Opinie o Feerum S.A. w Chojnów

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Feerum S.A.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Feerum S.A. o rekrutacji.

Branże: Maszyny i części do maszyn - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Feerum S.A. w Chojnów

Czy firma Feerum S.A. w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Rob Nowy wpis

Podpisujesz "lojalkę". Jeśli w ciągu roku od kursu/szkolenia zwolnisz się, to teoretycznie zwracasz koszty.

Kadry FEERUM Nowy wpis
@Rob

Potwierdzamy – wymagamy zwrotu kosztów szkolenia w przypadku zwolnienia w okresie krótszym niż rok od szkolenia. To standardowa praktyka wielu firm. FEERUM inwestuje w pracowników chcących rozwijać swoje możliwości zawodowe. W zamian jednak liczymy na rzetelność i uczciwą pracę naszych pracowników.

Aneta

@Kasia72 a oprócz tego są jakieś inne dodatki do tej pensji? czy tylko te bony?

Rob Nowy wpis
@Aneta

Bon świąteczny w grudniu i co pół roku premia za niechorowanie, w zawrotnej wysokości ok. 350zł. :D Co dwa lata przysługują wczasy pod gruszą, niecałe 1300zł. Do tego niskie stawki, brak szacunku dla doświadczonych pracowników. To nie jest firma gdzie godnie zarobisz, chyba że jesteś rodziną, lizusem albo kablujesz, wtedy są szanse że "zasługi" zostaną docenione, choć to pewnie zjawisko w większości firm. Chyba nikt kto odszedł z zakładu nie żałuje decyzji, ja nie :) Nie warto tracić czasu czekając na lepsze jutro, bo tam ono nie nadejdzie, nie z tym kierownictwem. Wielu ma nadzieję na obiecane podwyżki, premie, a nadzieja matką ..., i tak przełożeni traktują pracowników. Mało zarabiasz? Rób nadgodziny to zarobisz więcej, prosta logika haha

Tom Nowy wpis
@Rob

Rob nie jest tak źle jak napisałeś, świadczy o tym stały zespół doświadczonych pracowników. A bony świąteczne i wczasy pod gruszą to zawsze miły dodatek do pensji.

Czy w Feerum S.A. są paczki/bony świąteczne?

Kasia72

są bony

Piotr 66

Podwykonawcy uważajcie na nich to krętacze jakich mało Przekonałem się na własnej skórze Za wszystko winien jest podwykonawca Umowy są napisane pod nich Jak podpiszesz to po tobie Doprowadzą Cię do bankructwa jak mnie Mnie uwalili dostawami materiału a to wiąże się ze stratami Nie otrzymują terminów rozpoczęcia prac Nigdy nie przyznają się że to ich wina Winny zawsze jesteś ty Problemy z wyrwaniem kasy Nie polecam współpracy z tą firmą Chyba że jesteś samobójca

Brat
@Piotr 66

Prawda zawsze leży po środku. Jest wielu montażystów którzy są zadowoleni i współpracują od wielu lat. Feerum jest firmą stabilną i zawsze będzie miała prace dla firm kooperujących w przeciwieństwie do innych. Poza tym nie gryzie się ręki która karmi.

Operator Maszyn

Wyjście na hale z kierownikiem który sam nie wie co do czego służy.

Prymitywne pytania. Można naprawdę trafić na wszystko włącznie z pytaniami dla "debili"

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Mk

Czy ktos sie moze wypowiedziec na temat pracy w administracji zarobki, atmosfera it'd?

Jerzy

Małe wynagrodzenie duże wymagania. Pracowałem tam 3 lata z roku na rok było coraz gorzej. Firma się rozwijała ale zarobki się nie zmieniały. Nie Polecam

Feliks

Firma cały czas się rozwija. To są dobre perspektywy dla pracowników. Jeśli ktoś nie chce pracować to może być niezadowolony.

szybki

złote czasy się skonczyly, 2 kierasów flip i flap na produkcji szaleją, służbistów awansowali duszą jak by to ich firma była jeden lepszy od drugiego no może jak zapierda...lasz to duzy na fajki przymknie oko. poza tym taryfy ulgowej brak, ktoś nie przyjdzie to o 22 sciagaja na zastepstwo. kto fikał to wyleciał, nawet bokser się nie uhowal, oporni na obiekcie kukurydze w deszczu szufluja. chcesz irlop to niema, nie chcesz to na sile wypychaja, nadgodziny wymuszone, odmówisz to podpadniesz i o fajce zapomnij, dawniej kiero na hale nie schodził, teraz spokoju niema. Zlecenia odbijać, karty wypełniac, a jak spier...olisz to cie zameczą. na magazynie i serwisie sobie chwalą ale tam po znajomosci tylko. Rusckich nasciagali, normy zawyzaja, mieszkanie im placa lepiej obywatelstwo zmienić. jedna maszyna nie wystarczy, premie dostają ci co na kilku zasuwają albo jak nadgodzin nawala.

Konrad

Jak ktoś miał na pieńku z kierownikiem to z pewnością dlatego pisze tak negatywnie. Feerum ma opinię dobrego pracodawcy i dziwię się !!

Paulina

@Życzliwy a możesz opowiedzieć coś więcej na temat samej pracy w Feerum S.A.? Czy jesteś zadowolony z samych warunkach, na jakich zostałeś zatrudniony? Opowiedz więcej - osoby poszukujące pracy w Chojnowie na pewno to docenią.

ŻYCLIWY

DANIEL PREZES JEST OK JACEK W. KIEROWNIK TO SZUJA ,DBA TYLKO O SWÓJ INTERES INNI SIĘ NIE LICZĄ TYLKO KASA I NIC OD SIEBIE,JAK TE GRABIE TYLKO GRABIĄ DO SIEBIE CIEKAWE CZY KTOŚ SIĘ ZGADZA ZEMNĄ

Paulina

@uczciwy możesz powiedzieć więcej o swoich doświadczeniach?

u

czy u nich są może teraz jakieś przyjęcia do pracy w suszarniach zbożowych?

uczciwy

Nie polecam współpracy z tą firmą jako podwykonawca ponieważ są niesłowni ale największym problemem są płatności trzeba długo upominać się o własne ciężko zarobione pieniądze . Mógłbym dużo jeszcze napisać ale szkoda nerwów . NIE POLECAM

max

Znowu ta nieszczęśliwa wigilia tradycyjnie biurowa ,a ktoś napisał że wigilia była z zarządem i pracownikami ,ale nie dodano ,że z biurowymi . Powtarza sie sytuacja że w tej firmie pracownik fizyczny jest niczym zerooo .A szlachta sie bawi przykre

m.w

Po ponad roku pracy można powiedzieć ze można sie nauczyć porządnego spawania. Ludzie w porządku.

miki

pracownicy traktowani jak śmieci, prezes i czlonkowie zarzadu to ludzie bez godnosci i honoru, dbaja tylko o swoj interes nie szanuja nikogo po za soba samym.

GOSC

Ktos tam jest brygadzistą?:>

Se

Pracuje już ponad rok w tej firmie, nauczyłem sie sam obsługi maszyn, szkolenia są tylko zza plecow. Tu nie istnieje "awans". O podwyżce zapomnij. Kamer więcej jak pracownikow. Brygadzisci to jeden wielki żart- żadnej wiedzy na temat elementów. Kolesiarstwo i totalny brak szacunu dla młodego pracownika, stawka na start 9,15 i rok zatrudnienia przez agencje. Jeżeli masz skończona szkole i uprawnienia to fajnie bo tu liczy sie fart gdzie Cie "rzuca"- na jaka maszynę. Magazynierów nikt nie kontroluje i tam totalny burdel i chaos. Zgnojenie i brak poszanowania pracy fizycznej to normalka u zarządu.

swoj

Co do tego zgadza sie w 100% chodzi gada jaki to nie jest slaby P.D a gosc za niego robi robote. Jak dostanie opier... od P.W to sie zbiera donpracy na tydzien np. Touch pady nie dzialaja... ciekawe ile to kasy. Ogolnie to kilka inteligentnych osob odeszlo przez niego!! Zyje na wiadomosciach od innych a pozniej swieci jak kostka smalcu.

Zostaw merytoryczną opinię o Feerum S.A. - Chojnów

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Feerum S.A.?

Kandydaci do pracy w Feerum S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Feerum S.A.