Ambroży Sp. z o.o.

Bierutów

Opinie o Ambroży Sp. z o.o.

on 2014-11-24 20:21:23
Pracowałem kilka lat w firmie i muszę powiedzieć że jest bardzo duży mobing!!! Oczywiście nie dbają o pracowników a nawet uważają że każdy pracownik to złodziej. Na początku zawsze miło z uśmiechem Ciebie witają. Nie liczy dla nich się doświadczenie pracownika tylko najniższe zarobki. Są w stanie (co pokazali kilkukrotnie) bardzo dobrych i doświadczonych pracowników zwolnić lub doprawdzić aż sam pracownik przez ich mobing zwalnia się. Oczywiście wszystko dotyczy właścicieli firmy a nie pracowników gdyż atmosfera wśród pracowników jest miła i przyjemna.
klas 2015-01-13 22:55:07
Jeżeli szukasz pracy i nie masz innej oferty to może być miejsce dla Ciebie. W innym wypadku nie polecę tego pracodawcy ze względu na złą atmosferę między pracownikami wywołaną nieprofesjonalnym podejściem szefostwa do większości spraw.
pani 2015-02-09 20:26:58
Pracuje w tej firmie wiele lat i uważam, że z szefostwem da się dogadać. Warunki pracy są dobre pensja mogłaby być wyższa ale to chyba jak wszędzie. Wiele osób podobnie do mnie pracuje w tej firmie od kilkunastu lat i są zadowoleni. Młodzi to od razu by chcieli wszystko.... Wg. mnie firma szanuje i docenia lojalnych sumiennych pracowników.
Ja 2015-02-16 18:14:48
Jestem pracownikiem w tej firmie. Jak dla mnie firma ta stawia przed nowymi pracownikami bardzo szerokie możliwości rozwoju. Atmosfera jest wspaniała, relacje z szefostwem są bardzo dobre. Sami klienci pozytywnie odbierają naszą firmę z chęcią i bez obaw korzystają z naszej oferty.
ambroziak 2016-03-23 18:55:18
FIRMA DĄŻĄCA KU UPADKOWI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
"Warunki pracy są dobre pensja mogłaby być wyższa ale to chyba jak wszędzie"
zarabiasz 10 tys mało ci???????????????????????????
Tomasz P...
IGNI 2016-04-05 19:00:11
Handlowcy nie znają cen. Co 3 miesiące przyjeżdża ktoś inny. Chciałem zakupić parę maszyn ale olano mnie. Co to za firma???
AMBROŻY NIE POLECAM !!!!!!!!!!
agarta 2016-04-06 12:50:49
nawet nie mają kombajnów na placu
no 2016-04-19 01:10:55
"Kwestia szkoleń produktowych" jesteś śmieszny w tym momencie. Zgadza się firma rodzinna i dążą do $$$$$. To jest ich strategia
seba 2016-04-29 23:37:12
pozdrawiam nieudolny serwis
olo 2016-05-04 23:28:49
ostrzegam wszystkich handlowców składających aplikacje, mobbing wszechobecny zakłamani, obiecują na początku coś wspaniałego co później odbija się w drugą stronę
NIE PODEJMUJCIE TAM PRACY
grubson 2016-05-23 22:55:59
co to wnosi do tematu????
Coś wam się pokazy zielonkowe nie udały :DDDDD
nom 2016-05-23 23:05:08
Panowie tylko AGRO-AS!!!
jakaaa 2016-07-10 15:26:35
co za podejście dzwonię na serwis a tam nikt nic nie wie
MASAKRA!!!!!
niezadowolony 2016-10-20 12:53:19
panowie prawda jest taka przed zakupem maszyny handlowiec obiecuje cuda byle tylko wcisnąć a już po zakupie zaczynają się komplikacje począwszy od księgowych po serwis niestety taka jest prawda
WIĘCEJ TAM NIC NIE KUPIĘ
Zostaw swoją opinię o Ambroży Sp. z o.o. - Bierutów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ambroży Sp. z o.o.