Opinie o Pilz Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Pilz Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Pilz Polska Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Instalowanie maszyn

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pilz Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Nick Nowy wpis

Witam, co może się składać na całość wynagrodzenia Inżyniera sprzedaży? jak była wcześniej dostępna oferta to nie wpisano w nią nawet widełek płacowych. Nie udało mi się także odszukać informacji dotyczących premii i tym podobnych. występują?

Norbi

Czasami te nieduże firmy są bardziej prężne i więcej robią niż molochy. Warto aplikować?

Nadal
@Norbi

Nie warto nic sie nie nauczysz. Wiecej bajery niz wiedzy maja pracoenicy

Aneta
@Nadal

Ale widzę, że też pracownikiem chyba aktualnym tu jesteś, tak? To o sobie też tak sądzisz, że tej wiedzy nie masz?

Nadal Nowy wpis
@Aneta

Aneta a ty to też jesteś wszyscy? XD

Aneta Nowy wpis
@Nadal

Mama zawsze mówiła, że ja to nie wszyscy, więc tego się będę trzymać.XD I ja tu jeszcze nie pracuję, więc Ciebie pytam co i jak. ;p

Nadal Nowy wpis
@Aneta

Domysl sie po wpisach ;p

huwefhahbchsvguysg

nie warto nie polecam chyba ze masz nic

Aneta
@huwefhahbchsvguysg

W sensie jakie nic? A czemu masz poczucie, że nie warto? :/

Dariusz

Dosyć dużo pisaliście na temat warunków finansowych w Pilzie, które wg. Was były nie najlepsze. Podpowiedzcie proszę, jaka jest obecna wysokość wynagrodzenia (może być od - do) i czy pandemia miała wpływ na ich wysokość. Z góry dziękuję.

Xxx
@Dariusz

Oczywiście pieniądze kształtują rynek i podejście do pracy! ale to nie wszystko. Chciałbym zwrócić uwagę że podejście i forma zarządzania na ten moment w firmie jest mocno w opłakanym stanie. Rotacja pracowników na poziomie 20 a nawet więcej % w ciągu jednego roku, świadczy o braku umiejętności w zarządzaniu taka małą organizacją!. Oczywiście pieniądze mogą poprawić nastroje ale szczerze mówiąc w bardzo ale to bardzo ograniczonym odstępie czasowym. Brak kompetencji i umiejętności osób zarządzających w dziale handlowym jak i technicznym pokazuje skąd i dlaczego 8 osób odeszło z 40 osobowego zespołu w tak ktotkim czasie.

Yyy
@Dariusz

najlepszy jest dzial handlowy nie trzeba się narobić i podwyżka niezła wpadnie

Big
@Xxx

Mowisz o tym kretyn... nie Kowals... Orzecieciez ten oajac tak zarzadza.

Jak opisałbyś przebieg rekrutacji w firmie Pilz Polska Sp. z o.o. na stanowisko Specjalista / Specjalistka ds. szkoleń? Czy odbywa się ona w formie rozmowy, czy kandydat otrzymuje do wykonania jakiś test lub zadania?
Barbara

Hej, rzucił mi się w oczy komentarz o gigantycznej rotacji w Pilz. Czy coś się zmieniło czy nadal tak jest - i o ile to prawda?

nick
@Barbara

prawda i wyglada na to ze nic sie nie zmienia

Katarzyna

Czy ktoś kto pracuje/pracował w Pilzie jako inżynier wsparcia technicznego mógłby napisać o swoich spostrzeżeniach odnośnie zatrudnienia na tym stanowisku? Jakie są plusy i jakie są minusy pracy? Za co moglibyście polecić firmę a co byście zmienili? :P Co wchodzi w pakiet socjalny wspomniany w ofercie pracy?

ja puki co polecam , nawet bez kwalifikacji można mieć co sie chce

Irena
@1234567

Bardzo mnie zaciekawiłeś, czy to znaczy, że można negocjować wysokość zarobków? Pytam, bo Pilz rekrutuje poprzez stronę specjalistów od bezpieczeństwa maszyn i projektantów systemów elektroakustyki. Dla kandydatów to ważna informacja.

Napiszesz coś o warunkach zatrudnienia?

sandwich

warunki są spoko

Tomasz
@sandwich

Spoko czyli według Ciebie warunki pracy są dobre. Chętnie dowiedziałbym się więcej szczególnie jeśli chodzi o wysokość wypłaty, czy możliwość uzyskania dodatkowych benefitów, które mogą podwyższyć pensję. Napisz o tym proszę.

nnn
@Tomasz

benefitów brak i nie ma podwyżek

@sandwich
@Tomasz

na kanapkę z boczkiem wystarczy

nnn
@@sandwich

mam smaka na nutelle niż na boczek

Alex

A co wam nie do końca pasuje w tej firmie?

sandwich

jest ok, mogłoby być lepiej

Iwona

Nie wiem, jaka była motywacja Twojego wpisu, ale jasne jest to, że w powyższej postaci nic on nie powie osobom, które poszukują tu informacji o Pilz Polska. Wiemy, iż firma ta jest liderem w bezpiecznej technologii automatyzacji. Na tym polu Pilz nieustannie umacnia swoją pozycję wiodącego dostawcy kompletnych rozwiązań z zakresu technologii bezpieczeństwa i automatyzacji. Dobrze byłoby teraz dowiedzieć się, jakie warunki zatrudnienia są oferowane tam pracownikom. Czy od początku można liczyć na stabilny rodzaj umowy razem ze wszystkimi jej przywilejami?

Jasiek

Akurat teraz firma ma dobre opinie na różnych forach więc chyba nie warto nikogo obrażać?

Nikos

kiedys to byla zupelnie inna firma a teraz szkoda pisac

Tomasz
@Nikos

Co miałeś na myśli pisząc, że kiedyś w firmie było lepiej. Co się obecnie zmieniło? Masz na myśli warunki finansowe, czy atmosferę? Rozwiń swoją opinię i dodaj trochę informacji na temat warunków pracy i aktualnych rekrutacji. Ja znalazłem dwie oferty pracy na stanowiska: specjalista do spraw bezpieczeństwa maszyn przemysłowych i księgowa. Czy ktoś był na rozmowie kwalifikacyjnej?

robot
@Nikos

Zgadzam sie teraz w firmie rządzi wieś

NIE POLECAM

Nikos

to dzwon pod infolinie

axl rose

firma nieduza kreci sie tylko ze wzgledu na produkty, niektorzy pracuja za dwoje i troje a rozwoju brak

Kamila

@Jasiek, wiele informacji o jakie pewnie pytasz możesz znaleźć na stronie głównej firmy Pilz. jest tam wiele tematycznych zakładek i z pewnością znajdziesz wiele odpowiedzi na swoje pytania. Tu podaje link do strony -->https://www.pilz.com/pl-PL . Niemniej jednak i ja apeluje do osób pracujących w Pilz o dodawanie swoich opinii odnośnie zatrudnienia.

Jasiek

Jakieś nowe informacje o pracy moglibyście podrzucić na forum!!

Krzysztof

Hmmm. Rekrutacja? Nie bądźcie w szoku kiedy nie będziecie mogli rozróżnić serwisu od hr. Osoba o dwóch twarzach przekonana że jej gra jest na wysokich lotach. Niestety w razie rekrutacji obserwujcie zobaczycie co mam na myśli. Mała firma w trakcie rozwoju lokalizacja nieszczegolna chyba ogrodniczy hiper i pas lotniskowy to wszystko. Biuro jakby wymarłe małe. Jedynie osoba zarządzającą bardzo kulturalna miła i konkretna. Myślę że cechuje dużą dozą uczciwości co dziś jest rzadkością. Dla chętnych zaczynać próbować od małych kroków myślę że warto.

Romuald
@Krzysztof

i pewnie niektórzy to wykorzystują, bo to nie są czasy dla dobrych ludzi (...)

Krzysztof
@Romuald

albo dla dobrych pierdół

Kamila

@Romuald, a czy Ty jesteś w jakiś sposób związany z Pilz Polska? Pracowałeś lub pracujesz w tym miejscu, skoro wypowiadasz się w wątku dotyczącym tego pracodawcy? Co możecie powiedzieć o pracy w Pilz Polska? Polecacie tego pracodawcę? Czy warunki, które oferuje, są satysfakcjonujące dla Was?

Zostaw merytoryczną opinię o Pilz Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Pilz Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Pilz Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pilz Polska Sp. z o.o.?

Pilz Polska Sp. z o.o.
1.6/5 Na podstawie 55 ocen.
  • Ruchliwa 15
    02-182 Warszawa