Opinie o Kingfisher Sourcing Eastern Europe Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Kingfisher Sourcing Eastern Europe Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Kingfisher Sourcing Eastern Europe Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja materiałów konstrukcyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kingfisher Sourcing Eastern Europe Sp. z o.o. w Warszawa

Aktualnie szukam sobie pracy w swojej okolicy do Wieleckiej daleko nie mam, problem jednak w tym, że nie mogę odszukać danych w sieci, stronka www mi tez nie działała. Zmieniona została może jej domena? Zastanawiam się tez nad powodem braku opinii od dwóch lat.

Hej, Nowy wpis

Biuro w Warszawie jest ok. Polecam dla młodych, ale nie tylko, aby wiedzieli na przyszłość jak normalnie się pracuje i jak należy odnosić się do wspólpracownikow. Dużo benefitów, zarobki ok, dawno nie pracowałem w tak normalnej firmie.

to prawda Nowy wpis
@Hej,

potwierdzona opinia ;)

kandydat do Krakowa

Hej, Był ktos moze niedawno na rozmowie w Krakowskim biurze do dzialu księgowości? GL) Jakich pytań można się spodziewać z zakresu merytorycznego, o co przeważnie pytaja? Będę wdzięczny za odpowiedz Dzieki!

Agata
@kandydat do Krakowa

Przeglądałam oferty pracy firmy Kingfisher Sourcing Eastern Europe Sp. z o.o. i nie znalazłam informacji o rekrutacji na takie stanowisko. Mogę wiedzieć gdzie znalazłeś ofertę? Czy firma publikuje oferty poza tym serwisem: https://pracodawcy.pracuj.pl/kingfisher-sourcing-eastern-europe-sp-z-o-o,156994 ?

Mc
@kandydat do Krakowa

Witam,A gdzie mieści się biuro w Krakowie?

lol
@Mc

ul. Wielicka 28A, Kraków (przystanek tramwajowy Cmentarz Podgórski, przystanek autobusowy Dworzec SKA)

ola Nowy wpis
@kandydat do Krakowa

hej, dostalas moze odpowiedz ???

ola

hej, czy ktos wie jakie mniej wiecje merytoryczne pytania moga pojawic sie na rozmowe ? dzieki!

Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Kingfisher Sourcing Eastern Europe Sp. z o.o. na stanowisko CoE Automation Specialist (RPA) bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Monia

Hej, czy może ktoś zdradzić szczegóły o wynagrodzeniach? na Stanowiskach Junior i Accountant? Jeśli nie kwoty to może chociaż jaka jest różnica? :) pozdrawiam

Rekrutacja ok. Nie jakaś rzeź. Super, że przedstawiają co aktualnie się dzieje w dziale itd. Dużym minusem to brak reklamy pracodawcy, czyli zachety- czemu miałbym wybrać pracę akurat w KFS, ani jednej informacji dot. Bonusów, benefitow, parkingu, udogodnień itp.Duzy minus to parking za który trzeba płacić... A jak praca? Zobaczymy...

Cześć! Coś tu cicho:>, więc albo nikt wiadra pomyj nie wylewa, albo tak zarobieni, że nie ma kiedy pisać;) Dajcie pls znać, jaka teraz w firmie atmosfera. Aplikuję do GL, więc będę wdzięczna za info, czy dużo nadgodzin, zarobki ok i czy dużo psychopatów w meneżmencie?(bo, że są to wiemy wszyscy, oni są wszędzie). Dzięki!!

@Ewa

Aplikujesz na jakieś konkretne stanowisko? Przyznam szczerze, że ta firma również mnie ciekawi. Jest tak mało aktualnych informacji, że aż mnie to dziwi. Może Ty coś się dowiedziałaś?

Łukasz

Co zrobic kiedy korporacje handluja naszymi danymi, razem z firmami rekrutującymi ? Jak kazac im i sprawdzic czy usuneli nasze dane?

Agata
@Łukasz

To już bardzo konkretne pytanie. Co prawda niewiele osób się tu udziela, ale mam nadzieję, że jednak znajdzie się tu osoba, która będzie znała odpowiedź. A powiedz mi jeszcze, w jaki sposób miałeś do czynienia z firmą Kingfisher Sourcing?

Krzystek

Może ktoś ma wiedzę czy firma potrzebuje aktualnie nowych pracowników i na jakie stanowiska?

Ulka

Bardzo duży wpływ na dobrą atmosferę mają właśnie pracownicy. Może nie staracie się żeby fajnie się pracowało?

jeż
@Ulka

jestem jeżem, nie mam nic do gadania w tej sprawie, pozdrawiam

King of the Jungle

Lubię atmosferę w Kingfisher Sourcing Eastern Europe Sp. z o.o. za: Pracowałem tam wiele lat. Zaczynałem jako specjalista, odszedłem już jako manager. Odszedłem z własnej woli. Świetna szkoła życia i baza do dalszej kariery. Zdecydowanie polecam tą firmę każdemu ambitnemu i z własną wizją kariery zawodowej. Pracowite i zawzięte osoby stosunkowo łatwo mogą się tam wybić. Minusem są pewnie częste zmiany wizji i strategii ale tak to już jest jak się wybiera organizację retailową a nie Urząd Skarbowy... choć tam ostatnio też zmiany. Dużo zmian powoduje dla jednych zagrożenia a dla drugich SZANSE. Osoby starające się i z realnymi wynikami są szybko zauważalne. Dużo osób na moich oczach awansowało i żadna z moich poprzednich firm tak nie promowała awansu wewnętrznego. Co do atmosfery, to pewnie rzeczywiście mogłaby być lepsza ale z drugiej strony napiszę coś co się niektórym nie spodoba: atmosfery nie tworzą managerowie tylko wszyscy w biurze. Ja uważam, że jest tam normalna atmosfera. Nazwałbym ją Polska. Dużo osób szepcze po kątach ale jak trzeba coś zrobić by zmienić to wszyscy siedzą cicho. Ale są tam ludzie o różnych poglądach, z fajnymi pasjami i osobowościami. Jest się od kogo uczyć ale są też pewnie osoby których będziecie unikać bo wam nie przypasują. Dużo osób jest młodych. Zdecydowanie miejsce dla osób dynamicznych i z pomysłem na życie. Życiowe gapcie i marudy niech tam nie idą bo nic nie osiągną a będą marudzić. Kasa... bardzo bardzo przyzwoita bo Specjalista ma 13 pensję. Manager średniego szczebla też ma lepiej od średniej. Do tego wszyscy maja wiele benefitów codziennych wiec uważam, że ogólnie benefity są powyżej przeciętnej. Mają świetne biuro, doskonale wyposażone, przytulne i w takiej lokalizacji gdzie nie ma problemu z parkingiem. Aha ważne, są tam różne działy zarówno biznesowe jak i wspierające. Jedne się zmieniają, w innych te same osoby od lat. Także moim zdaniem każdy znajdzie coś dla siebie tylko musi wiedzieć dokąd zmierza bądź co chce w życiu...

Kamil
@King of the Jungle

Benefity są dziś popularne w wielu firmach. Ze względu na to, że dla wielu osób jest to atrakcyjny dodatek, proszę Cię żebyś napisał coś więcej na ten temat. Jakie benefity oferuje Kingfisher Sourcing Eastern Europe, skoro oceniasz ich poziom powyżej przeciętnej? Jeśli napiszesz coś więcej, będzie to cenna wskazówka dla osób rozważających wysłanie tam swojej aplikacji.

gość_gość

Potwierdzam, atmosfera faktycznie słaba....żeby nie powiedzieć koszmarna. Dobrze mają tam Managerowie, ponieważ albo są rodziną albo przyjaźnią się z poprzednich miejsc pracy, bo nikt tam z przypadku nie trafia. Faktycznie ani wiedzy ani strategii na biznes, bo przecież w razie kłopotów są koledzy. Za dużo managerów, za mało rąk do pracy. Faktycznie, potwierdzam że oprócz kadry zarządzającej zarabia się słabo lub bardzo słabo- obiecują, obiecują i jeszcze raz obiecują a oczekują więcej i więcej i więcej, praca dla korpoldków i ludzi bez ambicji. Bardzo duża rotacja pracowników szeregowych. Odradzam- ani kariery, ani zarobków.

drukarka

@były a co dokłądnie masz na my sli mówiąc że zarobki są mizerne? Jeśli jest słaba atmosfera to już firma dużo traci w moich oczach, moim zdaniem jest to jeden z ważniejszych aspektów zatrudnienia...

były

Nie ma ogłoszeń bo korzystają z zewnętrznych firm headhunterskich Ja nie polecam tego pracodawcy. Atmosfera jest do bani, kadra zarządzająca o niewielkiej wiedzy a ogromnych aspiracjach I wymaganiach wobec podwładnych zarobki mizerne. niby proponują premie I prowizje ale w rzeczywistości robią wszystko żeby ich nie wypłacić.

admin

Znasz pracę w firmie Kingfisher Sourcing Eastern Europe Sp. z o.o. lub pracowników? Jak oceniasz atmosferę w firmie? Czekamy na Twój komentarz!

Zostaw merytoryczną opinię o Kingfisher Sourcing Eastern Europe Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Kingfisher Sourcing Eastern Europe Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Kingfisher Sourcing Eastern Europe Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kingfisher Sourcing Eastern Europe Sp. z o.o.?

Kingfisher Sourcing Eastern Europe Sp. z o.o.