Enka Sp. z o.o.

Gorzów Wielkopolski

Opinie o Enka Sp. z o.o.

XXX 2012-05-16 14:51:38
Ty chyba nie wiesz co piszesz. Baśnie to pisał Andersen. Tam to się powinni wziąć za kontrole, przełożonych i resztę.
leo 2015-02-13 00:00:38
Pracuje od miesiacana "kordzie" i jestok. trzeba sie nabiegac to prawda, ale patrzac na dzisiejszy rynek pracy jest ok. ja zostaje. leserzy do mamusi.
n.n 2015-03-19 10:57:31
robicie rektrutacje do pracy a robicie przesluchanie czemu tak pani ktotko pracowala i ktos komu narzuca zeby do pracy przyjsc zacznijcie ludzie sie leczyc bo myslicie ze wy macie prace siedzaca ale inni chca pracowac a wogole chce ludzi miec na REZERWIE ze ktos do cholery sie zwolni !!!!!!!!!!!!!
P.J. 2016-09-10 22:45:02
Kup sobie słownik człowieku, albo skończ podstawówkę bo nawet paru zdań nie potrafisz napisać. Wstyd!
kilyj 2016-09-20 11:48:47
Szefowa działu kadr to autokratka więc najlepiej wszystkie sprawy jak najszybciej załatwić i niepokazywać się tam
Zostaw swoją opinię o Enka Sp. z o.o. - Gorzów Wielkopolski
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Enka Sp. z o.o.