zle, mowie ze firma oszukuje swoich klientow poprzez przebijanie dat na przeterminowanych produktach, wiem o tym fakcie bo bylem ich swiatkiem i uczestnikiem!
wer 2016-04-04 21:11:08
a gdzie widziales takie ogloszenie @daro? bo ja tam w internecie nic na temat nie widze..ale z drugiej strony moze za jakis czas sie nowe oferty pojaiwa
Zostaw swoją opinię o Ajex-Pol Sp. z o.o. - Częstochowa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ajex-Pol Sp. z o.o.