Automatyka Spawalnictwo Serwis

Łódź

Opinie o Automatyka Spawalnictwo Serwis

Były Pracownik 2014-12-21 21:47:54
Krótko i na temat, Firma rodzinna tworzenie wielkich nadziei i nic więcej. W firmie atmosfera jest najgorsza z wszystkich firm w jakich obecnie pracowałem.Syn szefa wraz z jego kolegą to główni kierownicy którzy cały dzień siedzą na telefonach. Gdy jest luźniej oni mogą oczywiscie robić co chcą a Ty jak nie masz roboty musisz się kręcić i udawac że jest coś do pracy bo będą potem Ci jęczeć cały czas nad głową. Gdy coś pójdzie nie tak robią wszelkie kombinacje aby odpowiedział pracownik a nie oni. A to własnie oni zazwyczaj popełniają błędy. Nazwa automatyka to ściema bo z automatyki to oni nic nie mają ;) Wszystkie części zamienne do urządzeń i uchwytów są z chin i nie zawsze są dobre ale dla klienta ZAWSZE SPOKO ;] Nie polecam nikomu, szkoda nerwów za takie pieniądze. Oczywiscie więcej do ręki niż na papierku.
BYŁY PRACOWNIK 2014-12-30 11:21:21
Zgadzam sie absolutnie. Nawet za mało jest tu napisane. Szef ma ludzi za nic. Ma swój własny kodeks pracy . Nikt na oczy nie widział badan lekarskich i szkolenia BHP. Umowy tez nie daje do ręki. właściwie nie wiadomo ile odprowadza do Zus i czy w ogóle odprowadza. Wymiar urlopu sam ustala. Omijać tą firmę szerokim łukiem. Aż dziwne, że nikt tego jeszcze nie skontrolował.
Były pracownik 2015-04-15 21:56:44
Ja osobiście nikomu nie polecę pracy. Strata czasu i nerwów...
Kolejny były pracownik 2015-10-10 21:35:16
Nie polecam !!! TRAGEDIA !!
magazynier 2015-10-18 17:30:08
Pracowałem tam kilka miesięcy jako magazynier. Pensja najniższa jak to u prywaciarza. Praca ciężka. Sprzedawcy upodobali sobie wysyłanie dużych zamówień chwile przed przyjazdem kuriera. Ogólnie na sklepie ciągle jest wesoła atmosfera i kółko wzajemnej adoracji a na magazynie trzeba tyrać jak niewolnik a i tak wymagać od Ciebie chcą jeszcze więcej. Jako magazynier będziesz musiał, znać się na zakładaniu siatki, kładzeniu chodników i innych rzeczy które Ci wymyśla a wcale nie należą do Twoich obowiązków. Podobno zimą nawet dachy odśnieżają pracownicy!!! Kilka wypłat tam otrzymałem... Żadna nie była na czas.
maaaagazynier 2015-11-20 22:11:13
@prado albo jesteś kimś od nich z rodzinki albo dopiero zacząłeś prace i stwarzają dobre pozory, poczekaj na gorsze humorki kierownictwa a zobaczysz o co chodzi
CZARODZIEJ GUWNIX 2015-11-20 22:19:32
TYLKO PRAWDZIWI CZARODZIEJE
ostatni 2015-11-24 19:14:11
poszukują magazynierów bo jest u nich przemiał ludzi na to stanowisko jak w lunaparku... a to o czymś świadczy jeśli od początku roku na tym etacie przewinęło się z 5-6 osób.
Bylymagazynier 2015-11-27 07:38:28
To jest nie tak że ta umowę co podpisujesz często szef zmienia i jak Cie zwalnia patrzysz a tam masz datę umowy do dnia w którym Cie zwalnia. Ja miałem podpisaną umowę na czas nieokreślony i pewnego dnia zostaje wezwany do pokoju Pana Rafała i każe mi podpisać kolejna umowę bo tamta rzekomo była nie wazna. I wtedy już się kapnalem o co chodzi :) Nie minął tydzień czasu a sie sam zwolnilem bo nie pewna praca (potrafią zwalniać z dnia na dzień) to żadna praca. Jeszcze w zimie praca na takim zimnie bez możliwości swobodnego ogrzania się to kpina. Gdy idziesz na sklep się ogrzać dłużej niż 10 min od razu masz zwrocona uwagę dlaczego tutaj siedzisz. A często nie ma nic do roboty to raz a dwa ręce marzna tak bardzo ze nie da się nic złapać. Wiem ze rynek pracy nie jest najlepszy ale wole iść na magazyn do biedronki gdzie zarobie 100 mniej ale przynajmniej jest ciepło i nikt nie siedzi Ci nas głowa.
Handlowiec 2015-12-22 14:40:43
Wszystko co mówią mija się z prawdą. Każdego rodzaju gadanie o umowie to ściema bo nigdy nie jest tak jak mówią. Co do ogrzewania na magazynie to raz wszedłem zobaczyć jak tam jest i o żadnym piecyku nie ma mowy bo spawarki i inne rzeczy są w kartonach które są łatwopalne według kierownictwa i jak Ci zimno to się cieplej ubierz i tyle ;]
QWERTY 2016-01-25 13:51:03
Nie polecam tego pracodawcy! Za papierami (umowy) trzeba czekac... Za wypłata trzeba czekac, badz sie o nia prosic... Nic nigdy na czas. Dobrze, ze od Lipca PIP nie bedzie musial wczesniej informowac przedsiebiorcy o przeprowadzeniu kontroli w zakladzie pracy :) Pozdrawia pracownik z 4 miesiecznym stazem. Od Lipca mozliwa poprawa warunow pracy! :)
Barci 2016-02-10 12:10:52
Ja pracuję ponad rok. Wypłatę zawsze mam 10! I po trzech miesiacach um. o prace.
Pracowałem wcześniej u innego pracodawcy i tam wypłata była z 2-3 miesięcznym opóźnieniem. Ogólnie spoko.
Barci 2 2016-02-10 19:44:00
Ciekawe czy listę płac podpisujesz 10-tego...

Pracodawcy w celu prawidłowego wywiązania się ze wszystkich tych obowiązków muszą odpowiednio ewidencjonować wynagrodzenia pracowników. Czynią to przede wszystkim za pomocą list płac i indywidualnych (imiennych) kart przychodów.

Nie ma przepisów, które nakazywałyby prowadzenie listy płac. Są natomiast takie, które nakładają na pracodawcę obowiązek comiesięcznego prowadzenia indywidualnych kart przychodów pracownika. Wynikają one z:

rozp. Ministra Finansów z 18.12.1998 r. w sprawie wykonania niektórych przepisów ustawy o zryczałtowanym podatku dochodowym od niektórych przychodów osiąganych przez osoby fizyczne (Dz.U. Nr 161, poz. 1078 ze zm.),
rozp. Ministra Finansów z 15.12.2000 r. w sprawie prowadzenia podatkowej księgi przychodów i rozchodów (Dz.U. Nr 116, poz. 1222 ze zm.),
rozp. Ministra Pracy i Polityki Socjalnej z 28.5.1996 r. w sprawie zakresu prowadzenia przez pracodawców dokumentacji w sprawach związanych ze stosunkiem pracy oraz sposobu prowadzenia akt osobowych pracownika(Dz.U. Nr 62, poz. 286 ze zm.).
Pracodawca ma obowiązek założyć i prowadzić odrębnie dla każdego pracownika imienną kartę wypłacanego wynagrodzenia za pracę i innych świadczeń związanych z pracą (§ 8 ust. 2 rozp. Ministra Pracy i Polityki Socjalnej z 28.5.1996 r. w sprawie zakresu prowadzenia przez pracodawców dokumentacji w sprawach związanych ze stosunkiem pracy oraz sposobu prowadzenia akt osobowych pracownika).
Pracodawca, który wbrew obowiązkowi przewidzianemu w art. 94 pkt 9a KP nie prowadzi list obecności, list płac ani innej dokumentacji ewidencjonującej czas pracy pracownika i wypłacanego mu wynagrodzenia, musi liczyć się z tym, że będzie na nim spoczywał ciężar udowodnienia nieobecności pracownika, jej rozmiaru oraz wypłaconego wynagrodzenia (wyrok Sądu Najwyższego z 14.5.1999 r., I PKN 62/99, OSNAP z 2000/15/579).
barci 3 2016-02-10 19:54:03

Nie podpisując listy "nie otrzymujesz wynagrodzenia", w świetle prawa. Co innego przelew na konto...
Były 2016-06-14 22:16:07
Nigdy więcej
odpowiedź 2016-07-11 19:31:37
pracujesz tam? czy ktoś z Twoich znajomych Ci tak powiedział?
luklo 2016-09-07 23:14:03
Nikomu nie polecę pracy w takiej atmosferze i z tak nie uczciwym szefostwem.
56 2016-09-07 23:17:29
Na wyższe stanowisko to rzeczywiście wymagane jest odpowiednie doświadczenie, bo przecież zatrudnienie wiąże się z odpowiednią dozą odpowiedzialności. Wiecie czy oprócz tego są jeszcze jakieś benefity?
Ja 2016-11-15 20:46:39
Kurtka zimowa :-)
Zostaw swoją opinię o Automatyka Spawalnictwo Serwis - Łódź
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Automatyka Spawalnictwo Serwis